REKLAMA
Hurtownicy amfetaminy staną przed sądem

Wpadli podczas zakupu kontrolowanego dokonanego przez CBŚ. Teraz czeka ich rozprawa sądowa.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Katowice

Odsłony

1562
KATOWICE. Prokuratura Okręgowa zakończyła w piątek śledztwo przeciw siódemce hurtowników amfetaminy, ekstazy i marihuany. Wpadli podczas zakupu kontrolowanego. Mogą spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Sprzedawali amfetaminę, marihuanę i ekstazy tylko zaufanym. Ostrożnie, najczęściej w samochodzie albo na rzadko odwiedzanej stacji benzynowej. Mimo to wpadli podczas zakupu kontrolowanego zorganizowanego przez agentów Centralnego Biura Śledczego.

Wydział ds. przestępczości zorganizowanej Prokuratury Okręgowej w Katowicach zakończył wczoraj śledztwo przeciwko grupie, która zajmowała się rozprowadzaniem hurtowych ilości narkotyków. Akt oskarżenia obejmuje sześciu mężczyzn i kobietę. Wszyscy są w wieku od 27 lat do 30 lat.

- Całej siódemce zarzuciliśmy wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Ustaliliśmy, że rozprowadzili wśród swoich podhurtowników 20 kilogramów amfetaminy oraz kilkaset tabletek ekstazy, narkotyki psychotropowe oraz haszysz - opowiada Leszek Goławski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Najbardziej przedsiębiorczy był Marek B. ps. "Ogryzek". Według prokuratury on sam rozprowadził około 15 kg amfetaminy. Bardzo sprawnie działała też jego żona - Grażyna B. Oprócz narkotyków w domu państwa B. policja znalazła też 19 dowodów osobistych in blanco.

Piątka z siedmiorga oskarżonych czeka na proces w areszcie. Wszystkim grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Metkatynon
  • Miks

Dobry humor, podekscytowanie nowym miksem, bardzo ładny wieczór, chociaż zimny.

0:20 Leki kupione wczoraj, zabieram się do połknięcia tabletek z thiocodinu, popijam syropem. Gdy kodeina się ładowała, zrobiłam szybką synteze na metkata w 15min.

 0:50 Wszystko ladnie przefiltrowane, pije miksturę o cierpkim, gorzkim smaku, zapijam wodą. Trochę zbiera mnie na wymioty, ale wytrzymuję. 5 min od wypicia koda zaczyna działać, lekkie swedzenie na głowie. Przeglądam hyperreala czekając na lepsze działanie. Po 15min czuć już lekką euforię.

  • Szałwia Wieszcza

Zanim Salvia ukazala mi swoje wdzieki, musialem sie kilkakrotnie do niej przymierzyc. Wlasciwie okolo 70% jej konsumentow odczulo prawdziwa moc dopiero za drugim razem lub jeszcze pozniej. Pierwszy raz nie byl wiec dla mnie niczym nadzwyczajnym - troche poddenerwowany i podekscytowany niezbyt pewnie wciagalem dym z suszonych lisci, robiac przerwy pomiedzy poszczegolnymi zaciagnieciami i uzywajac zwyklej zapalniczki w zwyklej lufce, co okazalo sie niedostateczne do waporyzacji.

  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

S&S Miejsce: Dom, Praca, Miasto Substancja: Alkohol, Marihuana, Amfetamina, Mefedron, Viagra, Kokaina, MDMA, LSD, Oksykodon, Klonozepam Nastawienie: Depresja z licznymi powikłaniami psychicznymi

 

 

Otwieram swoje ciężkie oczy i zerkam na neonowy wyświetlacz mojego budzika.

5:43.

Cholera - myślę sobie i na spokojnie wygrzebuję się z legowiska. Nawet nie próbuję się oszukiwać że uda mi się zdążyć na poranną odprawę.

- Kurwa mać - mruczę do siebie -który to już raz w tym miesiącu ? Piąty ? Szósty ?

Nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak wyglądał wczorajszy dzień a co dopiero to.

  • Allobarbital

randomness