Festyn antynarkotykowy w Płocku

Przegląd piosenki antynarkotykowej w Płocku pod patronatem kilku Instytucji

Anonim

Kategorie

Odsłony

1818

Monar, Młodzieżowy Dom Kultury i Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego zapraszają do udziału w przeglądzie piosenki antynarkotykowej.

26 czerwca cały świat obchodzi dzień zapobiegania narkomanii. Płocki Monar, MDK, Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego i ratusz organizują z tej okazji wyjątkową imprezę - młodzieżowy przegląd piosenki antynarkotykowej.

We wtorek, w samo południe, na ulicy Tumskiej przed siedzibą MDK swych sił wokalnych mogą spróbować zespoły i soliści. Jedyny warunek - ukończone 12 lat i przygotowana piosenka o treści, która zniechęca do zażywania narkotyków.

Zgłoszenia do 25 czerwca przyjmuje MDK, Monar zaś udostępni wszystkim zainteresowanym odpowiednie teksty piosenek. Nagrody czekają.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Set & Setting: las / doskonałe samopoczucie, lekka ekscytacja zmieszana ze strachem

Oczekiwania: nie wiem

Substancja: 2x Blue Shiva's

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM, THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E, DPT

W niecałe 3h przed planowanym wypadem, okazuje sie że nici z tego, przesuwamy na za tydzień. Bardzo dobry test dla mnie samego. Życie tu i teraz, czy życie tym co ma nastąpić? zawiedziony?... już nie, czuję się doskonale.

  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

---

To znów ten sam jebany chłam. Dobrze wiemy jaki. Ale zanim spluniesz nań, postaraj się zrozumieć.

Zrozumieć? Ale co?

Mnie? Nie. Nie oczekuję tego. Jestem zbyt indywidualnym chujem, zbyt małym gnojem, by domagać się atencji (a jednak to robię, co nie?)

Słowa? Emocje? Czyny? Chuj wie, jak to nazwać. Chodzi mi o mieszankę esencji składającej się na perspektywę.

Widzisz... bo sprawa polega na tym, że jestem tylko człowiekiem. I jak Ty- widzę z jednej perspektwywy. Oczywiste? Może nie?

Moja jest lepsza, Twoja jest gorsza- a mówi to każdy.

  • Kokaina

na początku zahaczmy o sprawy techniczne, będzie więc

króciutko o organizacji tego tekstu
:


część pierwsza pobieżnie opowie ci, co

to tak właściwie jest ta cała 'kokaina', skąd się wzięła i jak ją można

przyjmować.


w części drugiej znajdziesz dokładny opis

form w jakich ją można spotkać.


  • LSD-25
  • Pierwszy raz

stary rezerwat dębowy

A więc zaczęło się, piękna kwietniowa pogoda, wypożyczony pokój w akademiku służącym do kwaterunku studentów odbywających zajęcia terenowe. Nas kilku, zebranych by móc celebrować przejście przeze mnie 23 roku życia. Od dawna marzyłem o kwasie. Był on dla mnie mistyczną niewiadomą, substancją, która jako jedyna ciągnęła mnie do Siebie z mocą tysiąca uzależnień, niczym zakazany owoc Ewę. Jednakże nie chciałem przechodzić przez to sam. Zaprosiłem przyjaciół, trójka z nas zamierzała się oddać tej przyjemności.

randomness