REKLAMA
Filmowa "Tereska" podejrzana o posiadanie narkotyków

Bohaterce filmu Roberta Glińskiego "Cześć, Tereska" może grozić nawet do 3 lat więzienia, ponieważ posiadała trzy malutkie torebeczki z amfetaminą.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 13-02-2003

Odsłony

2119
Zatrzymana w Pabianicach (Łódzkie) 18-letnia Ola G. - bohaterka filmu Roberta Glińskiego "Cześć, Tereska" - jest podejrzana o posiadanie narkotyków.

Policjanci znaleźli przy niej trzy malutkie torebeczki z działkami amfetaminy. Może jej grozić nawet do 3 lat więzienia. Dziewczyna była poszukiwana od grudnia 2002 r., kiedy to nie wróciła z przepustki do zakładu poprawczego w Falenicy pod Warszawą. Ukrywała się m.in. w rodzinnych Pabianicach, gdzie mieszka jej babcia. "Ola G. została przesłuchana w charakterze podejrzanej i przewieziona do zakładu poprawczego w Falenicy" - powiedział PAP rzecznik łódzkiej policji podinspektor Witold Kozicki.

Ola G. została zatrzymana w środę wieczorem na ulicy w centrum Pabianic przez patrol straży miejskiej. Po przewiezieniu na komendę zaczęła się uskarżać na bóle nerek i pogotowie przewiozło ją do szpitala im. Korczaka w Łodzi. Po badaniach lekarz uznał, że dziewczyna może być konwojowana i odwieziona do poprawczaka.

W ubiegłym roku Ola G. dwukrotnie uciekała z poprawczaka. Na początku kwietnia policjanci z Pabianic zatrzymali ją, gdy "na ucieczce" włamała się do sklepu. Po przesłuchaniu została odwieziona do zakładu poprawczego, gdzie została ukarana czasowym zakazem wychodzenia na przepustki.

O Oli G. zrobiło się głośno dwa lata temu, kiedy na ekranach kin pojawił się film Roberta Glińskiego "Cześć, Tereska", w którym zagrała dziewczynę z patologicznego domu, wkraczającą na drogę przestępstwa.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

fizzzi (niezweryfikowany)
o to ze czywiscie miala 3 torby speeda, i przez to jest tak niebespieczna dla spoleczenstwa ze trzeba ja zamknac na 3 lata. <br>BTw: a ja myslalem ze po speedzie jest sie dla wszystkich milym :)
kill-kill (niezweryfikowany)
oczy-wiście , mejk lov , wciongaj spid :/
smileman (niezweryfikowany)
pomyliles spida z exem ale coz..........
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Po pięcioletnim maratonie regularnej hiperwentylacji gandzi (najczęściej warszawskiej, niestety) do płuc wydawało mi się, że już zawsze będzie się świecił mały zielony neonik przed moimi oczyma. Nadszedł jednak czas, kiedy brak rutyny także stał się rytuną, ale tą jedyną, którą przyjęłam z entuzjazmem. Później jakoś tak wyszło, że nie było kiedy, albo za co, w każdym razie opaliłam już chyba cały zestaw fifek, jakie zalegały chałupie, zasiane niczym zalążki myśli. A potem nie wiedziałam dlaczego tak cholernie mi się dłużą te dwa miesiące przerwy, skoro nie jestem uzależniona...

  • Bad trip
  • GBL (gamma-Butyrolakton)
  • Metoksetamina

Własny pokój, pozytywne nastawienie, chęć doświadczenia czegoś b. mocnego i głębokiego, następnego dnia pierwsza od dłuższego czasu możliwość nicnierobienia. Łóżko, na głowie słuchawki, playlista z dobrą muzyką (Shpongle, ambient, muza do medytacji)

Metoksetamina to pierwszy specyfik jakiego w życiu spróbowałem poza kilkoma pojedynczymi episodami z dropsami ,paleniem "smartshopowym" i "właściwym". Pierwsza aplikacja nastąpiła mniej więcej rok temu.
Po MXE zacząłem eksperymentować z innymi substancjami (4-HO-MET, 4-ACO-DMT, 2DPMP, DXM, GBL, JWH-201) i o dziwo po każdej próbie wracałem do MXE jako czegoś znacznie głębszego i mocniejszego.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, ciekawość, dobra pogoda, muzyka; miejsce: polana w lesie, koc, 1 ziomek ze mną

Znana miejscówka, idealna na tripowanie, leśna polana i piękne widoki wokół, drzewa i krzewy, duża różnorodność krajobrazu.

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Słoneczny dzień nad morzem, nastawienie pozytywne, chęć spróbowania nowej substancji

Hometową podróż planowałam już od dawna. W końcu, gdy warunki pogodowe zaczęły sprzyjać (mam na myśli słońce) postanowiłam zamówić z przyjaciółką ''Z.'' wizytę proroka. Paczka przyszła bardzo szybko, podekscytowane  faktem zbliżającej się podróży ustaliłyśmy jak najszybciej termin. Jako że był to pierwszy raz z tryptaminami zabrałyśmy ze sobą ''opiekunkę'' , która będzie nazywała się ''S.''. Dołączyła do nas jeszcze jedna osoba, ''K.'' , która jednak zrezygnowała z tripowania i była obecna jako towarzysz. A więc do rzeczy. 

randomness