Gdyńscy policjanci znaleźli broń i narkotyki

U domniemanego dealera znaleziono kostkę haszu i broń palną.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP 2002-12-04

Odsłony

2276
Cztery sztuki broni palnej, ponad 200 naboi i kostkę haszyszu znaleźli gdyńscy policjanci podczas przeszukania jednego z domów w dzielnicy Chylonia. W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn.

Przeszukanie odbyło się w związku z podejrzeniami policji, że właściciel mieszkania jest dealerem narkotykowym. "Policjanci, którym towarzyszył specjalnie wyszkolony pies, nie znaleźli nic w mieszkaniu, narkotyki ukryte były w skrzynce na kable, na korytarzu, zaś w trakcie przeszukiwania piwnicy natrafiono na zawiniętą w folię i białe kawałki materiału broń" - powiedziała rzeczniczka gdyńskiej policji, Danuta Wołk- Karaczewska.

W specjalnym schowku pod stropem w piwnicy schowane były trzy pistolety CZ, oraz rewolwer produkcji brazylijskiej Amadeo. Policjanci znaleźli również ponad 200 sztuk ostrej amunicji.

W związku z tą sprawą zatrzymano właściciela mieszkania 30- letniego Krystiana Sz. i jego brata 32-letniego Gabriela Sz. Mężczyźni przebywają w policyjnej izbie zatrzymań, za nielegalne posiadanie broni grozi im do 8 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Dj Trąbek (niezweryfikowany)
O k...wa , kostka haszyszu, mozna by tym zabic pare istnień ludzkich.
ASheh (niezweryfikowany)
hehe... <br>czego to byl diler??? <br>pacjent giwerami diluje a posadzaja go o handel cpaniem... <br> <br>niezle kino... <br> <br>a tak na marginesie w naszej kochanej ojczyznie z dostepem (legal) do broni jest jak z dostepem do dragow... <br> <br>ludziska zrobta cos..... z jednym i drugim... <br> <br>narty...
Jack Kerouac (niezweryfikowany)
hehe... <br>czego to byl diler??? <br>pacjent giwerami diluje a posadzaja go o handel cpaniem... <br> <br>niezle kino... <br> <br>a tak na marginesie w naszej kochanej ojczyznie z dostepem (legal) do broni jest jak z dostepem do dragow... <br> <br>ludziska zrobta cos..... z jednym i drugim... <br> <br>narty...
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • Tripraport

Pozytwyne nastawienie, ekscytacja i poddenerwowanie, oczekiwanie mistycznego i głębokiego tripu. Otoczenie to ulice Oslo, las i dom.

Suniemy ruchomymi schodami, coraz wyraźniej ukazuje się nam wnętrze budynku dworca centralnego Oslo, jest poranek, ruchliwy, głosny, wszędzie tłoczą się ludzie którzy zmierzają do swoich pociągów lub wychodzą z nich. Musimy stosować czasami skomplikowane manewry żeby na nich nie wpadać. Pomimo iż, jak na razie nasza percepcja jest niezmieniona, już powoli oni i ich życie, problemy jak np. "czy zdąrzę na pociąg" wydają się zupełnie przyziemne i wręcz w pewien sposób śmieszne.

 • Heimia salicifolia
 • Inne
 • Mieszanki "ziołowe"

Doświadczenie: mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina

Info o mnie: 20 lat, 72 kg, 176 cm

S&S: pub, ja+2 kolegów(niech będą się nazywali A i B), pozytywne nastawienie oraz chęć na mistyczno-barową podróż

 • Marihuana

Pewnego pieknego wieczoru w ostatni dzien szkoly zaraz przed feriami

(godzina okolo 16, bylo ciemno) z kolegami postanowilismy troche

poswietowac. Troche sie balem bo bylem ostatnio mocno chory, antybiotyk

skonczylem brac 3 dni przed (nie pamietam co to bylo) i slyszalem ze

mieszanka antybiotyk + alkohol (najczesciej ) = nie wydolnosc serca,

lub tez brak przytomnosci.


Mimo to poszlismy w nasze ulubione miejsce, opuszczony dom dzialkowy ,

 • Diazepam
 • Kodeina
 • Lorazepam
 • Retrospekcja
 • Zolpidem
 • Zopiklon

Przedmowa

Piszę ten raport będąc pod wpływem Diazepamu 20 mg i fosforanu Kodeiny 300 mg.

Jestem sam w domu. Jest godzina 20:27. Spisuję moje myśli na bieżąco, ponieważ jutro najprawdopodobniej nie będę tego pamiętał. Mój raport nie będzie typowym opisem tripu, lecz wyznaniem z ostatnich lat mojego zycia.

 

Treść właściwa