Kierownica faszerowana narkotykami

Policja z Mogilna zatrzymała osoby posiadające środki odurzające - podaje "Express Bydgoski"

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Bydgoski

Odsłony

2726

Ostatnio namierzono sześć nowych osób powiązanych z narkotykowym światkiem. Stróże prawa najpierw skontrolowali samochód renault clio, którym jechał 21-letni Rafał P. ze wsi Józefowo.

Policjanci znaleźli w samochodzie pięć woreczków z amfetaminą. Narkotyki ukryte były w kierownicy auta - informuje starszy sierżant Tomasz Rybczyński z mogileńskiej policji.

Zatrzymano kierowcę, a także dwóch pasażerów samochodu: 24-letniego Macieja H. z Huty Palędzkiej oraz 24-letniego Marcina N. z Mogilna. W mieszkaniu pierwszego policjanci znaleźli torebkę z resztką marihuany oraz woreczek z nasionami konopi indyjskich - informuje gazeta.

Przesłuchania przyniosły kolejne zatrzymania: 26-letniego Krzysztofa W, rok młodszego Bartłomieja O. z Parlinka, 20-letniego Damiana N. i 19-letniego Leszka S. z Parlina.

Nie znaleziono przy nich narkotyków. Wszyscy mężczyźni zostali zwolnieni po złożeniu wyjaśnień - mówi dziennikowi starszy sierżant Tomasz Rybczyński. To już kolejna akcja antynarkotykowa w regionie przeprowadzona przez policję - czytamy w "Expresie Bydgoskim".

Ostatnio funkcjonariusze przeprowadzili akcję w okolicach dyskoteki w Broniewicach pod Janikowem. Łącznie zatrzymano cztery osoby. Dealerzy handlowali głównie amfetaminą oraz tabletkami ecstasy - przypomina gazeta.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LaSziDo (niezweryfikowany)
popierdolency.. "..W mieszkaniu pierwszego policjanci znaleźli torebkę z resztką marihuany oraz woreczek z nasionami konopi indyjskich - informuje gazeta.. "
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Gałkę możesz spotkać w dwóch postaciach (chyba że są jeszcze inne): w postaci

zmielonej oraz w postaci całych gałek.


Postać zmielona jest mało praktyczna, gdyż po pierwsze firm ja produkujących

jest multum i trudno trafić na dobry gatunek. Poza tym przechowywana po

zmieleniu w papierowych (!) woreczkach szybko traci swoje własciwosci psychodeliczne

(w przeciwieństwie do zapachowo - smakowych). Jesli jednak masz dostęp

tylko do takiej postaci, to proponuje 2 pełne torebki wsypać do szklanki,

  • #chemol #MDMA (ecstasy)
  • Katastrofa
  • syntetyczny kannabinoid

odpłynięcie po MDMA, potem spalenie weedu na sen i zbicie stymulacji.

T(18:00) Przyszliśmy z dziewczyną do domu, którego użyczył nam ojciec na sylwestra i nowy rok. Jesteśmy sami. Mamy zajebisty humor. W planach mamy zarzucenie MDMA w kołach około 2-3h przed północą oraz spalenie weedu żeby móc wychillować się przed snem i pozbyć się ewentualnej stymulacji. Byliśmy nastawieni na długie rozmowy, czułości i na spacer.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

własny dom, po kilku wartościowych lekturach, chęć poznania siebie, bez przypałów, 1 piwko, neutralne nastawienie jakby przytłumione

Spokojne popołudnie, zarezerwowane na mój "mały" seans ze znaczkiem pod językiem.. 

Zaznaczam, że LSD zawsze traktowałam zawsze z szacunkiem i niezmiernie cieszyłam się, że tym razem sama go wypróbuję i dziękuję mojemu dostawcy. Do tego ciągle poszukiwałam swojej drogi, byłam pełna rozsterek, niepogodzona z wewnętrznym JA, otoczeniem i tęskniąca za prawdą, ważne pytania wręczm mnie przygniatały. Nastawiłam się twórczo.

randomness