Czyja to marihuana? Zlikwidowali plantację wartą ponad milion złotych

Prawie dwa tysiące krzewów konopi indyjskich o czarnorynkowej wartości około 1,3 mln zł znaleźli policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego. Nadal nie udało im się ustalić ich właściciela.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN 24 Poznań
FC

Grafika

Odsłony

598

Prawie dwa tysiące krzewów konopi indyjskich o czarnorynkowej wartości około 1,3 mln zł znaleźli policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego. Nadal nie udało im się ustalić ich właściciela.

- Kryminalni wytypowali miejsce, w którym miały rosnąć krzewy konopi indyjskich. Podejrzenia się potwierdziły. Na miejscu, zabezpieczono łącznie 2 tys. roślin, które zostały przewiezione do policyjnego magazynu - informuje Maciej Kimet z lubuskiej policji.

Wartość plantacji została oceniona na ok 1,3 mln zł. - Można by z nich wyprodukować ponad 40 kg marihuany. Z takiej ilości można przygotować ponad 40 tys. porcji narkotyków - podaje Kimet.

Po zrobieniu badań laboratoryjnych i wydaniu postanowienia przez sąd, narkotyki zostaną zniszczone.

Policjantom jak dotąd nie udało się ustalić do kogo należała plantacja.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Makaveli (niezweryfikowany)
Przynajmniej podali właściwą ilość porcji, które można z tego sporządzić, a nie jakie wyimaginowane ilości, jak to mają w zwyczaju.
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Katastrofa
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)

Codzienna depresja

Około rok temu miałem dwutygodniową psychozę, powstałą w wyniku codziennego ćpania (przez około 20 dni) dekstrometorfanu, kodeiny, etanolu, MDMA i marihuany. Codziennie porobiony co najmniej trzema z wymienionych, po czasie brałem to już tylko dlatego, że nie mogłem wrócić do normalności. Kodeina i MDMA już nie działały. Nagle uznałem, że muszę czym prędzej przestać. Zostawiłem więc te używki i wtedy się zaczęło...

 • Heroina
 • Pierwszy raz

Toaleta w przychodni rehabilitacyjnej.

Jeśli chodzi o opioidy, jest to mój ulubiony typ środków odurzających. Doświadczenie moje bogate jest w kodeinę, tramadol, oksykodon oraz heroinę. Ową substancje zdobyłem w iście wyrafinowany sposób. Zamówiłem. Gdy odbierałem paczkę, pół grama brązowych oczek patrzyły na mnie z woreczka strunowego. Zleciały się gołębie. Omen? Co zwiastował? Heroinę zażyłem donosowo w ilości około 150mg. Wziąłem z domu dwie karteczki. Jedna zwinąłem w rulon drugą zgiąłem w pół. Grudkę i trochę proszku wysypałem na miejsce zgięcia drugiej karteczki.

 • Marihuana

1.)Nazwa substancji - Marihuana, jeden wór(nie liczyłem ile tam było

luf) średniej jakości ziółka.

2.)Poziom doświadczenia użytkownika- pale dość rzadko tzn. 2-3 razy

w miesiącu, papierosy również nie nałogowo, tylko po MJ i alkoholu,

innych dragów nie biorę. Tylko Maria i Alk.

 • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji - pigułka extasy - mała, okrągła, zielona z napisem "LOVE"

(+ skręt + 2 piwa)

Poziom doświadczenia - pierwszy raz

Sposób zażycia - doustnie :)

Dawka - 1 pigułkarandomness