Hiszpania: 700 kg kokainy na pokładzie statku

Przemytnicy usiłowali przewieźć narkotyki na pokładzie statku "Che" do Lizbony.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2572
Blisko 700 kg kokainy przechwyciła hiszpańska policja na jednym ze statków w pobliżu Kadyksu - poinformował szef brygady antynarkotykowej José Luis Olivera. Zatrzymano dwóch Francuzów i trzech Hiszpanów.
Przemytnicy, którzy kupili narkotyki na Karaibach, usiłowali je przewieźć na pokładzie statku "Che" do Lizbony. Wartość narkotyków ocenia się na 240 milionów euro.
Rekordową ilość narkotyków hiszpańska policja przejęła w 1999 roku, kiedy to celnicy przechwycili na pokładzie statku 10 ton kokainy, a kilka dni później kolejnych 5 ton w Galicji.
Hiszpania jest uważana za jeden z głównych punktów przemytu narkotyków z Ameryki Południowej do Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Diazepam
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Pewnego dnia odbyławy się zawody sportowe w biegach długo dystansowych jak i krótko dystansowych. Ja brałem udział w biegu na 1500. Dobór substancji użytych dla dopalenia jest swoistym nieporozumieniem, wszystkie substancje zostały zażyte z pełną świadomośćią konsekwencji utraty siły fizycznej.

Ku zdziwieniu wszystkich wcale nie planowałem zająć pierwszego miejsca w zawodach, były raczej oderwaniem od strasznej rzeczywistości przytłaczającej mnie każdego dnia. Postaram się jakoś klarownie zredagować moje przeżycia. Więc jedziemy!

8:00

Przyjeżdżam do punktu samochodem ze staraszym. Atmosfera dziwna, nikogo nie ma, no cóż.  Czas walnąć sobie 3 tabletki w kiblu.

8:30

Zaczyna się bardzo przyjemne wejśćie Relanium. Wszystko wokół staje się bardzo spokojne. Cała atmosfera nakręca się całkiem całkiem.

8:47

  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: Ecstasy(Versace Niebieskie)


Poziom doswiadczenia: Baaardzo niedoswiadczony, ecstasy drugi raz, wczesniej jadlem polowke jakiejs polopiryny, po ktorej nic sie nie stalo :)


Dawka, metoda zażycia: Jedna tabletka, doustnie


Set&Setting: Nadzieje na lepszego niz ostatnio dropsa, chcęć dobrej zabawy, dyskoteka


Efekty: Euforia, błogostan
  • Heroina

Każdy młodociany pseudo-ćpun (w tym i ja dawniej) wyobraża sobie heroinę jako nieosiągalną, przepotężną i boską substancję, rzeczywistość jednak jest odmienna od domniemań.

Każdy opiat/opioid ma w sobie to "coś", co go wyróżnia i czyni jednym z lepszych. Przykładowo kodeina daje uczucie ciepła, lekkiej euforii, a na twarzy zagaszcza uśmiech - przecież dzisiaj to nic! Lepiej wziąć DXM czy Benzydaminę, przynajmniej są jakieś doznania... no właśnie, więc po kiego tureckiego ludzie ją biorą?

  • Ketamina


Dawka: ~100mg Ketaminy HCl, Sposób zażycia: donosowo.


randomness