REKLAMA
Kierownica faszerowana narkotykami

Policja z Mogilna zatrzymała osoby posiadające środki odurzające - podaje "Express Bydgoski"

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Bydgoski

Odsłony

2723

Ostatnio namierzono sześć nowych osób powiązanych z narkotykowym światkiem. Stróże prawa najpierw skontrolowali samochód renault clio, którym jechał 21-letni Rafał P. ze wsi Józefowo.

Policjanci znaleźli w samochodzie pięć woreczków z amfetaminą. Narkotyki ukryte były w kierownicy auta - informuje starszy sierżant Tomasz Rybczyński z mogileńskiej policji.

Zatrzymano kierowcę, a także dwóch pasażerów samochodu: 24-letniego Macieja H. z Huty Palędzkiej oraz 24-letniego Marcina N. z Mogilna. W mieszkaniu pierwszego policjanci znaleźli torebkę z resztką marihuany oraz woreczek z nasionami konopi indyjskich - informuje gazeta.

Przesłuchania przyniosły kolejne zatrzymania: 26-letniego Krzysztofa W, rok młodszego Bartłomieja O. z Parlinka, 20-letniego Damiana N. i 19-letniego Leszka S. z Parlina.

Nie znaleziono przy nich narkotyków. Wszyscy mężczyźni zostali zwolnieni po złożeniu wyjaśnień - mówi dziennikowi starszy sierżant Tomasz Rybczyński. To już kolejna akcja antynarkotykowa w regionie przeprowadzona przez policję - czytamy w "Expresie Bydgoskim".

Ostatnio funkcjonariusze przeprowadzili akcję w okolicach dyskoteki w Broniewicach pod Janikowem. Łącznie zatrzymano cztery osoby. Dealerzy handlowali głównie amfetaminą oraz tabletkami ecstasy - przypomina gazeta.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LaSziDo (niezweryfikowany)
popierdolency.. "..W mieszkaniu pierwszego policjanci znaleźli torebkę z resztką marihuany oraz woreczek z nasionami konopi indyjskich - informuje gazeta.. "
Zajawki z NeuroGroove
  • Sertralina

 

 

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

początkowo puste mieszkanie, ja z kumplem w dobrych nastrojach

Początek gdzieś ok godziny 10. W moim umyśle lekka ekscytacja z racji braku świadomości tego co się będzie działo dalej. Dreszcz emocji, który jest dobrze znany w momencie, gdy robimy po raz pierwszy coś potencjalnie obarczonego ryzykiem. Jeszcze przed zażyciem pomyślałem o intencji, która będzie mi towarzyszyć w trackie. Czułem ogromny szacunek do tej substancji, bo wiedziałem, że jest ona w stanie mnie z łatwością pokonać. Chciałem, żeby ten trip był dla mnie najbardziej wartościowym wydarzeniem z punktu widzenia mojej podróży duchowej. Czy tak się stało? Czytajcie dalej.

  • KlonazepamNazwa substancji - 4 (6?) x Clonazepamum 2 mg + duzo alkoholu + 1.5 g haszu
Doswiadczenie - amfetamina, kokaina, efedryna, xtc, kodeina, tramadol, clonazepam, diazepam, alprazolam, zolpidem, flunitrazepam, trazodon, rysperydon, dekstrometorfan, marihuana, haszysz, propan - butan, karbamazepina


  • Dekstrometorfan
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Komenataz:
Dokument archiwalny z 2008r.  Było to moje pierwsze przeżycie z psychodelikami. Wcześniej próbowałem tylko marihuany i haszyszu. Zgodnie ze swoim postanowieniem do tej pory, pomimo upływu 3 lat, nie spróbowałem DXM po raz drugi. Skupiłem sie raczej a poznawaniu nowych substancji. Obecnie inaczej napisałbym ten trip raport, jednak zachowuje go w 100% orginalnym aby przedstawić moje młodzieńcze postrzeganie świata i rzeczywistości, które mi w tamtym okrsie towarzyszyło.

Kilka słów wstępu.