REKLAMA
KONIEC Z HIPOKRYZJĄ

holendrom zamarzyło się własne OpenSeed! :) (za Metro Amsterdam)

Anonim

Kategorie

Źródło

Metro-Warszawa

Odsłony

3276
Ziarna konopi indyjskich o wartości 10 euro będą załącznikiem do najnowszego wydania holenderskiej gazety "Nieuwe Revu". Według redaktora naczelnego gazety Marka Kostera, akcja ta jest protestem przeciwko uregulowaniom prawnym dotyczącym tzw.miękkich narkotyków. Zdaniem redaktora te prawa są przejawem hipokryzji.
- Niezależnie od zgodności z prawem naszego czynu nie znajdę się w więzieniu - nasz minister sprawiedliwości jest zbyt wielkim tchórzem. - twierdzi Koster. Nie wiadomo jeszce,czy magazyn będzie wszędzie dostępny. Największe sklepy zdecydowały, że ziarna konopi zostaną usunięte.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

buhehe (niezweryfikowany)
hehehe
tyr (niezweryfikowany)
To moze u nas zrobia taki dodatek do Pani Domu ? Naklad by im wzrosl.
scr (niezweryfikowany)
Zaiarna zostana usuniete :) Ale pytanie jest kto te usuniete zairna zabierze. heheh
zimek (niezweryfikowany)
Zaiarna zostana usuniete :) Ale pytanie jest kto te usuniete zairna zabierze. heheh
:D (niezweryfikowany)
zaprenumerujmy ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

Set & Setting: Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

 

‚Specyfikacja’: 17 lat, waga około 60kg, jakieś 180cm wzrostu.

 

Dawka: około 25mg 4-HO-MET

 

  • Mefedron

Wiek: 20lat

Dawka: bliżej nieokreślona. ;p

Doświadczenie: alkohol, tytoń, konopie, DXM, kofeina, LSD, XTC, 2C-E

S&S: Pierwszy raz z mefedronem. Nieco mieszane uczucia. Z jednej strony byłem zmęczony i było sporo (jak na mnie) jarania w tamtym czasie, z drugiej strony nowa substancja, empatogen, szansa na pozytywne doświadczenie. Ostatecznie nakręciłem się na to drugie.

  • Benzydamina

set $ setting: dzisiejsza noc, mój pokój, w dalszej części trochę dokładniej.

dawkowanie: dwie saszetki Tantum Rosa na moje 50kg wagi, radze poświęcić chwilę czasu na ekstrakcję bo smak nawet po niej jest bardzo nieprzyjemny (1 saszetka/25ml wody, mieszamy, odstawiamy na chociaż 5minut, przepuszczamy przez bibułkę filtracyjną i na bibułce pozostaje benzydamina, można ją rozpuścić w wodzie- ja tak zrobiłam, niecała szklanka wody na 0,5g czyli 1 saszetkę- ale lepiej jest chyba wsadzić ją do kapsułek po lekach i połknąć).

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Było to w święto 3 króli bierzącego roku, godzina 21. Mając tylko jednego jointa na sen postanowiłem, że pójdę do apteki i kupie thiocodin (uwielbiałem urządzać sobie seanse koda+marja+choppedandscrew) Jak się okazało z racji tego, że było święto apteki były zamknięte. W internecie znalazłem apteke dyżurującą. Była ona oddalona spory kawałek od mojego domu, ale chęć zażycia kody była tak wielka, że to nie był żaden problem.