Kierownica faszerowana narkotykami

Policja z Mogilna zatrzymała osoby posiadające środki odurzające - podaje "Express Bydgoski"

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Bydgoski

Odsłony

2735

Ostatnio namierzono sześć nowych osób powiązanych z narkotykowym światkiem. Stróże prawa najpierw skontrolowali samochód renault clio, którym jechał 21-letni Rafał P. ze wsi Józefowo.

Policjanci znaleźli w samochodzie pięć woreczków z amfetaminą. Narkotyki ukryte były w kierownicy auta - informuje starszy sierżant Tomasz Rybczyński z mogileńskiej policji.

Zatrzymano kierowcę, a także dwóch pasażerów samochodu: 24-letniego Macieja H. z Huty Palędzkiej oraz 24-letniego Marcina N. z Mogilna. W mieszkaniu pierwszego policjanci znaleźli torebkę z resztką marihuany oraz woreczek z nasionami konopi indyjskich - informuje gazeta.

Przesłuchania przyniosły kolejne zatrzymania: 26-letniego Krzysztofa W, rok młodszego Bartłomieja O. z Parlinka, 20-letniego Damiana N. i 19-letniego Leszka S. z Parlina.

Nie znaleziono przy nich narkotyków. Wszyscy mężczyźni zostali zwolnieni po złożeniu wyjaśnień - mówi dziennikowi starszy sierżant Tomasz Rybczyński. To już kolejna akcja antynarkotykowa w regionie przeprowadzona przez policję - czytamy w "Expresie Bydgoskim".

Ostatnio funkcjonariusze przeprowadzili akcję w okolicach dyskoteki w Broniewicach pod Janikowem. Łącznie zatrzymano cztery osoby. Dealerzy handlowali głównie amfetaminą oraz tabletkami ecstasy - przypomina gazeta.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LaSziDo (niezweryfikowany)
popierdolency.. "..W mieszkaniu pierwszego policjanci znaleźli torebkę z resztką marihuany oraz woreczek z nasionami konopi indyjskich - informuje gazeta.. "
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Kodeina

Set & Setting

Koniec maja, deszczowe dni, u babci na wsi. Moje nastawienie pozytywne, bardzo zaciekawiony efektów benzy ale górę miało zmęczenie i nuda. W planach spędzenie ciekawego wieczoru. Sam

jako degustator, do późnej nocy ze znajomymi ale o tym trochę niżej będzie.

Dawka:

1500mg benzydaminy, 6h później 150mg kodeiny i po kolejnych 4 godzinach dorzucone drugie 150mg kodeiny (gdyby nie strach po benzie to byłoby 300mg kodeiny razem)

Wiek:17

  • Marihuana

Kto: ja z dwoma kolegami


Gdzie: moje mieszkanie


Kiedy: 26 stycznia 2003

  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem, jednak pełen nadzieji

Nastawienie trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem

Scena starówka Toruń  Szwejk

Czas akcji 19:40
Przyjazd do Torunia. Byłem umówiony z kolegą który czekał na mnie na PKS. Razem poszliśmy na miasto poszukać reszty grupy. 

20:20
Wszyscy są oprócz naszego kolegi F. który miał przynieść nam dropsiki, Więc postanowiliśmy po kolejnych próbach dodzwonienia się do niego udać się do sklepu po alko i na bulwary nad Wisłą.

21:00

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Plan był prosty, raczej nic nie odbiegało drastycznie od tego co testowałem kilka razy w przeszłości. Mianowicie 675mg DXM, rozłożone na 3 równe dawki po 225mg, a także jakaś lufka filis, bądź dwie.
Zimowy ponury dzionek czwartego kwietnia, ni to wyjść na miasto bo pizga, ni polatać w plenerze. Zostało mieszkanie. Mieszkanie, które od prawie dwóch dekad jest ze mną przez większość mojego życia, które