REKLAMA
Kandydat na premiera "żałuje, że zażywał kokainę"

Kandydat na przywódcę torysów Michael Gove stwierdził, że 'głęboko żałuje' zażywania kokainy ponad 20 lat temu. Polityk przyznał też w rozmowie z dziennikiem 'Daily Mail', że wziął narkotyk podczas kilku 'imprez towarzyskich' gdy pracował jako dziennikarz.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

londynek.net
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

379

Kandydat na przywódcę torysów Michael Gove stwierdził, że 'głęboko żałuje' zażywania kokainy ponad 20 lat temu. Polityk przyznał też w rozmowie z dziennikiem 'Daily Mail', że wziął narkotyk podczas kilku 'imprez towarzyskich' gdy pracował jako dziennikarz.

Brytyjski minister środowiska wyraził nadzieję, że ten "błąd" nie zostanie użyty przeciwko niemu w wyścigu na fotel premiera - donosi BBC.

Gove, który pełnił funkcję ministra sprawiedliwości w latach 2015-16, jest jednym z 11 posłów torysów, którzy zapowiedzieli swój start w wyborach na nowego przewodniczącego torysów, a zwycięzca ma zostać ogłoszony pod koniec lipca.

W wywiadzie dla "Daily Mail" polityk wyznał: "Brałem narkotyki kilkakrotnie podczas imprez towarzyskich ponad 20 lat temu. W tamtym czasie byłem młodym dziennikarzem. To był błąd. Myślę, że wszyscy politycy mają różne doświadczenia, zanim wejdą w świat polityki. Z pewnością, kiedy pracowałem jako dziennikarz, nie wyobrażałem sobie, że kiedykolwiek będę pracownikiem służby publicznej".

„Widziałem szkody, jakie narkotyki mogą wyrządzić innym, dlatego głęboko żałuję decyzji, które podjąłem" - podsumował Gove.

Minister rozwoju międzynarodowego Rory Stewart, który jest jednym z kontrakandydatów Gove'a, już przeprosił za palenie opium - narkotyku klasy A w Wielkiej Brytanii - na weselu w Iranie 15 lat temu.

Boris Johnson, który jest faworytem bukmacherów, w 2008 roku został poproszony przez magazyn "Marie Claire" o skomentowanie doniesień, że ​​w czasach studenckich brał kokainę. Odpowiedział tylko: "To było, gdy miałem 19 lat". Podczas występu w programie TV "Have I Got News For You" w 2005 roku Johnson przyznał się, że dostał od kogoś narkotyk, ale zasugerował, że właściwie go nie wziął. "Myślę, że raz miałem kokainę, ale kichnąłem, więc nie poszła mi w nos. Prawdę mówiąc, mogłem równie dobrze wciągać cukier puder" - podsumował.

Tymczasem minister spraw zagranicznych Jeremy Hunt - kolejny kandydat do objęcia stanowiska po Theresie May - wyznał gazecie „Times", że wypił napój z marihuaną podczas podróży z plecakiem przez Indie.

Członkowie Partii Konserwatywnej mają głosować na nowego lidera już w najbliższych tygodniach, po oficjalnym oświadczeniu Theresy May o rezygnacji z tej funkcji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Adrenalina

void

void

  • 4-HO-MET

Wiek: 25 lat.

Doświadczenie: Marihuana, Haszysz, Psylocybina, 4-ho-met, 4-aco-dmt, 2ce, 2cb, MDMA, Metoksetamina, DXM, Mefedron, Kokaina, Amfetamina, BZP/TFMPP, Kodeina, Tramadol, różnorakie benzodiazepiny, Efedryna/Pseudoefedryna, Karbamazepina, Olanzapina, alkohol, tytoń i kilka syfów z dawnych dopalaczy.

Zażyta substancja: 25mg 4-ho-met przyjęte metodą iniekcji domięśniowej.

S&S: Mój pokój. W samotności.

  • 4-ACO-DMT
  • Tripraport

Nastawienie do doświadczenia raczej pozytywne, chociaż wcześniej tego dnia mój nastrój wahał się od zadowolenia do żalu i złości. Moje mieszkanie, otoczenie bezpieczne, zatem byłam gotowa nawet na bardzo silne doznania.

Właściwie byłam już bliska rezygnacji z pisania tego raportu, ale ostatecznie po dzisiejszej lekturze zapisków innych użytkowników tego portalu jednak zmieniłam zdanie.

  • Kodeina
  • Tripraport

randomness