Fatalna wpadka hodowcy grzybów w Wieliczce

Policjanci z powiatu wielickiego i Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie prześladują hodowcę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dziennikpolski24.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

199

Za Dziennikiem Polskim:

Mężczyzna gustujący w środkach odurzających na jednym z osiedli w Wieliczce urządził uprawę grzybków halucynogennych. Namierzyli go policjanci z powiatu wielickiego i Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Amatora grzybków halucynogennych namierzyli małopolscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Zatrzymali mężczyznę. To obcokrajowiec podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu zabezpieczono grzybki halucynogenne. Za to przestępstwo grozi od roku do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 4 stycznia 2023 r w Wieliczce. U plantatora grzybków pojawili się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej.

Mężczyzna na jednym z osiedli w Wieliczce wynajmował mieszkanie, w którym urządził uprawę grzybków halucynogennych. Podczas przeszukania tego lokum funkcjonariusze zabezpieczyli słoiki z zawartością suszonych nielegalnych grzybów, pojemniki z zawartością ponad 2 kg grzybni oraz osprzęt wykorzystywany do ich hodowli - informuje podkom. Barbara Szczerba z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jak dodaje podkom. Szczerba - zatrzymany wkrótce usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 1 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

jestem świadoma tego, że mój lęk jest irracjonalny. że nie wynika z niczego innego niż wszystkie inne, które towarzyszą mi na co dzień. chociaż doskonale wiem, od jak dawna myślę o kolejnym tripie, i chociaż wiem też, że jestem bezpieczna, że jestem z osobą, którą kocham, że jestem odpowiedzialna, a substancja jest sprawdzona i w małej dawce - i tak skręca mnie w żołądku. w końcu zbieram się na odwagę i pół trójkątnej, jaskraworóżowej piksy z MDA trafia do moich ust.

  • Marihuana

Tekst napisany pod wplywem THC w trakcie palenia, dodam ze pomysl na

jakiekolwiek napisanie czegokolwiek powstal tez w trakcie palenia,

tytul natomiast ukazal sie autorowi na przedniej szybie samochodu jako

swego rodzaju zwida...hmm, fajne to byly czasy a ten krotki tekst to

pamiatka po legendarnym juz zjaraniu :)

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana

Doświadczenie: DXM, THC, Amfetamina

Set & Setting: Pozytywne nastawienie. Lekko zmęczony alkoholem wypitym dnia poprzedniego.

Substancja: DXM(30 tabletek acodinu) i THC (1,5 grama MJ)

Wiek: 18 lat

Waga: 69 kg

  • Ayahuasca

Cięzko było mi się zabrać za pisanie tego TR ponieważ ajałaskowe doświadczenie jescze do tej pory nie zostało przezemnie ogarnione. Być może ogarnięte nie zostanie jeszcze przez długi czas. Może nie stanie się to nigdy. Z tego względu robie to pare dni po całym wydarzeniu, kiedy jeszcze nie zostało ono zatarte w mojej szwankującej pamieci.

randomness