Dwaj dwudziestolatkowie, którzy zmarli po zażyciu dopalaczy to Polacy

Policja wystosowała pilne ostrzeżenie do mieszkańców Midlands w związku ze śmiercią dwóch osób w Rugby.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bham.pl

Odsłony

1981

Policja wystosowała pilne ostrzeżenie do mieszkańców Midlands w związku ze śmiercią dwóch osób w Rugby.

W minioną niedzielę funkcjonariusze zostali wezwani do jednego z domów zlokalizowanych przy King Edward Road w Rugby w hrabstwie Warwickshire. Tuż przed godziną 18:40 West Midlands Ambulance Service wysłał na miejsce zdarzenia karetkę pogotowia. W budynku znaleziono dwóch mężczyzn w wieku około dwudziestu lat. Sanitariusze stwierdzili ich zgon. Obaj mężczyźni pochodzą z Polski, policja jeszcze nie podała ich tożsamości.

Warwickshire Police wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Policjanci starają się ustalić, czy nagła i niewyjaśniona śmierć mężczyzn ma związek z zażyciem przez nich nielegalnych substancji psychoaktywnych.

Śledczy nadal czekają na wyniki sekcji zwłok oraz badań toksykologicznych. Na udostępnionych przez policję zdjęciach widać opakowanie substancji Buc-8 z ostrzeżeniem w języku polskim „Kategorycznie zabrania się spożycia”. To opioid, który oddziałuje na receptory opioidowe i wywołuje efekty podobne do tych, które pojawiają się po zażyciu morfiny.

Oceń treść:

Average: 5.6 (9 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

S&S: Szczegółowo - > Dzisiaj niedziela. W środę brałem dxm, w czwartek efedrynę, w piątek zrobiłem sobie przerwę, dzisiaj zapaliłem zioło. Wcześniej miałem jeszcze kilka dni przerwy od brania czegokolwiek (alkoholu nie piję teraz wcale). Dzisiejszy dzień spędziłem na chilloucie niedzielnym w domu przy kompie. O 19. poszedłem bez spiny po zioło (przez kilka godzin wydzwaniałem do gościa, a on ma taki zwyczaj, że zwykle odbiera telefon najwcześniej o 15. O 4 dogadałem się, że po 19. się u niego pojawię. Pojechałem, wróciłem tramwajem, w okolicę swą, wszedłem w bramę i skręciłem bata w tutce papierosowej, wymieniłem tylko filtr.

[ poprawiono literówki ]

To jest chyba to, co nazywają Sativą. Raz w życiu paliłem takie coś, choć dotychczas przepaliłem pewnie z pół kilo zioła w życiu (kiedyś przez 3 lata paliłem codziennie). Delikatny lecz wyrazisty, w 100 % naturalny haj. Zmysły wyostrzone, lecz w 100 % trzeźwe, widzące wszystko jak na dłoni. Wyrażanie zdania - bez problemu. Doskonała harmonia z ludźmi w sklepie, w domu i na ulicy. Doskonałość wszelkich okoliczności i czynności. Wyborne, "trzeźwe" rozkminy, prowadzone z niesamowitą fantazją. Gadatliwość i umiejętność słuchania.

 

  • GBL (gamma-Butyrolakton)

Gbl - Gamma-Butyrolakton - postac oleista w buteleczce po kroplach zoladkowych...

Zapach... gbl pachnie tak jakby odstawic wode w konewce na sloncu i po paru godzinach

ja powachac. Nic specjalnego. Skad wzialem gbl ? Zamowilem od pewnej osoby, do ktorej

mam zaufanie (nawet nie znam jej z reala...)
Jak pilem gbl ?
  • 4-HO-MET
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Park na obrzeżach, wiosna, słoneczko, plecaczek.

W słoneczną niedzielę udałem się tramwajem do parku na obrzeżach miasta. Tam szukając w miarę bezpiecznego miejsca gdzie mógłbym przeleżeć trip - bo w zasadzie chciałem doznać intesywnego doświadczenia, położyłem się gdzieś między ścieżkami w trawie skąd chwilę obserwowałem spacerujących w ten leniwy dzień homo sapiens. Po chwili łapczywie dobrałem się do samarki z 0,25g Mahometa, o którym sporo wcześniej przeczytałem i tak, tak, wiedziałem, że 40ug to już dobra fazka.

  • Benzydamina

To bylo PIEKNE przezycie! Naprawde Tantum Rosa robi robote!!!


Dzien jak Niecodzien