Konopie jak drzewa

Wrocławscy policjanci myśleli, że to drzewka owocowe. Okazało się, że to trzymetrowa "trawka"

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

7413
Wrocławscy policjanci myśleli, że to drzewka owocowe. Okazało się, że to trzymetrowa "trawka".

Prawie 3-metrowe konopie znaleźli wrocławscy policjanci w jednym z przydomowych ogródków. Drzewka marihuany były tak duże, że początkowo policjanci w ogóle nie zwrócili na nie uwagi, myśląc, że to jakieś drzewa owocowe. Hodowcami tak wybujałych okazów okazali się bracia - hodowcy... gołębi.
Funkcjonariusze "odwiedzili" posesję 65-letniego wrocławianina w czwartkowy wieczór.

- Znaleźliśmy tam kilkanaście krzaków konopi indyjskiej. Rosły sobie spokojnie, w rzędach. W tym nie było nic zaskakującego, bo były to takie klasyczne 1,5-metrowe krzaki - opowiada aspirant Wojciech Wybraniec z komisariatu Wrocław - Fabryczna.

Policjanci zdziwili się dopiero, kiedy zobaczyli drzewa. Okazało się, że to też są konopie, dokładnie takie same jak te mniejsze, tyle tylko, że porządnie wyrosły. Najwyższa miała 2 metry 90 centymetrów.

W mieszkaniu policja znalazła kilkanaście już ściętych i podsuszonych okazów.

- Przyznam, że byliśmy zaskoczeni, bo to w końcu Polska nie Kolumbia. To niemal jest ciekawostka przyrodnicza - śmieje się aspirant Wybraniec.

Właścicielami "ciekawostki" okazali się 64-letni właściciel budynku i jego 49-letni brat. Obaj panowie mają wspólne hobby - hodują gołębie. Panowie zaprzeczają, jakoby mieli jakąkolwiek plantację. Twierdzą, że to jakaś samosiejka. Funkcjonariuszom ciężko w to uwierzyć, bo konopie rosły w równych rzędach i widać, że właściciele ogrodu nie traktowali ich jak chwasty. - Musieli podlewać i dbać o nie, że tak ładnie wyrosły - mówi Wybraniec. Wczoraj obaj "przyrodnicy" byli przesłuchiwani przez policję. Wielgachne drzewa spalą policjanci w ognisku.

MaM

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

MOJ (niezweryfikowany)
Wielgachne drzewa spalą policjanci w ognisku. <br> <br>tłoczac sie przy ogniu i wciagajac dym głeboko w płuca. <br> <br>A i wyższ stopniem tym blizej nadzoruje palenie ty krzaków które odbywa sie komisyjnie . <br> <br>ach buc przy takim ogniu &gt;&gt;&gt;&gt;&gt; <br>
ThaDilaRRR (niezweryfikowany)
&quot;Wielgachne drzewa spalą policjanci w ognisku &quot;- trudno by bylo takie krzaki nabic w fifke:P
scr (niezweryfikowany)
a ja zawsze myślałem, że oni palą tę ganję w piecu. jak widać, tylko Wybrańcy mogą palić ganję w ognisku ;)
b (niezweryfikowany)
bierzemy misia w teczke i jedziemy na wycieczke? z ogniskiem! :&gt;
mikor (niezweryfikowany)
Nabuchac tez sie za wiele nie na buchaja gdyz na bank jest to konopia przemyslowa pewnie wyjeli nasionka z jakiejs karmy dla golebi i chcieli sami troche nasionek otrzymac a tu wal policja przyszla.... Qrwa przeciez jakie to ma grube lodygi i rzadkie to jest.... przemyslowa jak fix..P
leśny zygfryd (niezweryfikowany)
ilekroc wysiewalem, zawsze krzaczory osiagaly 2-3 metry, tylko te niepodlewane i nienawozone mialy po 1-1,5. dziwne, ze panowie policjanci tak sie zajarali, widac pierwszy raz im sie zdarzylo zobaczyc konopie. tylko czemu chca je od razu palic, zeby nie zdazyc zrobic testow na ich identyfikacje?? chyba, zeby oskarzyc kogos o uprawe narkotycznych roslin, trzeba dosc jednoznacznie je zidentyfikowac?
chil[u]m (niezweryfikowany)
..pech;-). <br>3-metrowe konopie to nie jest wybryk natury pAnowie HWDP. <br>Konopia tak rośnie,a wMexico jeszcze lepiej:-). <br>Szkoda roślin,bo pewnie HWDP sam je sprzeda(ognisko,ha,hah,hah). <br>
makijaz (niezweryfikowany)
kurde jak mozna zniszczyc takie okazy :(
sqn85 (niezweryfikowany)
thc RULEZ I QWA ZAWSZE TAK BEDZIE, kto niepali gowno wie jak to jest...
szkoda (niezweryfikowany)
Szkoda roślin. Szkoda, że sie nie ugadali, że przyjdą dopiero w dzień zbiorów, coby to rośliny jeszcze ładniejsze urosły i dopiero wtedy do ścinki. Ciekawe jak by wtedy wyglądały? No i de facto - wilk byłby syty i owca cała, oraz przy ognisku gromada śmiechała.
xXx (niezweryfikowany)
http://www.hawkwind.demon.co.uk/joint.gif
swiadol (niezweryfikowany)
Wielgachne drzewa spalą policjanci w ognisku. <br>hicior tygodnia.
roxyk (niezweryfikowany)
- ciekawe czy to konopie siewne czy jakiś patent z genami ... <br> po wielkości mniemam wnioskowac że to naprawdę te siewki z ogrodniczego dla gołebi ... ale jaka jest prawda .. ?
Kubaj (niezweryfikowany)
Śmiechu warte. I nadal głupie gazety wierzą przewrotnym policjantom w starą śpiewkę o plantacji narkotycznej marihuany. Jak to sprostować? Może piszmy do gazet ilekroć się taka rewelacja ukaże, że Cannabis sativa s. TO NIE JEST Cannabis indica!!! I dziennikarze wreszcie pojmą, że jeszcze 50 lat temu ojcowie i dziadowie powszechnie siali takie konopie na polu! Przypominam, choćby film &quot;Konopiełka &quot;. A szkiełostwo zawsze chce na swoje konto wpisać sukces, co się uwidacznia jak bardzo potrafią rozminąć się z prawdą.
triple og (niezweryfikowany)
&quot; - Przyznam, że byliśmy zaskoczeni, bo to w końcu Polska nie Kolumbia. To niemal jest ciekawostka przyrodnicza - śmieje się aspirant Wybraniec. &quot; - a z czego on sie kurwa śmieje ? czyżby sam zjarał troche tej ciekawostki i co to wogle za nazawisko ? <br> <br>a wogle to chyba byla jakas grupa przestępcza, zroganizowana i bardzo niebezpieczna. z tego co tu wyczytalem o tych golebiach to boje sie o przyszlosc narodu. bo takich przestępców jest jeszcze wielu na wolnosci. kurwa <br> <br>
Hania (niezweryfikowany)
&quot;wielgachne drzewa policjanci spaląw ognisku &quot;, to sie pewnie nieźle ujarają tymi oparami:)
PrezmO (niezweryfikowany)
puscie do mnie sygnal dymny tez wpadne :P <br>a tak a prop to miłego bakania...jak sie spalicie tym paly dajcie znac :D błahaha
skIp. (niezweryfikowany)
Ja chcem na ognisko .... ;]
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Spokojna, mało pogodna niedziela. Home alone, dużo czasu i pozytywne nastawienie.

13:10  -  3 saszetki tantum rosa, po ekstrakcji około 1,5g benzydaminy (ekstrakcja przeprowadzona przy pomocy szklanek, zimnej wody, strzykawki do odmierzenia precyzyjnej objętości wody, oraz 2 ręczników papierowych jako filtr). Cały proces przebiegł sprawnie. Prawie to co przy antku, tylko zamiast przefiltrowanej cieczy zbieramy osad z filtra.

+0:20  -  poki co nic wyrazistego, ale jestem bardzo pozytywnie astawiony, czekam. W międzyczasie wychodzę na balkon i odpalam papierosa. 

  • alfa-PVP
  • Katastrofa

noc po ciężkiej tułaczce i śnie na ławce, zmęczenie, chęć jak najprędszego powrotu do domu i doprowadzenia się do porządku, jedno wielkie nieporozumienie po prostu

Maj 2015, istna tragedia. Dostałam od jakiegoś gościa na bilet do domu, ale kierowca w autobusie nie miał jak wydać, więc musiałam kupić dwa, w związku z czym znowu mi brakowało tych 2zł na pociąg. W kieszeni paczka z ostatnim papierosem, zapalę sobie pod dworcem i poszukam wzrokiem ofiary, która byłaby chętna dorzucić mi się do tego nieszczęsnego biletu. Łowy przerwała mi jakaś starsza pani chcąca się dowiedzieć co nieco o historii miasta, w którym się znajdowałyśmy, ale niestety nie mogłam jej w tym pomóc, bo nasza wiedza na ten temat była raczej zbliżona do siebie.

  • Gałka muszkatołowa


23 lutego 200417:30 - poczatek eksperymentu

wsypuje 2 opakowania galki do szklanki i dolewam wody.

pierwszy lyk oproznil 1/3 szklanki. Pozniej bylo gorzej :/

za kazdym podejsciem mialem odruch wymiotny a okropny smak

bynajmniej nie zachecal do spozycia :)17:53 - koniec picia "napoju".

zuje gume... czekam na efekty.


  • 4-ACO-DMT
  • Przeżycie mistyczne

Humor tego dnia był jak najlepszy na taką podróż, a organizm wystarczająco wypoczęty, więc nic więcej nie było potrzebne do podróży w nieznane.

Przypadek sprawił, że zamiast początkowo planowanych 5-6 osób wyszło 11 osób w mieszkaniu 3-pokojowym. Jakby tego było mało, 5 osób (może i więcej, nie jestem pewien) pierwszy raz miało kontakt z 4-aco-dmt. Z takiego miksu nic dobrego nie powinno wyjść ale jednak jakoś się udało. Jak widać dosyć ekstremalny S&S ale w praniu okazało się nienajgorzej.

randomness