Konopie na gryzonie

Konopie do walki ze szkodnikami

Anonim

Kategorie

Odsłony

2512

W jednej z miejscowości gminy Dębowiec (woj. podkarpackie) policjanci ujawnili nielegalną uprawę konopi indyjskich. Znaleziono tam ok. 300 roślin. Miały one wysokość od 130 do 160 centymetrów i znajdowały się na polu ornym zasłonięte rosnącą kukurydzą - mówi pracownik Wydziału Kryminalnego KPP w Jaśle

Właścicielką uprawy była mieszkająca samotnie, ponad 80-letnia kobieta. Policjantom wyjaśniła, że konopie posadziła, gdyż słyszała, iż odstraszają one różnego rodzaju szkodniki.

W Polsce obowiązuje zakaz uprawy konopi innych niż włókniste oraz maku wysokomorfinowego. Za naruszenie tego zakazu grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Problemy zdrowotne

Pozytywne, swój pokój.

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że jestem świadomy ogromu raportów na temat marihuany, jednak, to czym chciałem się podzielić nurtuje mnie od długiego czasu (wydarzyło się to ponad rok temu). 

  • Benzydamina


Doświadczenie: alkohol (praktycznie codziennie jestem pijany chyba, że cos łykam), marihuana (bardzo wiele razy), aviomarin (2 razy), gałka muszkatałowa (2 razy), DXM (1 raz), benzydamina (poniżej opisywany pierwszy raz).Set&Setting: we własnym domu, prawie cały czas sam, żadnych zagrożeń w stylu rodzice, ciotki, wujki itp. ogólny brak stresu i totalnie odprężenie.Nastawienie: jak najbardziej pozytywne.Oczekiwania: halucynacje.


  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15