Jak w Rio de Janeiro promują igrzyska olimpijskie? Narkotykami!

O tym, jak jedna z grup handlarzy wypuściła na rynek "oficjalną" kokainę igrzysk w Rio.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

780

Rio de Janeiro jest w wielkiej rozsypce przed startem igrzysk olimpijskich. Dopiero teraz wykańczane są areny zmagań, sportowcy narzekają na fatalne warunki zakwaterowania, a w mieście trwają walki gangów i "biznesmenów", którzy chcą zarobić na IO 2016. Pewna grupka przestępców wypuściła na rynek... "oficjalną" kokainę igrzysk w Rio!

Źle się dzieje w Rio de Janeiro przed rozpoczęciem igrzysk. Policja codziennie musi interweniować, gdyż w fawelach notorycznie dochodzi do ostrych starć gangów. Broń już tam nikogo nie dziwi. Dziwić mogą za to 93 torebki z kokainą, które trafiły w ręce służb po interwencji w turystycznej dzielnicy Lapa. Jak się okazuje, intratni handlarze narkotyków postanowili nieco więcej zarobić na gorączce związanej z wielkim sportowym wydarzeniem w Rio. Kokainę sprzedawali z "oficjalnym" logo igrzysk olimpijskich, z dopiskiem "Trzymać z daleka od dzieci". Nie ma to jak dbający o zdrowie handlarze narkotyków... Jeśli tak bardzo troszczą się o swoich klientów, to mamy lepszy pomysł. Niech wycofają cały towar z ulic! Nie jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie ale z tego co wiemy, kokaina nie służy także dorosłym

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Heroina

Spisano dn. 15/06/2004


Doświadczenie: Duze ;) (mj, speed, koks, MDxA, GHB, DXM, LSD, Psilocybe, 2C-I, i inne)

  • 4-HO-MET
  • Tripraport

Opisany dokładnie w raporcie.

Nastawienie psychiczne: Pamiętam jak bardzo byłem napalony na spróbowanie 4-ho-met. Setki pozytywnych opinii o tej substancji, opisy mistycznych stanów, pięknych wizualizacji i przyjemnej euforii - to wszystko sprawiało, że chciałem jej spróbować. Dzień testów odkładał się przez kilka tygodni. Ten fakt złościł jakoś część mnie, która miała ogromną ochotę na przygodę z tym psychodelikiem. W końcu jednak doczekałem się. Mój wewnętrzny potwór żywiący się mocą psychodelików ożywił się, podpowiadał mi cichym głosem, że będzie to przewspaniałe przeżycie.

  • 4-HO-MET

Autor: Newbe

Set & Settings: W pokoju, cisza, spokój, muzyka (shpongle) i brat śpiący w tym samym pokoju.

Doświadczenie: DPT, LSD, łysiczki, ruta stepowa, bromo-dragonfly, salvia divinorum, haszysz, marihuana, yopo, ecstasy, BZP, DXM, benzydamina, amfetamina, poppers, efedryna, kofeina, nikotyna, alko.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Bardzo pozytywny humor, cały dzień na czczo, lekkie zmęczenie po przepracowanym tygodniu

 

‌Sytuacja rozgrywała się pod koniec listopada, spadł lekki śnieg karton kurzył się już w szufladzie miesiąc więc postanowiłem że powoli trzeba się szykować na zażycie. W sobotni poranek miałem bardzo dobry humor, szybki telefon do przyjaciela nazwijmy go X i umówieni byliśmy na wieczorny trip. 

randomness