Hurtownicy amfetaminy staną przed sądem

Wpadli podczas zakupu kontrolowanego dokonanego przez CBŚ. Teraz czeka ich rozprawa sądowa.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Katowice

Odsłony

1568
KATOWICE. Prokuratura Okręgowa zakończyła w piątek śledztwo przeciw siódemce hurtowników amfetaminy, ekstazy i marihuany. Wpadli podczas zakupu kontrolowanego. Mogą spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Sprzedawali amfetaminę, marihuanę i ekstazy tylko zaufanym. Ostrożnie, najczęściej w samochodzie albo na rzadko odwiedzanej stacji benzynowej. Mimo to wpadli podczas zakupu kontrolowanego zorganizowanego przez agentów Centralnego Biura Śledczego.

Wydział ds. przestępczości zorganizowanej Prokuratury Okręgowej w Katowicach zakończył wczoraj śledztwo przeciwko grupie, która zajmowała się rozprowadzaniem hurtowych ilości narkotyków. Akt oskarżenia obejmuje sześciu mężczyzn i kobietę. Wszyscy są w wieku od 27 lat do 30 lat.

- Całej siódemce zarzuciliśmy wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Ustaliliśmy, że rozprowadzili wśród swoich podhurtowników 20 kilogramów amfetaminy oraz kilkaset tabletek ekstazy, narkotyki psychotropowe oraz haszysz - opowiada Leszek Goławski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Najbardziej przedsiębiorczy był Marek B. ps. "Ogryzek". Według prokuratury on sam rozprowadził około 15 kg amfetaminy. Bardzo sprawnie działała też jego żona - Grażyna B. Oprócz narkotyków w domu państwa B. policja znalazła też 19 dowodów osobistych in blanco.

Piątka z siedmiorga oskarżonych czeka na proces w areszcie. Wszystkim grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Chcialbym skrobnac cosik/niecosik na ten temat jak przebiegaja u mnie przerwy w paleniu, ale byc moze, jak to

czasem bywa, bedzie ciezko przekazac to co mam na mysli.  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Set: Lekki strach i niepewność przed nieznaną substancją i związanymi z tym efektami, uczucie ciekawości, ekscytacja generalny nastrój dobry, lekko zmęczony, nastawiony na przeżycia mistyczne. Setting: Wraz z przyjacielem, puste mieszkanie, lekko zacieniony pokój z niewielkim punktowym źródłem światła, w tle leci cicho spokojna muzyka.

          Jako że jest to mój pierwszy raport, nie mam jeszcze wyuczonego schematu opisu doświadczenia, zatem poniższy tripraport może wydawać się niepełny lub napisany bardzo chaotycznie. Pomijając fakt, że od momentu doświadczenia minęło ponad dwa tygodnie (w momencie pisania tego tekstu, a pięć tygodniu w dniu publikacji) i nie wszystko już pamiętam, wiele z rzeczy, które widziałem lub doświadczyłem, jest mi niezmiernie ciężko wyjaśnić lub sensownie przedstawić.  No, ale do rzeczy:

  • Mefedron
  • Uzależnienie

Witam.

To już mój trzeci trip raport na tym forum. Chciałbym, żeby zwrócili na niego uwagę głównie nowi użytkownicy i zastanowili się tyle razy ile to potrzebne czy warto brać kryształ w ciągach. Opiszę głównie ostatni dzień mojej podróży bo jest to myśle najciekawsze przeżycie, chociaż sam chciałbym żeby nigdy się to nie wydarzyło. Zapraszam do uważnego przeczytania.

  • Efedryna

Postanowiłem wypróbować na sobie działanie efedryny. Jak do tej

pory ze środkami odurzającymi nie miałem do czynienia, więc

nadszedł czas coś tu zmienić (chociaż efedryna środkiem

odurzającym nie jest na pewno! :)))
randomness