Kokaina i extasy w Kołobrzegu

Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany, soli kokainowych i tabletek tzw. extasy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Koszalin
KMP Kołobrzeg

Odsłony

693

Policjanci ze kołobrzeskiej komendy w ubiegłym tygodniu zatrzymali dwie osoby, które posiadały narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany, soli kokainowych i tabletek tzw. extasy. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających.

Kryminalni z Kołobrzegu ustalili, że 38- letni mieszkaniec Kołobrzegu może posiadać narkotyki. Wytypowali miejsce jego aktualnego przebywania i zapukali do drzwi mieszkania. W trakcie przeszukania, w rzeczach należących do mężczyzny, policjanci ujawnili narkotyki. W tym marihuaną, kokainę i tabletki extasy o łącznej wadze ponad 150 gram. Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 38-latka.

Jeszcze tego samego dnia w innej części Kołobrzegu kryminalni zatrzymali kolejnego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Po przebadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że 27-latek był w posiadaniu marihuany i mefedronu o łącznej wadze ponad 72 gramów. Posiadacze substancji zakazanych ustawą, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozi im teraz nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

kotokurwapies
Kto waży xtc? I mefedron podobno nie istnieje...
Anonim (niezweryfikowany)
Z tym mefedronem to okaze sie ze 4cmc a nie mef i nie bedzie za to karany, bo to legalne.
Anon
Co to są sole kokainowe? Czyżby jakieś "cherry kokolino"?
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Mój pierwszy kontakt z grzybami halucynogennymi miał miejsce dość spontanicznie. Już od pewnego czasu chciałem się z nimi spotkać, ale jakoś niespecjalnie czyniłem w tym kierunku starania... Stwierdziłem, że `jak przyjdzie, to będzie`. Dla jasności chciałbym jeszcze tylko dodać, że jestem zwolennikiem jedynie naturalnych środków zmieniających świadomość.

  • 2C-P
  • Pozytywne przeżycie

Dobry nastrój, miałem nadzieję na dobry, kolorowy trip. Wolny dom, brak obowiązków.

*Jakość tego 2C-P mogła nie być najlepsza. Mam zastrzeżenia co do jakości, w dodatku przechowywałem je jakieś 3 tygodnie w dosyć ciepłym miejscu.

Godziny rzecz jasna podane są w przybliżeniu. Godzina zero - 16:00.

+00:00: Wypijam 16mg 2C-P mieszając z Coca-Colą, żeby zagłuszyć okropny smak wódki i fenetylaminy.

+00:20: Zaczynają się mdłości i ból brzucha. Siadam przed komputerem i staram się nie zwracać na to uwagi.

+00:40: Substancja zaczyna działać. Zaczyna się robić dziwnie, bodyload zdaję się ustępować.

  • Tramadol

Substancja : Morfina nazwa towarowa : MST Continus® 200mg naap (Morphine sulfas).

Poziom: Zawodnik na wysokim poziomie doswiadczenia hehe ;-) 4 letnie eksperymenty z morfina i tramalem oraz wieloma innymi ;-)

Dawka : Nie zjadlem do konca tej tabletki, tzn. podzielilem ja na cztery czesci i zjadlem 3/4 a wiec w przeliczeniu 150mg, jak na mnie juz po 50mg zawsze odczuwam efekty, nawet jesli dzien wczesniej jadlem 100mg czy tez zazywalem kilka dni pod rzad tkzw. "ciag" hehe ;P