Hawaje: Zapasy medycznej marihuany skończyły się po tygodniu sprzedaży

W ubiegłym miesiącu na Hawajach otwarto pierwszą aptekę z medyczną marihuaną. Po dwudziestu latach walki o dostęp do niej, można było się spodziewać, że pacjenci chętnie skorzystają z tej formy leczenia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

medycznamarihuana.expert

Odsłony

51

W ubiegłym miesiącu na Hawajach otwarto pierwszą aptekę z medyczną marihuaną. Po dwudziestu latach walki o dostęp do niej, można było się spodziewać, że pacjenci chętnie skorzystają z tej formy leczenia.

Tydzień od otwarcia Maui Grown Therapies wszystkie zapasy medycznej marihuany zostały wyprzedane i apteka musiała zamknąć drzwi dla pacjentów, czekając na Department of Health’s State Labs Division, który dostarczy nowe zapasy leku.

Rzecznik Maui Grown Therapies mówi, że apteka mogła sprzedawać tylko susz konopi indyjskich, który w mgnieniu oka został wykupiony przez pacjentów.

Teraz apteka musi czekać na Laboratorium Państwowego Departamentu Zdrowia, który uzupełni braki. W ten sposób pacjenci będą znów mieli dostęp do wysokiej jakości medycznej marihuany.

Maui Grown Therapies zamierza dostarczać pacjentom nie tylko susz, ale szeroki wachlarz produktów zawierających kannabinoidy, od kremów do ekstraktów.

„Zaplanowaliśmy otwarcie pełnej gamy produktów pochodnych, takich jak koncentraty, oleje, kapsułki i produkty spożywcze, ale zbyt późno dowiedzieliśmy się, że State Lab Division nie zdoła dostarczyć nam certyfikatów niezbędnych do sprzedaży wytwarzanych produktów.”

Rzecznik Maui Grow Therapies twierdzi, że produkty są już gotowe, jednak ze względu na ograniczenia prawne, nie mogą być one udostępniane pacjentom.

„Moglibyśmy oferować pacjentom dostęp do wyprodukowanych produktów, które obecnie czekają na certyfikat.”

Mimo, że 24 maja Departament Zdrowia na Hawajach zezwolił na produkcję przetworów z konopi, to wprowadzenie ograniczenia do jednego licencjonowanego laboratorium sprawiły, że apteka nie była w stanie oferować tych produktów pacjentom.

ŻRÓDŁO: http://medycznamarihuana.expert/hawaje-zapasy-medycznej-marihuany-skoncz...

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Po spaleniu z dwoch jointow na 3 osoby bylem w super nastroju jak to zwykle bywa i mialem ochote sie bawic a ze byl to

piatek godzina wieczorna wiec zabrlame sie z kumplami na rave(tutaj tak zjest zwane techno party) wchodzac do klubu

mialem strasznego sraja bo przszukiwalo wszystkich 2 polijantow a kiedy jestes upalony jak swinia wydaje ci sie ze jestes

jednym wielkim jointem fifka kazdy moze poznac ze jestes spalony ale po zaaplikowaniu sobie kropelek do oczu czulem sie

  • Inne

niejako i ponikad spogladajac wierzac


odejsc przezyc zaniknac pokochac


przejsc skomlec dokad po nic


wirowac spac i nieistniec leciec


strzelac korekcja czestotliwosci


archaizm tolerancja spokoj cisza


delikatnosc podkorowo krotkie niskie


wiercic wzory kojarzyc i zazyc


dyrekcja budynek skojarzenie


trawa laka las marzenie


rym sciezka mysli


konsolidacja bez celu

  • Kokaina
  • Tripraport

Dom, mieszkanie, samochód

Kokaina jest piękną substancją, uwielbiamy ją zażywać sniffem, daje nam wtedy clerahead i skupienie charakterystyczne dla niej. A ludzie pracujący lubują się w mikrodawkowaniu tego gówna. 

Można jej spróbować także  na inne sposoby: paląc Krakena, waląc po kablach, domięsniowo oraz podskrónie. 

Fazy kokainy zmieniają się diametralnie przy każdej drodze podania.

Będę pisał o nich w kolejności jakiej doradzał bym się trzymać i jaką sam zastosowałem.

  • Marihuana

Jako że Marek mieszka na kompletnym zadupiu dostaliśmy się do niego autobusem podmiejskim. Docieramy do niego do domu, on nas wita , dajemy mu pezenty itp. (standardowo). Wchodzimy do pokoju na dole witamy się z jego starymi (którzy byli w chacie !!!) resztą towarzystwa i zapoznajemy z nieznajomymi uczetnikami imprezy. Jemy tam zajebisty poczęstunek (ale się napracował chłopak) który zapijamy winem. W tym momencie zastanawiam się czy warto pić i przypalić jednocześnie. Każdy czytelnik który to zrobił i potem "kiepsko" (hehe....) odleciał wie o czym mówię.

randomness