Holandia: Policja przejęła 300 kg heroiny

Policja holenderska we współpracy z władzami niemieckimi przejęła kilka transportów heroiny, w sumie 300 kg, i zatrzymała 16 osób - wynika z komunikatu, opublikowanego przez prokuraturę krajową.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1319
Policja holenderska we współpracy z władzami niemieckimi przejęła kilka transportów heroiny, w sumie 300 kg, i zatrzymała 16 osób - wynika z komunikatu, opublikowanego przez prokuraturę krajową. Policja zatrzymała w dzisiaj pięć osób podejrzanych o zajmowanie się przemytem narkotyku do Wielkiej Brytanii. W domu jednej z nich znaleziono 14 kg heroiny. W maju policja zatrzymała pięć osób, po odkryciu 204 kg heroiny w furgonetce z Turcji, która przyjechała do Amsterdamu przez Niemcy. W tym samym miesiącu władze niemieckie zatrzymały sześciu podejrzanych i przejęły 90 kg heroiny.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Rafałos (niezweryfikowany)

Nie ma ćpania ćpuny ;) hahahaha
Anonim (niezweryfikowany)

i bardzo dobrze tepic here jarac blanty
Zajawki z NeuroGroove
  • Diazepam
  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Mania psychotyczna. Beztroski początek rocznego pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Spokojny wieczór w świetlicy terapeutycznej. Pacjentki przygotowują się do snu.

Urokliwy wieczór na obskurnym oddziale żeńskim szpitala psychiatrycznego w bardzo nieprzyjaznej świetlicy ze ścianami wymalowanymi na zgniły zielonkawy kolor 'hospitale de la greene', jakimiś kubistycznymi bohomazami w jeszcze ciemniejszych odcieniach zieleni, uchylne na bok okna zasłonięte dużymi białymi, dziurkowanymi firankami. Nieciekawie. Substancja również nieciekawa, ot, zwykła benzodiazepina, często jednakże ubóstwiana, gloryfikowana, szeroko rozreklamowana, w każdym razie robiąca robotę.

  • Amfetamina

Jako, że poniższy tekst jest niejako spowiedzią człowieka, który przeszedł wiele z amfetaminą, pozostawię go w niezmienionej formie, chociażby po to, żeby pokazać, jak zmienia się sposób myślenia/pisania po długotrwałych ciągach z tego typu stymulantami. Jeśli pojawią się takie prośby, mogę spróbować wyedytować ten tekst i zamieścić go obok oryginału.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

mod.

  • Amfetamina

A to moja przgoda.. Poniedzialek rano, dwoni telefon. "Jedziesz do

Gdyni?"-slysze. Pytanie! Pewnie ze jade. Takie wyjazdy to lubie.

Spontan. Szkolke sie oposci, to pewne, ale co tam.. Biore ze soba

sztuczke zielonego, szklana tubke, prawo jazdy, plastykowy pieniadz I

w droge!

Jedzie nas w sumie trzech, ja jako "zapasowy" kierowca. Firmowy

Nissan wiezie nas przez ulice stolicy - kierunek polnoc. Wieziemy

jakies duperele do filli firmy w Gdansku, zreszta cel podrozy

  • Gałka muszkatołowa


doświadczenie: prawie zadne kilka razy mj

substancja: galka muszkatolowa i piwo



no wiec tak przypadkiem wpadlam na ta stronke i od razu przypadl mi do gustu pomysl wyprobowania galki.



poniedzialek: namowilam chlopaka na opakowanie galki na nas dwojke. zgodzil sie wiec wypilismy napoj ze startej wlasnorecznie galki. ochyda! ale po 40 min wziely nas smiechy i hihy. po godzinie przeszlo i njuz nic nie wystapilo. pomyslelismy ze albo lipa albo za malo