Hurtownicy amfetaminy staną przed sądem

Wpadli podczas zakupu kontrolowanego dokonanego przez CBŚ. Teraz czeka ich rozprawa sądowa.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Katowice

Odsłony

1570
KATOWICE. Prokuratura Okręgowa zakończyła w piątek śledztwo przeciw siódemce hurtowników amfetaminy, ekstazy i marihuany. Wpadli podczas zakupu kontrolowanego. Mogą spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Sprzedawali amfetaminę, marihuanę i ekstazy tylko zaufanym. Ostrożnie, najczęściej w samochodzie albo na rzadko odwiedzanej stacji benzynowej. Mimo to wpadli podczas zakupu kontrolowanego zorganizowanego przez agentów Centralnego Biura Śledczego.

Wydział ds. przestępczości zorganizowanej Prokuratury Okręgowej w Katowicach zakończył wczoraj śledztwo przeciwko grupie, która zajmowała się rozprowadzaniem hurtowych ilości narkotyków. Akt oskarżenia obejmuje sześciu mężczyzn i kobietę. Wszyscy są w wieku od 27 lat do 30 lat.

- Całej siódemce zarzuciliśmy wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Ustaliliśmy, że rozprowadzili wśród swoich podhurtowników 20 kilogramów amfetaminy oraz kilkaset tabletek ekstazy, narkotyki psychotropowe oraz haszysz - opowiada Leszek Goławski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Najbardziej przedsiębiorczy był Marek B. ps. "Ogryzek". Według prokuratury on sam rozprowadził około 15 kg amfetaminy. Bardzo sprawnie działała też jego żona - Grażyna B. Oprócz narkotyków w domu państwa B. policja znalazła też 19 dowodów osobistych in blanco.

Piątka z siedmiorga oskarżonych czeka na proces w areszcie. Wszystkim grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Pozytywne przeżycie

Świeże powietrze, ruiny kościoła

Start +00
Rozrabiam 50mg 2c-d w 500ml wody. Po pierwszym łyku już wiem, że użycie tak dużej ilości rozpuszczalnika było niewybaczalnym błędem. Eliksir jest straszliwie gorzki. Wykrzywia mi twarz i przyprawia mnie o mdłości.

Start +15.
Strasznie mi niedobrze. Musze się powstrzymywać, żeby nie zwymiotować przyjętej cieczy. Przez chwilę miałem wrażenie, że coś zaczynało się dziać, jednak było to bardzo subtelne uczucie.

  • Dekstrometorfan
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Puste mieszkanie matki. Świeczki, kadzidła. Nastawienie: szeroko pojęty pozytywizm.

21.05.2008

I. WSTĘP

  • Szałwia Wieszcza

Salvia divinorum – suszone liście – Pierwszy raz


Doświadczenie ogółem – mj,LSD, amfa, psylo, etanol(zaawansowany)


Sprzęt : własnej roboty faja wodna bez rurki – pionowa , palnik na propan-butan z butlą (do lutowania rur)

  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: dekstrometorfan (acodin)


Poziom doswiadczenia: ziele, galka, benzydamina, aviomarin no i dxm wczesniej oczywiscie :p


Dawka: 800 mg (dokladniej 802,5 mg - 53,5 tabletki ;> )


Set&setting: (mam 17 lat, 64 kg wagi), wieczor, sam w pokoju przed kompem, starsza w domu :P, niezle samopoczucie ale po glowie biegaly mi mysli o beltaniu (co wczesniej mi sie nigdy niezdarzylo przy dxm)

randomness