Heroina z Afganistanu zalewa Rosję

W Rosji jest 3-4 mln narkomanów, choć oficjalnie zarejestrowanych jest 150 tys

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

2905
Rosję zalewa heroina z Afganistanu. Właśnie stamtąd pochodzi 70 procent tego narkotyku pojawiającego się na rosyjskim rynku. W zeszłym roku w Rosji skonfiskowano 842 tony narkotyków, w tym 192 tony na granicy; połowę z tego stanowiła heroina.

Prócz heroiny na rynku obecna jest południowoamerykańska kokaina i narkotyki syntetyczne napływające z Europy Zachodniej i krajów bałtyckich. W latach 1998-2002 spożycie heroiny wzrosło 23-krotnie, a kokainy - dziesięciokrotnie.

W Rosji jest 3-4 mln narkomanów, choć oficjalnie zarejestrowanych jest 150 tys.

Heroina przemycana jest głównie przez terytorium Tadżykistanu, choć granica obsadzona jest przez 10 tys. rosyjskich pograniczników, którzy usiłują powstrzymać zalew.

Z Afganistanu pochodzi trzy czwarte światowej produkcji opium, służącego do wytwarzania heroiny. Produkcja ta gwałtownie skoczyła po obaleniu w 2001 roku reżimu skrajnie fundamentalistycznych talibów i sięgnęła 3,7 tys. ton rocznie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Gówno Z Dupy (niezweryfikowany)
no kurwa OSTRO! jak tam jest tyle ćpunów 4 mln to ponad połowa z nich pewnie juz umrze bo nie da rady wyjsc z nałogu ...ale ktos na takich ilosciach hery musi robic wielki hajs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba zaczne produkowac here i tam pojade dilowac wróce Bentleyem i wybuduje se pałac......
.chudy. (niezweryfikowany)
no kurwa OSTRO! jak tam jest tyle ćpunów 4 mln to ponad połowa z nich pewnie juz umrze bo nie da rady wyjsc z nałogu ...ale ktos na takich ilosciach hery musi robic wielki hajs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba zaczne produkowac here i tam pojade dilowac wróce Bentleyem i wybuduje se pałac......
CPS (niezweryfikowany)
-Brawo dla szmaciarza Busha <br>-Niech w Rosji wejdzie prawo ze kara sie za posiadanie , aaaaahahahahahahahahaha <br>- rzadzace swiatem dziwki sa zalosne , wstyd mi za was!
/rudy (niezweryfikowany)
rozmiar nieszczescia adekwetny do rozmiaru represji
bruner (niezweryfikowany)
legal it !!!!!!! <br>
Michaś (niezweryfikowany)
sialalalala http://www.deviantart.com/deviation/48917291/?qo=3&q=by%3Alazymuffin&qh=sort%3Atime+-in%3Ascraps
Michaś (niezweryfikowany)
http://www.deviantart.com/deviation/48917291/?qo=3&q=by%3Alazymuffin&qh=sort%3Atime+-in%3Ascraps
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

  • Metoksetamina

Wieczór/noc w domu, ojciec twardo spał, matka w osobnym pomieszczeniu przed komputerem

Prolog

  • MDMA (Ecstasy)

Hi! od niedzieli do wtorku znów byłem w naszym "ośrodku wypoczynkowym" w podmoskiewskim Sokolsku... przyjechałem wieczorem ok. 20.00, połknąłem pigułkę i 60 grzybów - stwierdziłem, że tym razem trzeba działać z umiarem... wiele się nie zmieniło - na parterze trance... jeden z lepszych rosyjskich zespołów transowych - Paranoic Sensations (Parasense), czyli Alex&Zolod zgodzili się dla nas zagrać live... muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba połączenie grzybów z XTC - grzyby tracą wówczas swoje dołujące właściwości (dla mnie dołujące) i cały trip jest cudownie barwny...

  • 4-HO-MET
  • Bad trip

set: podekscytowanie potęgowane doświadczeniami towarzyszy, oczekiwana ekstaza przy słuchaniu muzyki. setting:wieczór, mój pokój, a w nim współlokatorka czysta od zawsze, tripkompan, dwóch kumpli którzy 2 dni wcześniej brali i było im dobrze:)

   Pomysł zjedzenia mahometa był mój. Sporo o nim czytałam 2 dni wcześniej dwóch kolegów (B. i C.) pod moją trzeźwą asystą przeżyło bardzo pozytywne doświadczenie: muzyka sprawiała im niebywałą rozkosz, a spacer po parku był wesołą przygodą.

  Start ok. 17.00. Ja i A. ładujemy pod język, popijamy i czekamy.

Po ok. 10 minutach świat mi zaczyna falować. Pojawiają sie stopniowo OEVy, A. ma ok. 20-minutowe opoźnienie doznań w stosunku do mnie.

randomness