Hawaje: Zapasy medycznej marihuany skończyły się po tygodniu sprzedaży

W ubiegłym miesiącu na Hawajach otwarto pierwszą aptekę z medyczną marihuaną. Po dwudziestu latach walki o dostęp do niej, można było się spodziewać, że pacjenci chętnie skorzystają z tej formy leczenia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

medycznamarihuana.expert

Odsłony

51

W ubiegłym miesiącu na Hawajach otwarto pierwszą aptekę z medyczną marihuaną. Po dwudziestu latach walki o dostęp do niej, można było się spodziewać, że pacjenci chętnie skorzystają z tej formy leczenia.

Tydzień od otwarcia Maui Grown Therapies wszystkie zapasy medycznej marihuany zostały wyprzedane i apteka musiała zamknąć drzwi dla pacjentów, czekając na Department of Health’s State Labs Division, który dostarczy nowe zapasy leku.

Rzecznik Maui Grown Therapies mówi, że apteka mogła sprzedawać tylko susz konopi indyjskich, który w mgnieniu oka został wykupiony przez pacjentów.

Teraz apteka musi czekać na Laboratorium Państwowego Departamentu Zdrowia, który uzupełni braki. W ten sposób pacjenci będą znów mieli dostęp do wysokiej jakości medycznej marihuany.

Maui Grown Therapies zamierza dostarczać pacjentom nie tylko susz, ale szeroki wachlarz produktów zawierających kannabinoidy, od kremów do ekstraktów.

„Zaplanowaliśmy otwarcie pełnej gamy produktów pochodnych, takich jak koncentraty, oleje, kapsułki i produkty spożywcze, ale zbyt późno dowiedzieliśmy się, że State Lab Division nie zdoła dostarczyć nam certyfikatów niezbędnych do sprzedaży wytwarzanych produktów.”

Rzecznik Maui Grow Therapies twierdzi, że produkty są już gotowe, jednak ze względu na ograniczenia prawne, nie mogą być one udostępniane pacjentom.

„Moglibyśmy oferować pacjentom dostęp do wyprodukowanych produktów, które obecnie czekają na certyfikat.”

Mimo, że 24 maja Departament Zdrowia na Hawajach zezwolił na produkcję przetworów z konopi, to wprowadzenie ograniczenia do jednego licencjonowanego laboratorium sprawiły, że apteka nie była w stanie oferować tych produktów pacjentom.

ŻRÓDŁO: http://medycznamarihuana.expert/hawaje-zapasy-medycznej-marihuany-skoncz...

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

  • Benzydamina

Nazwa subst. Benzydamina ( Tantum rosa)

Dawka: Okolo 1,5 saszetki

Doswiadzczenie: dotąd tylko mj

Set & Settings: sam, pusta chata

Efekty: tragiczne


ale po kolei....


Pewnego pieknego dzionka wpadl mi do glowy pomysl wrzucenia benzy. OK. skok do apteki, 2 saszetki cipacza i spowrotem:) Z ekstrakcją troche sie męczyłem na początku zmarnowalem jedna torebke i poszedlem dokupic jeszcze 1.Ostatecznie pochłonąłem jakies 1,5 saszetki około godziny 13.


Teraz czas na działanie:

  • Etanol (alkohol)

Set & Setting - Urodziny O., działka na jakiejś wsi

nastrój - pozytywny, pierwsza impreza po miesiącu przerwy od picia.

Wiek 18 lat, waga ~75kg, doświadczenie: alkohol (rzadko, nigdy w ciągu, ale duże ilości), nikotyna, marihuana, teina - nałogowo.

Substancja: Średnio 1,8 litra różnych win (2 białe, 3 czerwone, 1 szampan), klasa cenowa 10-20zł / butelka + 1 Redds jabłkowy (wstyd się przyznać ;]) wszystko spożyte w ciągu 6 godzin ale większość w ostatnie 2. W sumie pierwsza impreza w życiu bez wódki.

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Las na niewielkich wzgórzach, dom, ławka na ogrodzie. Nastawienie pozytywne.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

Chciałbym jednak głównie opisać swoją drugą próbę z 25c. Byłem wtedy u rodziny w małej wiosce położonej w dolinie, gdzie po 2 stronach na niewielkich wzgórzach jest las.

randomness