REKLAMA
Hiszpania: Policja skonfiskowała dwie tony kokainy

Zdaniem dyrektora generalnego policji, w Hiszpanii przestała istnieć największa sieć handlarzy kokainą.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP/RMF

Odsłony

2073
Hiszpańska policja wykryła dwie tony kokainy w magazynie w miejscowości Valdemoro na obrzeżach Madrytu. Zatrzymano siedem osób podejrzanych o handel narkotykami - poinformowały dzisiaj źródła policyjne. Aresztowano przywódcę galicyjskiej mafii - Pablo Vioque. Kokaina ukryta była w fabryce w Valdemoro -to miejscowość niedaleko Madrytu. Jak wynika z niepotwierdzonych jeszcze danych, jednym z aresztowanych jest przywódca galicyjskiej mafii, jednej z największych europejskich organizacji kontrolujących przemyt narkotyków z Ameryki Południowej do Europy. W rozpracowaniu szajki pomógł Interpol, a w dzisiejszej akcji brało udział ponad 100 osób. Zdaniem dyrektora generalnego policji, w Hiszpanii przestała istnieć największa sieć handlarzy kokainą.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


Hmmmm... skoro wszyscy pisza to i ja tezzzzz...

Aha, sorrki z gory za wszelkie potkniecia itede ale troszki mi

sie łapki trzęsą...

Ale to nie moja wina tylko fety :D

  • Marihuana
  • Uzależnienie

Pierwszy raz

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie pozytywne z chęcią do przeżycia czegoś nowego, pouczającego. Poprzednie tripy zawsze pozostawiały niedosyt, więc liczyłam na coś wyjątkowego.

Zaczęliśmy razem z chłopakiem o 18:00. Znajomy chłopaka raz/dwa razy w roku ma dostawę, tym razem wypadła w połowie listopada. Przypominam sobie, że moje pierwsze bliskie spotkanie z kapeluszami odbyło się dwa lata wcześniej w podobnym czasie. "To nie może być przypadek!"- myślę i żuję każdego grzybka z osobna - dokładnie jak za pierwszym razem, kiedy żołądek nie poradził sobie i część tripa wisiałam na toalecie. Przy kolejnych razach do spożycia potrzebowałam jakiejś przegryzki. Poszatkowane nadzieniem do tosta lub posypka na bułce + kleks z  ketchupu, który skutecznie zabija smak. 

  • Kodeina


Bardzo mi sie wczoraj nudzilo...do tego starszych nie

bylo,mama mialam wrocic pozniej niz zwykle a tatka tesh nie

bylo :)Chodzilam po calym domq i kombinowalam cio by tu

wrzucic... wiedzialam ze beda to jakies leki...mam w domu

prawie cala apteke:) niestety nie bylo nic z rzeczy

opisywanych w neurogroove wiec musialam szukac "pomocy"

na #... (irc)

randomness