Gang wytwarzający alkohol z rozcieńczalnika

Policjanci z katowickiego wydziału CBŚ rozbili gang, który zajmował się wprowadzaniem na polski rynek spirytusu wytwarzanego z rozcieńczalnika stosowanego w przemyśle meblarskim i spożywczym - poinformowała dzisiaj policja.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1579

- Podczas działań policyjnych prowadzonych od wczoraj na terenie kilku powiatów województwa łódzkiego zatrzymano 11 osób, w tym funkcjonariusza łódzkiego wydziału Centralnego Biura Śledczego - powiedział rzecznik łódzkiej policji podinspektor Witold Kozicki.

Policjanci przejęli kilka tysięcy litrów półproduktu i uzdatniony już alkohol, linię produkcyjną, szereg dokumentów oraz faktur. Policjanci rozpracowywali gang od kilku miesięcy. Według wstępnych ustaleń, rozcieńczalnik stosowany m.in. w przemyśle meblarskim i spożywczym był odkażany w specjalnych kolumnach destylacyjnych. Następnie rozlewany był w plastikowe pojemniki i trafiał na rynek. By ukryć proceder, sprawcy fałszowali faktury sprzedaży rozcieńczalnika.

Zatrzymane osoby są przesłuchiwane w prokuraturze w Piotrkowie Trybunalskim, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Rzecznik prokuratury Witold Błaszczyk odmówił na tym etapie śledztwa udzielenia szczegółowych informacji w tej sprawie.

podrzucił winooki

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

po ile (niezweryfikowany)
po ile za 1 litr mogę kupic taki rożcieńczalnik? <br>[ moze tylko w 50 l beczkach jest.. nieszkodzi.. nawet lepiej ;-)] <br>hmm Ciekawe czym jest skażony. chyba niczym trudnym do usuniecia, ze daje sie tego pozbyć przez destylecje frakcyjna. Z dykty na ten przykład się raczej nic nie wydestyluje...
burak cawniacze... (niezweryfikowany)
czemu ten artykul jest w podzdziale &quot;zly &quot; ? dla mnie jest przynajmniej obojetny, a nawet dobry. nie chcialbym zeby zrodla z ktorego kupuje zazwyczaj spirytus zaopatrywalo sie u takich panow :)
winooki (niezweryfikowany)
czemu ten artykul jest w podzdziale &quot;zly &quot; ? dla mnie jest przynajmniej obojetny, a nawet dobry. nie chcialbym zeby zrodla z ktorego kupuje zazwyczaj spirytus zaopatrywalo sie u takich panow :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Tripraport

Pod wpływem etanolu, więc w dobrym humorku. Jaranie miało miejsce przed domem ziomeczka.

-Ale wiesz, że Cię to rozkurwi?
-Chuj tam, dawaj.

I BIORĘ 4 BUCHY Z LUFY XD

normalnie to po dwóch już mam sooolidną fazę, a teraz jeszcze jestem pijany, heh.

- Dzięki. - mówię do przyjaciela, z którym piłem i teraz na rozchodniaka zajebaliśmy parę buszków z jego sakiewki. Żegnamy się i idę w swoją stronę, a on wraca do domu.

-Tylko traf do domu! - upomina mnie.

-Taaaa... hehe- odpowiadam

  • DMT
  • Tripraport

Samotny wieczór w domu, miło i spokojnie

Po kilkunastu miesiącach przerwy postanowiłem odświeżyć znajomość z psychodelikami. W międzyczasie zażywałem rekreacyjnie raz w tygodniu dosyć niewinne substancje takie jak marihuana, MDMA, ketamina, 2C-B czy lekkie stymulanty, ale po pewnym czasie przestały mi one (jak i życie w ogóle) sprawiać radość. Trzeba więc było coś na to poradzić.

  • DPT

Przytulny, pełen magii pokój współtowarzysza podróży, przygaszone światło, cisza, spokój a w tle leci album shpongle.

25.10.2007

Cały dzień chodziłem troszkę zdenerwowany, obawiałem się tego, że coś może pójść nie tak, nigdy nie podawałem żadnych substancji, a tym bardziej narkotyków metodą domięśniową, jednak wszystko udało się z nawiązką. Wraz z forumowym kolegą leśnikiem ok. godziny 23, przystąpiliśmy do przygotowań. Sporządzono mieszaninę, 4ml wody do iniekcji z 100mg DPT Hcl, używając grzejnika, żeby troszkę podgrzać wodę, wszystko się ładnie rozpuściło i zostało przefiltrowane przed nabraniem roztworu do strzykawek.

randomness