Dołącz do 20 edycji Marszu Wyzwolenia Konopi! Już 3 czerwca w Warszawie

Dołącz do nas w największym wydarzeniu roku, które celebrować będzie swoją 20-tą edycję – Marszu Wyzwolenia Konopi 2023! To wyjątkowa okazja, aby pokazać swoje poparcie dla racjonalnego podejścia do konopi i jej użytkowników. Zarezerwuj 3 czerwca 2023 w swoim kalendarzu i dołącz do nas na Placu Bankowym w Warszawie o godzinie 12:00.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

26

Dołącz do nas w największym wydarzeniu roku, które celebrować będzie swoją 20-tą edycję – Marszu Wyzwolenia Konopi 2023! To wyjątkowa okazja, aby pokazać swoje poparcie dla racjonalnego podejścia do konopi i jej użytkowników. Zarezerwuj 3 czerwca 2023 w swoim kalendarzu i dołącz do nas na Placu Bankowym w Warszawie o godzinie 12:00.

Co roku, w ponad 300 miastach na całym świecie, setki tysięcy osób manifestują w Marszach Wyzwolenia Konopi, które są jednymi z największych pochodów w historii ludzkości. Jest to wydarzenie, które promuje kulturę konopi, ukazuje pokojowy styl życia i edukuje zarówno użytkowników, jak i abstynentów. W Polsce, od 2003 roku, Marsze przyciągają coraz większe rzesze zwolenników naszej sprawy. A w tym roku, z okazji 20. rocznicy, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.

W programie znajdują się koncerty znanych artystów, happeningi oraz przemowy aktywistów, pacjentów, rolników i osób publicznych. Będzie to również okazja do świętowania i bawienia się przy dźwiękach muzyki. A po Marszu zapraszamy na after-party w Klubie Remont, gdzie będziecie mogli dalej cieszyć się towarzystwem muzyków, którzy są z nami od początku naszych działań.

Naszym głównym celem jest wzbudzenie debat w mediach i wśród rodzin, zaznaczenie naszej obecności i edukowanie społeczeństwa. Walczymy o to, aby przestać aresztować odpowiedzialnych palaczy marihuany i popieramy zniesienie wszelkich kar za posiadanie marihuany na własny użytek, uprawę na własny użytek oraz rozdawanie non-profit małych ilości marihuany wśród dorosłych.

Marsz Wyzwolenia Konopi 2023 to więcej niż tylko manifestacja. To święto kultury, pokojowego stylu życia i solidarności. To nasza odpowiedź na lata prohibicyjnej propagandy. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ubierajcie się na zielono, przychodźcie z nami – ZAJARAMY!

Plan MWK 2023

 • 12:00 – Start Eventu, DJ Mrówa, Warsztaty robienia papieru konopnego, stoiska
 • 14:00 – Zbiórka przedmarszowa
 • 14:15 – Robienie zdjęcia liścia ganji z drona
 • 16:00 – Start koncertów: Włodi, Krulig, Zibex, Esceh, Adi Nowak, ZetHa, Arab
 • 17:45 – Start Marszu
 • 19:00 – After party w klubie Remont
 • 21:00 – Koncerty Hemp

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Efedryna
 • Kofeina
 • Pozytywne przeżycie

Bylem przede wszystkim ciekaw, jak ten specyfik zadziała. Często chodzę kompletnie zmulony i szukałem jakiegoś remedium

Od dłuższego czasu chodziłem mocno zmulony. Zawdzięczam to zapewne siedzącemu trybowi życia typowego programisty, co na dodatek przyczyniło się do powolnego wzrostu wagi. Postanowiłem znaleźć coś, co spowoduje że będę bardziej zmotywowany, pobudzony, a przy tym sprawi że zacznę chudnąć. Wiem oczywiście o tabletkach Tussipect, ale są one obecnie na receptę i wolałem poszukać czegoś naturalnego. Na dodatek miało być to coś legalnego. Niemożliwe? Możliwe. Na dodatek efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

 • Gałka muszkatołowa


 • Dekstrometorfan


450mg DXM [Acodin] 170cm, 65kg.

[txt pisany na "zejściu" DXM...12 godzin po całym zajściu]


 • Gałka muszkatołowa
 • Pierwszy raz

Pewnego dość nudnego, grudniowego popołudnia, po niedawnym zasłyszeniu pierwszych informacji o nadużywaniu gałki muszkatołowej, postanowiłem własnoręcznie poznać tę drugą stronę popularnej przyprawy.

O 16:07 zjadłem 6 świeżo zmielonych orzechów z jogurtem naturalnym i dżemem. Prawdopodobnie istnieją lepsze metody konsumpcji w tym przypadku, moja nie sprawdziła się. Nawet pół słoika dżemu malinowego nie zamaskowało intensywnie pachnącej gałki. Pomogło zapijanie colą. Ogólnie rzecz biorąc sama konsumpcja była najgorszą rzeczą w całym tym doświadczeniu.