Kokaina i extasy w Kołobrzegu

Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany, soli kokainowych i tabletek tzw. extasy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Koszalin
KMP Kołobrzeg

Odsłony

673

Policjanci ze kołobrzeskiej komendy w ubiegłym tygodniu zatrzymali dwie osoby, które posiadały narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany, soli kokainowych i tabletek tzw. extasy. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających.

Kryminalni z Kołobrzegu ustalili, że 38- letni mieszkaniec Kołobrzegu może posiadać narkotyki. Wytypowali miejsce jego aktualnego przebywania i zapukali do drzwi mieszkania. W trakcie przeszukania, w rzeczach należących do mężczyzny, policjanci ujawnili narkotyki. W tym marihuaną, kokainę i tabletki extasy o łącznej wadze ponad 150 gram. Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 38-latka.

Jeszcze tego samego dnia w innej części Kołobrzegu kryminalni zatrzymali kolejnego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Po przebadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że 27-latek był w posiadaniu marihuany i mefedronu o łącznej wadze ponad 72 gramów. Posiadacze substancji zakazanych ustawą, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozi im teraz nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

kotokurwapies
Kto waży xtc? I mefedron podobno nie istnieje...
Anonim (niezweryfikowany)
Z tym mefedronem to okaze sie ze 4cmc a nie mef i nie bedzie za to karany, bo to legalne.
Anon
Co to są sole kokainowe? Czyżby jakieś "cherry kokolino"?
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

OK

Sobota, 6:45.

Bez sensu, zamiast się wyspać, wstałem. Organizm przyzwyczaił się do wstawania o 6:30.  Napiłem się piwa. Zacząłem oglądać strony internetowe. Czas mijał powoli. Pomyślałem, że może się nawalę piwem i maryśką. Piwo miałem. Zadzwoniłem do dilera o 10.00.  Nie odbiera. Nie odpowiada na SMSy. Masakra.

10.00

Nudzi mi się picie piwa. Jest niedobre, gorzkie. Paskudne. Wypiłem może ze 4 butelki i mam dosyć. To nie jest dobry sposób na spędzenie soboty.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Własny dom, bardzo negatywne nastawienie, po kłótni z rodziną.

Po powrocie z imprezy, i wielkiej kłótni z rodziną stwierdziłam, iż nie ma nic do stracenia. Biorę ten kwas, albo sie zabije. Myślę sobie - zabić mogę się zawsze, zatem najpierw podejmę próbę, pewnie i tak nie zadziała. Wyciągam znaczek, trzymam pod językiem. Był bez smaku i bez zapachu, nadruk w zielono czarne kropki.

T+1h Wykąpałam się, siedziałam w łazience. Oglądam siebie w lustrze, nic.

T+2h Kładę się do łóżka, nie działa. Oszukali mnie i tyle. Idę spać. Połknęłam ten znaczek.

  • Dimenhydrynat

Nazwa substancji: Aviomarin


Wcześniejsze doświadczenia: alco, THC, feta, extasy, uwielbiam mixy


Dawka i sposób użycia: 1000mg - 20 tabletek x 50mg doodbytniczo (zart)


Set & Settings: ceban trochę mnie bolał ale ogólnie spox - spacer a dalej jak popadnie...