REKLAMA
Dwie osoby zastrzelono w Warszawie

Zwłoki dwojga zastrzelonych ludzi znaleziono w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Jest to najprawdopodobniej wynik bandyckich porachunków - poinformowała warszawska policja.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP, JP

Odsłony

1903
Ciała 27-letniej Anny S. i 29-letniego Piotra Sz. odkryła w noc sylwestrową siostra denatki Małgorzata N. Policja ustaliła, że Anna S. rozprowadzała środki odurzające, a Piotr Sz. był członkiem jednego z gangów.

U mężczyzny stwierdzono dwie rany postrzałowe głowy, dwie - ręki i dwie - brzucha. Kobieta miała rany postrzałowe między łopatkami, w potylicy oraz w sercu.

Biegły medycyny sądowej określił datę śmierci na czas między piątym a czternastym dniem przed wtorkiem.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

wtk (niezweryfikowany)
a wszystkiemu sa winne zle narkotyki <br> <br>:(
sychu (niezweryfikowany)
sorki, nie doczytalem dobrze. widze ze to mialo zwiazek z narkotykami. ale i tak nie widze potrzeby zamieszczania takich informacji bo tylko doluje mnie takie cos :-( wystarczy posluchac byle jakiego dziennika wiec juz nie musicie sie dokladac.
JaRvIS (niezweryfikowany)
&quot;U mężczyzny stwierdzono dwie rany postrzałowe głowy, dwie - ręki i dwie - brzucha. Kobieta miała rany postrzałowe między łopatkami, w potylicy oraz w sercu. &quot; <br> <br>no ladnie, ktos sie za duzo filmow naogladal..... <br>
katar (niezweryfikowany)
a ja mam pytanie. po co nam tego typu informacje? po co nam taka tania sensacja? niech sie zabijaja, co mnie to kurna obchodzi. jak bede sobie chcial poczytac takie rzeczy to kupie superexpres czy jakies podobne pismo. wstydz sie hypciu!
katar (niezweryfikowany)
sorki, nie doczytalem dobrze. widze ze to mialo zwiazek z narkotykami. ale i tak nie widze potrzeby zamieszczania takich informacji bo tylko doluje mnie takie cos :-( wystarczy posluchac byle jakiego dziennika wiec juz nie musicie sie dokladac.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Substancje: amfetamina - dwie kreski - tak akurat, marihuana - dwa blanty, 0,5 kartona - nie jestem pewna, czy to było LSD, może ważka, może DOC. W każdym razie sprzedane jako kwas, więc niech będzie.

S & S: zima, mieszkanie kumpli/krakowskie knajpy/wielki kawał krakowa [z buta]

Współtripujący: M. i G.

Wiek, waga: 19 lat, 63 kg

Doświadczenie (wtedy): Marihuana, haszysz, amfetamina, DXM, extasy, M. - tak jak ja, G. - więcej

  • Amfetamina


Środek : Amfetamina (pierwsze zażycie)

Ilość : Pół worka

Doświadczenie : Haszysz, skun, amfetamina

Generalnie to nie mam dużego doświadczenia z drugami ... wszystko zaczęło się od małej imprezki gdzie miałem styczność z grudą haszu ... nie powiem żeby kopło mnie to w kosmos, ale na pewno otworzyło bramy do wspaniałego świata ...

  • 4-HO-MIPT

Autor: Pokolenie Ł.K.

Substancja: 4-HO-MiPT w ilości odmierzonej na oko, ~20mg.

Doswiadczenie: pierwszy biały proszek jaki w zyciu zażyłem, jeśli by nie liczyć paru podejsć do ścierwianu amfetaminy w latach młodzieńczych. pierwsza syntetyczna tryptamina, jeśli nie liczyć (nie wiem czy liczyć...) LSD.

S&S: patrz opis tematu, ponadto nic mi szczególnie tego dnia nie wadziło. miła perspektywa nastepnego (dzisiejszego) dnia również wolnego.

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Od 5 lat palę MJ, zacząłem szukać czegoś nowego nie żeby się naćpać, ale czegoś co poszerzy moją świadomość. Trafiłem na proszki, po mocnym struciu metaamfetaminą po pół roku zabawy z tym, wiedziałem że to bez sensu i że takie substancje niszczą. Dalej nie znalazłem substancji która pozwoli mi zobaczyć więcej, tak trafiłem na psychodeliki i zacząłem od 4-ho-met. Miejsca : Pub do momentu wejścia, starówka w moim mieście, dom. Samotna podróż. Refleksyjnie.

Po tym co napisałem w Set&Setting,  czułem że psychodeliki dadzą mi to czego szukam. Coś co pozwoli mi zobaczyć i zrozumieć więcej.

21 : 00

27 mg 4 ho met ląduje w chusteczce, połykam i wychodzę z domu pokazać się u koleżanki na urodzinach.

21 : 30