REKLAMA
Diler uciekał przed policją i wyrzucał narkotyki za okno

Policjanci dali kierowcy sygnały świetlne i dźwiękowe wzywające do zatrzymania, mężczyzna jednak zignorował to i zaczął uciekać. W trakcie ucieczki przez okno zaczął wyrzucać narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

silesion.pl
Witold Stech

Grafika

Odsłony

253

W poniedziałek około 19.40 na osiedlu Witosa w Katowicach wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji postanowili zatrzymać do kontroli audi. Dali kierowcy sygnały świetlne i dźwiękowe wzywające do zatrzymania. Mężczyzna jednak zignorował to i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. W trakcie ucieczki kierowca przez okno zaczął wyrzucać narkotyki.

Na ulicy Sławka policjanci zatrzymali kierującego. Jak się okazało, w aucie również posiadał zakazane środki. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać prawie 120 porcji dilerskich, działkę marihuany oraz 2 tabletki ecstasy. Badanie testerem wykazało również, że mężczyzna kierował będąc pod wpływem narkotyków. 25-latek usłyszał zarzuty. Teraz odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków i jazdę pod ich wpływem, ale i za ucieczkę przed policją.

Zgodnie z nowelizacją przepisów, niezatrzymanie się do kontroli traktowane jest jak przestępstwo, za które grozi kara nawet 5 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Przeżycie mistyczne

Zaraz po pracy, na dworze chłodno aczkolwiek przejaśniło się. Słońce coraz niżej nad horyzontem. W domu spokój, nikogo nie ma, czysto i świeżo. Humor bardzo dobry, ponieważ wiem co mnie czeka

15:00 wyjście z pracy, szybko złapać tramwaj i kierować się prosto do domu. Plan oczywiścię się udało i już o godzinie 15:40 równo wziałem wszystkie blottery. Powrót do domu, włączam kompa, biore plecak lece do sklepu. 16:10 wychodzę ze sklepu i odczuwam pierwsze efekty - lekko skrzywiony humor, zmienia się postrzeganie przestrzeni, "spięcie" na karku oraz ogólna zmiana myślenia. Zaskoczyło mnie tak szybkie działanie, ale to zapewne przez dawkę, którą brałem. Blottery pogryzłem i zjadłem.

  • MDMA (Ecstasy)

  • Grzyby halucynogenne

  • Amfetamina
  • Miks

Nastawienie psychiczne było bardzo dobre, bardzo jarałem sie tą imprezą(klub) Amfetamina działala już pare godzin przed imprezą jednak największa bania zaczęła sie około godzine po łyknięciu piguły Zioło palone w drodze do klubu, przed wejściem do klubu i pare razy jak wychodziłem do auta na wąsa złapałem pare buchów

A więc nie będę pisał co działo sie przed imprezą bo nie ma to większego sensu, alkoholu nie czułem wcale, byłem lekko zjarany ale najbardziej naćpany. Dostalem pigule (monster energy ciemno zielony z tego co pamiętam) łykam no i vixa.

Pierwsze efekty odczułem odziwo po jakichś 10-15 minutach. Nie nosiło mnie do muzyki jednak światła były o wiele bardziej intensywniejsze

Po 30 minutach klasycznie skacze tańcze poce sie, czuje że szczęka lata mi na wszystkie strony jak nigdy dotąd, światła zrobiły sie tak intensywne że zacząłem widzieć tak jakby klatkami