Jeden z szefów szajki dealerów narkotyków aresztowany

Za wprowadzenie 10 kg narkotyków na rynek, oskarżonemu grozi do 10 lat więzienia.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 24.05.2001

Odsłony

1358
Gdyński sąd aresztował złapanego przez Centralne Biuro Śledcze, zamieszanego w handel narkotykami Michała P. ps. Cezar. Według prokuratury, wprowadził on na rynek ok. 10 kg różnego rodzaju narkotyków, m.in. amfetaminy.
Zarzuty te przedstawiła mu gdyńska prokuratura. "Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności" - powiedziała w środę PAP wiceszowa Prokuratury Rejonowej w Gdyni Renata Klonowska.
Za pośrednictwem siatki dealerów w ciągu półtora roku na rynek miało trafić ok. 2 kg ecstasy, pół kilograma amfetaminy, 5,5 kg marihuany, kilogram haszyszu i taka sama ilość LSD.
Aresztowany Michał P. jest bratem poszukiwanego listem gończym Daniela P. ps. Żana - domniemanego przywódcy grupy handlującej narkotykami.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

sam w domu z ochotą na umiarkowanego tripa

 

Info o mnie - 22 wiosny, ok 60kg, 180+cm, najbardziej podatny na schizy człowiek jakiego znam

 Towar - Mocne zioło z internetu, badane wcześniej i później, silny zapach, po otworzeniu samary pomieszczenie natychmiastowo wypełnia się zapachem tego mocarza. Raczej nie maczane bo inne zioła działające na innych normalnie na mnie działają w podobny sposób co tutaj

  • Bad trip
  • Inne

W swoim domu, przyjaźnie, lekko spięty bo w domu była rodzina

Jest to mój pierwszy TR więc proszę o wyrozumiałość. Wszystko było miesiąc temu więc nie mogę pamiętać wszystkich szczegółów.

 

Dzień jak co dzień, tyle że dzisiaj do mnie przyszedł list z Niemiec a w nim znalazłem substancję opisaną na górze. Zamówiłem z Deep Webu kolejne "darmowe" probówki za które nie miałem zamiaru płacić. Szykowałem się na sylwestra z kolegami więc zbierałem co tylko się da, a ze względu na to że ten środek jest tak popularny i tani wybór padł na to. Dzisiaj także miałem spróbować i zobaczyć efekty działania tego cuda.

 

  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

Nastawienie psychiczne bardzo dobre, przystanek, wieczór. Nastrój wyrównany, podekscytowanie. Oczekiwania raczej niskie.

Jesień 2010

  • Grzyby halucynogenne

trip raport: ok.100 grzybow, wczoraj w okolicach polnocy.

sam poczatek to standard, uczucie odrealnienia, (tv off), muzyka,

puste mieszkanie.


czekalem, az wszystko stanie sie intensywne. na samym poczatku

pojawily sie halucynacje- lezalem na podlodze i patrzylem na sufit,

ktory pod wplywem oswietlenia wybrzuszal sie i falowal. na samym

srodku sufitu wisi czerwona lampa w postaci kwadratowego szkla.

wygladalo to wszystko jak motyl, ktory jest zbudowany ze swiatla. od

randomness