REKLAMA
Lębork. Plakaty z konopiami

Radna protestuje. Na słupach i tablicach ogłoszeniowych pojawiły się plakaciki "Załatajmy dziurę w budżecie - legalizując sprzedaż i uprawę konopi"

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

3507

Na słupach i tablicach ogłoszeniowych pojawiły się plakaciki "Załatajmy dziurę w budżecie - legalizując sprzedaż i uprawę konopi". Są one sygnowane przez ruch na rzecz legalizacji konopi Kanaba. Wywołały protest m.in. Janiny Pujszy radnej Rady Miejskiej. Wystosowała ona list otwarty do burmistrza Witolda Namyślaka. Jak zaznacza radna Pujszowa, plakaty pojawiły się szczególnie w okolicach szkól ("CO JEST JEDNA WIELKA NIEPRAWDĄ przyt. Kanaba"). Zachęcają one młodych ludzi do zapoznania się ze strona internatowa organizacji.

W imieniu swoim, jak i rodziców dzieci i młodzieży z lęborskich szkół, gorąco apeluje do pana burmistrza o zadbanie, by plakaty o takich treściach nigdy nie były umieszczane na miejskich tablicach i słupach - podkreśla radna. -Narkomania wśród młodzieży z roku na rok staje się coraz poważniejszym problemem, tak więc wszelkie działania zmierzające do przeciwdziałania temu zjawisku są koniecznością nie tylko rodziców i wychowawców, lecz również władz samorządowych. Kampanie tego typu wprowadzają wśród młodych ludzi przeświadczenie, ze marihuana nie jest narkotykiem tylko używka i jej zażywanie jest nieszkodliwe dla organizmu, lecz przeciwnie - ma działanie lecznicze. O łataniu dziury budżetowej dochodami ze sprzedaży narkotyków, czy wizji rolników zarabiających na uprawie konopi, nie wspominam, to populizm.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej i pracownicy służb komunalnych otrzymali polecenia usunięcia tych plakatów - odpowiada burmistrz Namyślak. - Zwracam się do dyrektorów szkół, nauczycieli rodziców i innych osób, by zawiadamiały straż miejską o ich pojawieniu się.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

good hemp (niezweryfikowany)
ta pani ma nasrane i chętnie bym z nią pogadał. <br>wydaje mi sie że to jest łamanie jednego punktu z konstytucji o wolności słowa i poglądów ....
artur (niezweryfikowany)
ech szkoda gadac, pani chyba nie ma pojecia o czym mowi ...
Roxyk (niezweryfikowany)
DAJCIE MI MATRYCE TEGO PLAKATU TO SAM BĘDE ROZWIESZAŁ U SIEBIE;) <br>HIAHIAHIAHI <br>;) lEGAlizeeeepalcelize
uncle (niezweryfikowany)
masz tu wolnosc slowa lecz uwazaj na swa mowe
Kardynał Juzef Glemp (niezweryfikowany)
ech szkoda gadac, pani chyba nie ma pojecia o czym mowi ...
scr (niezweryfikowany)
oooj leżę i kwiczę ze śmiechu ;)) <br>ciekawe czy ta ciemna kobieta nie dostała zawału jak przeczytała ostatni artykuł w wybiórczej o właściwościach leczniczych konopi. <br>
marley_lebork (niezweryfikowany)
potwierdzam opinie ze pani radna ma sraczke w glowie zamiast mozgu, a do tego wiecie co jest lepszee, zgadnijcie z jakiej parti jest pani Pujsza??? dla pierwszego kto odgadnie &quot;blunt na noc&quot; !!!!!!!1 <br>
bronek (niezweryfikowany)
[quote=&quot;p Radna&quot;]Narkomania wśród młodzieży z roku na rok staje się coraz poważniejszym problemem, tak więc wszelkie działania zmierzające do przeciwdziałania temu zjawisku są koniecznością nie tylko rodziców i wychowawców, lecz również władz samorządowych.[/quote] <br>W sumie to sie nawet zgadzam, ale moze zamiast tak zabraniac ze wszystkich sil [nie od dzis wiadomo, ze zakazany owoc smakuje lepiej] to moze wprowadzic do szkol program rzetelnego &quot;uswiadamiania narkotycznego&quot;. Wazne, zeby taki program byl prowadzony przez odpowiednie osoby-wczoraj mialem w klasie spotkanie z p.psycholog nt uzaleznien [glownie chodzilo o alkohol].......bez komentarza......ta kobieta nie trafiala do mnie-wkurza mnie jak ktos uwaza, ze wie lepiej, a nie potrafi tego w zaden sposob uargumentowac.....no i jeszcze te bledy jezykowe [ta kobieta nie sprawiala nawet pozorow autorytetu:/] <br> <br> <br>[quote=&quot;p Radna&quot;]Kampanie tego typu wprowadzają wśród młodych ludzi przeświadczenie, ze marihuana nie jest narkotykiem tylko używka i jej zażywanie jest nieszkodliwe dla organizmu, lecz przeciwnie - ma działanie lecznicze.[/quote] <br> <br>I co w tym zlego?? <br>Czego nieprawego mozna dostrzec w szerzeniu prawdy?? Szczegolnie prawdy nie krzywdzacej? <br>Mysle, ze kontrola handlu konopii [oprocz podatkow i dochodow z rolnictwa] moglaby znacznie ograniczyc palenie marihuany wsrod ludzi nie letnich [nie oszukujmy sie-jest to uzywka zmieniajaca stan swiadomosci i nie powinna byc dostepna dla nieletnich] <br> <br>[quote=&quot;p Radna&quot;]O łataniu dziury budżetowej dochodami ze sprzedaży narkotyków, czy wizji rolników zarabiających na uprawie konopi, nie wspominam, to populizm.[/quote] <br>hehe i na dodatek utopia!! ;P <br>ale wierze, ze &quot;smiercionosna konopia&quot;, ktorej slodki zapach unosi sie juz prawie wszedzie wygra ta wojne i zbierze swoje krwawe zniwo!! ;&gt;
ROxyk;) (niezweryfikowany)
DAJCIE MI MATRYCE TEGO PLAKATU TO SAM BĘDE ROZWIESZAŁ U SIEBIE;) <br>HIAHIAHIAHI <br>;) lEGAlizeeeepalcelize
toudy (niezweryfikowany)
Piękne kobiety też pierdzą.. ;)
PAJK (niezweryfikowany)
Piękne kobiety też pierdzą.. ;)
zks (niezweryfikowany)
&quot;marihuana nie jest narkotykiem tylko używka &quot; - A KUR.. CZYM? JESLI ZA UZYWKI PRZYJMUJEMY TYTON, ALKOHOL ITP.!!!
upss (niezweryfikowany)
Niedouczona Kurwa Na stos z nia!!!
el (niezweryfikowany)
kobieta tuk!!! <br>pozdro i gratulacje dla modela który rozwieszał plakaty!!! <br>BRAWO!!! <br>peace <br>
b... (niezweryfikowany)
masz tu wolnosc slowa lecz uwazaj na swa mowe
Zajawki z NeuroGroove
  • InneSubstancja: Wild dagga ( lion's tail )Dagge paliłem wiele razy, ale w sumie tylko 2 razy udało mi się upalić tak, aby poczuć coś konkretniejszego. Oba te razy były po uwczesnym przypaleniu maryhuany. Paliłem zawsze same wysuszone kwiatki z lufki ( kręcenie batów z tego nie zdaje egzaminu ).


  • Fentanyl

Autor: Muhamad


Nazwa substancji: Fentanyl


Doswiadczenie: w opioidach skromne - tramadol i kodeina
  • Marihuana


Nazwa substancji : Canabis indica


poziom doświadczenia użytkownika : srednio, raz na tydzien,dwa tyg od 1 roku

"set & setting" : nie palilem miesiac czasu, wczesniej raz na tydzien to bylo minimum , srednio 2-3 razy na tydzien , obiecalem sobie ze nie bede palic do piatku , zlamalem przysiege i zapalilem w poniedzialek ( 4 dni przed obiecana data)Wszytsko zaczelo sie tak :


  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Zupełny przypadek poszlam do apteki w celu kupienia thiocodinu, w pobliżu 4 apteki w każdej kupowalam syrop juz raz w tygodniu nie chciałam czuć się podejrzana, pierwsza na myśl przyszła tamtum rosa. W internecie same złe opinie ale czemu nie przekonać się samemu? Dwie saszetki tamtum rosa dziękuje do widzenia.

Ważną sprawą jest że mieszkam w bursie więc możliwość przypalu 70%.