Kandydat na premiera "żałuje, że zażywał kokainę"

Kandydat na przywódcę torysów Michael Gove stwierdził, że 'głęboko żałuje' zażywania kokainy ponad 20 lat temu. Polityk przyznał też w rozmowie z dziennikiem 'Daily Mail', że wziął narkotyk podczas kilku 'imprez towarzyskich' gdy pracował jako dziennikarz.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

londynek.net
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

387

Kandydat na przywódcę torysów Michael Gove stwierdził, że 'głęboko żałuje' zażywania kokainy ponad 20 lat temu. Polityk przyznał też w rozmowie z dziennikiem 'Daily Mail', że wziął narkotyk podczas kilku 'imprez towarzyskich' gdy pracował jako dziennikarz.

Brytyjski minister środowiska wyraził nadzieję, że ten "błąd" nie zostanie użyty przeciwko niemu w wyścigu na fotel premiera - donosi BBC.

Gove, który pełnił funkcję ministra sprawiedliwości w latach 2015-16, jest jednym z 11 posłów torysów, którzy zapowiedzieli swój start w wyborach na nowego przewodniczącego torysów, a zwycięzca ma zostać ogłoszony pod koniec lipca.

W wywiadzie dla "Daily Mail" polityk wyznał: "Brałem narkotyki kilkakrotnie podczas imprez towarzyskich ponad 20 lat temu. W tamtym czasie byłem młodym dziennikarzem. To był błąd. Myślę, że wszyscy politycy mają różne doświadczenia, zanim wejdą w świat polityki. Z pewnością, kiedy pracowałem jako dziennikarz, nie wyobrażałem sobie, że kiedykolwiek będę pracownikiem służby publicznej".

„Widziałem szkody, jakie narkotyki mogą wyrządzić innym, dlatego głęboko żałuję decyzji, które podjąłem" - podsumował Gove.

Minister rozwoju międzynarodowego Rory Stewart, który jest jednym z kontrakandydatów Gove'a, już przeprosił za palenie opium - narkotyku klasy A w Wielkiej Brytanii - na weselu w Iranie 15 lat temu.

Boris Johnson, który jest faworytem bukmacherów, w 2008 roku został poproszony przez magazyn "Marie Claire" o skomentowanie doniesień, że ​​w czasach studenckich brał kokainę. Odpowiedział tylko: "To było, gdy miałem 19 lat". Podczas występu w programie TV "Have I Got News For You" w 2005 roku Johnson przyznał się, że dostał od kogoś narkotyk, ale zasugerował, że właściwie go nie wziął. "Myślę, że raz miałem kokainę, ale kichnąłem, więc nie poszła mi w nos. Prawdę mówiąc, mogłem równie dobrze wciągać cukier puder" - podsumował.

Tymczasem minister spraw zagranicznych Jeremy Hunt - kolejny kandydat do objęcia stanowiska po Theresie May - wyznał gazecie „Times", że wypił napój z marihuaną podczas podróży z plecakiem przez Indie.

Członkowie Partii Konserwatywnej mają głosować na nowego lidera już w najbliższych tygodniach, po oficjalnym oświadczeniu Theresy May o rezygnacji z tej funkcji.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

no wiec postanowilem wyprobowac Tantum Rosa. spozylem jedna saszetke, co

dalo 0,5g benzydaminy, czyli polowe ilosci, jaka pochlonal Roman

(trip-report na NeuroGroove). nie chcialem brac tego wiecej, przygode z

nowymi dla mnie srodkami zawsze zaczynam od malych ilosci, poza tym lek

zawiera takze zwiazki pomocnicze: chlorek sodu (zwykla sol kuchenna) i

p-toluenosulfonian trojmetylocetyloamoniowy. nie znalem swojej ewentualnej

reakcji na ta druga substancje, poza tym jej nazwa troche mnie przerazila,

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne

Doświadczenie: piołun, opipramol, mianseryna, rysperydon, tioradazyna, fluoksetyna, chloroprotyksen, narkoza (iv), adrenalina (iv), alkohol, spice, marihuana, haszysz, pseudoefedryna, efedryna, kodeina, DXM, salvia divinorum, dimenhydrinat, benzydamina, temazepam, estazolam, diazepam (iv), klonazepam, zolpidem, tramadol, baklofen, kratom, mistrycyna, klej, atropina, amanita muscaria, metylokatynon (iv), MDA, MDMA, MDxx, 2C-T-7, amfetamina (iv), bromo dragonfly, psylocybina, LSD, DOB.

S&S: popołudnie/wieczór, las/miasto.

  • Marihuana
  • Uzależnienie

Pierwszy raz

  • Gałka muszkatołowa
  • Kofeina
  • Przeżycie mistyczne

Późny piątkowy wieczór, domowe zacisze, niepewność co do oczekiwanych efektów

Na początek trochę o przygotowaniach: 36g mielonej gałki muszkatołowej wyekstrahowano w aparacie Soxhleta przez godzinę przy pomocy 150ml toluenu. Rozpuszczalnik odpędzono a pozostałą oleistą substancję zamrożono w foremce do lodu i spożyto w postaci wosku.

Godzina 17:30
T+0 Połamałem psychodeliczny wosk na kawałki, połknąłem bez gryzienia i popiłem wodą, uważam że jest to nieporównywalnie lepsza droga podania od jedzenia gałkowych trocin.

T+10m Pojawiły się mdłości ale równie szybko ustąpiły.

randomness