REKLAMA

Kat w domu

Polecany odnośnik: hyperre.al/4nj
Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

1736

Uzależniony od narkotyków przedsiębiorca częstochowski znęcał się nad żoną. Teraz odpowie za to przed sądem. 48-letni biznesmen jest czynnym narkomanem. Z powodu jego uzależnienia żona przechodziła od dwóch lat gehennę. Mężczyzna, kiedy był pod działaniem środków odurzających, wywoływał w domu awantury. Znęcał się nad żoną. Kobieta długo znosiła upokorzenia. W końcu straciła cierpliwość. W lutym tego roku postanowiła przerwać cierpienia. Miała dość. Czarę goryczy przelała kolejna nieprzespana noc.

- Mąż wrócił późno w nocy do domu odurzony narkotykami. Znów się awanturował - relacjonuje Romuald Basiński, rzecznik częstochowskiej prokuratury.

- Żona poprosiła, żeby się uspokoił. Ale to przyniosło odwrotny skutek. Mężczyzna wpadł w furię. Zaczął dusić kobietę, bił ją. Groził, że ją zabije. Kobieta wezwała policję. Funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczki z amfetaminą. Przedsiębiorca został aresztowany. Potem trafił do szpitala więziennego na odtrucie. Nie przyznaje się do winy. Był badany przez biegłych psychiatrów. Lekarze stwierdzili, że biznesmen choć jest uzależniony od narkotyków to jednak jest poczytalny. Wciąż za kratkami czeka na rozpatrzenie swojej sprawy przez sąd. Za znęcanie się nad żoną grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie narkotyków do 3 lat.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
a ilu dziennie zawijają pod wpływem alkocholu?
Anonim (niezweryfikowany)
Alkohol to bardzo trudne słowo.
Pan Prezes (niezweryfikowany)
AAA ratunku!! Amfetamina! A nikogo to nie obchodzi że jest b. Dużo takich samych lub podobnych przypadków tylko że gościu pił alkohol??!!
Anonim (niezweryfikowany)
kurde. o co chodzi?
randomness