Heroina za 4 mln euro

4 miliony euro – to czarnorynkowa wartość heroiny, którą próbował wwieźć do Polski obywatel Rumunii. Wpadł na przejściu z Białorusią w Koroszczynie.

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

4012

Uwagę celników zwróciła ciężarówka z pustą naczepą, jadąca z Moskwy do Holandii. Wytypowali ją do szczegółowej kontroli. Nie pomylili się – w środku była rekordowa ilość heroiny. Narkotyki były zapakowane w 140 pakietów i ukryte na dachu naczepy, między warstwami podwójnej plandeki.

Nie wiadomo jeszcze, czy narkotyk miał trafić do Polski, czy dalej do Europy – mówi Radiu ZET Barbara Korwin, rzeczniczka prasowa Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Wiadomo natomiast, że była to próba rekordowego przemytu w skali kraju. Śledztwo w tej sprawie prowadzi lubelski oddział ABW. 46-letni Rumun został zatrzymany.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • #Marihuana
  • Ketamina
  • Pierwszy raz

Nastawienie na przeżycie mistyczne, ciemny pokój, stan psychiczny pozytywny

Pewnego piątkowego wieczoru siedząc w swoim pokoju postanowiłem poszerzyć swoje horyzonty o przeżycie z ketaminą,

kiedy nadszedł wieczór ok. godziny 21 wysypałem zawartość woreczka z K (ok. 350mg),

1/3 zawartości zagarnąłem i wciągnąłem, a resztę schowałem, odrazu zaznaczę, że czas podczas podróży

przestał dla mnie istnieć więc nie określe go dokładnie.

 

Po 10 minutach od zażycia K zaczęło mnie lekko wgniatać w sofę, na której się rozłożyłem,

  • Muchomor czerwony


Substancja: AMANITA MUSCARIA

3 wysuszone (upieczone) kapelusze muchomora czerwonego


  • MarihuanaSubstancja: DXM, 450 mg, przed i w trakcie MJ
Przedmowa: Wszyscy ktorzy brali DXM wiedzą, że zaniki pamięci krótkotrwałej praktycznie uniemożliwiają szczegółowe opisanie tripu. Opisałem więc to, co z niego pamiętam izawęziłem to tak, by wyglądało jak spójna historia.  • Dekstrometorfan

S&S – zmęczony po powrocie z zakupów, ledwo żywy, ostra gastrówa ale brak sił na jedzenie, nastawiony pozytywnie, mój pokój, praktycznie sam w domu (do czasu)

Substancja - 225mg DXM

Doświadczenie – THC, alkohol, szlugi

Godzina ~16, powrót z zakupów do domu, ztyrany (caly dzień od 8 rano na nogach zapierdalałem po obcym mieście) paczuszka Acodinu w kieszeni. O 18:30 ojciec wychodzi do pracy, a więc aby niczego po mnie nie zczaił zaplanowałem aplikację o 17:00, akurat wkręciło by się po wyjściu ojczulka.

randomness