REKLAMA
Kraśnik: Dużo przejętych narkotyków. "Znamy przypadki, że zatrzymano za nie studenta prawa"

Kraśniccy policjanci odnotowują coraz więcej przypadków przestępstw narkotykowych. - Tylko w styczniu ujawniliśmy ich 10 - mówi asp. szab. Janusz Majewski z KPP w Kraśniku dodając, że w większości przypadków ich posiadaczami są młodzi ludzie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

krasnik.naszemiasto.pl

Odsłony

231

Kraśniccy policjanci odnotowują coraz więcej przypadków przestępstw narkotykowych. - Tylko w styczniu ujawniliśmy ich 10 - mówi asp. szab. Janusz Majewski z KPP w Kraśniku dodając, że w większości przypadków ich posiadaczami są młodzi ludzie.

- Ujawnione narkotyki często rzutują na ich dalsze życie. Znane są nam przypadki, gdzie za narkotyki zatrzymano studenta prawa. Takie postępowanie dyskwalifikuje takich ludzi z dalszej nauki w wybranym kierunku - przyznaje policjant.

W styczniu kraśniccy policjanci ujawnili 10 przestępstw narkotykowych, w których łącznie zabezpieczyli prawie kilogram środków odurzających.

- W wielu przypadkach narkotyki są ujawniane u kierowców samochodów, co zwiększa zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym - podkreśla asp. sztab. Janusz Majewski z KPP w Kraśniku. - Policjanci z kraśnickiej prewencji w trakcie kontroli drogowych oraz legitymowań ujawnili w ostatnim czasie 6 przypadków, gdzie w kontrolowanych pojazdach i przy osobach znajdowały się narkotyki.

Policjanci kryminalni na podstawie zebranych materiałów w trakcie swoich działań w styczniu ujawnili 460 gramów marihuany, 400 gramów amfetaminy gotowych do użycia, oraz 2 uprawy konopi indyjskich. Dwie osoby tymczasowo aresztowano.

- W większości przypadków posiadaczami narkotyków są bardzo młodzi ludzie, a ujawnione przy narkotyki często rzutują na ich dalsze życie. Znane są nam przypadki, gdzie zatrzymany został z narkotykami student prawa, a takie postępowanie dyskwalifikuje takich ludzi z dalszej nauki w wybranym kierunku - mówi przedstawiciel kraśnickiej policji. I dodaje, że w przypadku podejrzenia o użycie środków odurzających wobec kierującego stosowane są testery narkotykowe, jak również pobierana krew do badań na obecność środków odurzających.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne


to bylo moje pierwsze starcie z opiatami (wczesniej jedynie zdazalo mi sie

lechtac receptory opioidowe Tramalem). do wydobytego z glebi kuchennej szafy

garnka wsypalem 0,5 kg maku, ktory dzien wczesniej zakupilem w Biedronce

(Mak "Bakaliowy", kl. I, op. 250g, cena: jedynie 1,69 zl/szt.). zalalem go

wrzatkiem (ok. 500ml) i wycisnalem don jedna cytryne sredniej wielkosci

(teoretycznie powinno sie do tego celu uzywac 3-4 cytryn, ale niestety na

  • LSD-25

Wstęp:

  • Efedryna

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Luźna niedziela w towarzystwie ukochanej i przyjaciół. Ciepłe i przytulne mieszkanie, stanowisko dowodzenia na podłodze z dużą ilością poduszek i kocem + kilka butelek wody .