CBŚP zainicjowało projekt „White Snow”

W Brukseli odbyło się spotkanie inauguracyjne projektu „White Snow”, którego głównym celem jest wdrożenie zunifikowanych interoperacyjnych działań w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej o zasięgu międzynarodowym. Projekt jest inicjatywą CBŚP oraz włoskiej CDA. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele MSWiA, KGP, CBŚP oraz Włoch, Hiszpanii, Litwy, Niderlandów, Szwecji, Kolumbii i wielu instytucji zwalczających przestępczość narkotykową.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

CBŚP

Odsłony

75

W Brukseli odbyło się spotkanie inauguracyjne projektu „White Snow”, którego głównym celem jest wdrożenie zunifikowanych interoperacyjnych działań w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej o zasięgu międzynarodowym. Projekt jest inicjatywą CBŚP oraz włoskiej CDA. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele MSWiA, KGP, CBŚP oraz Włoch, Hiszpanii, Litwy, Niderlandów, Szwecji, Kolumbii i wielu instytucji zwalczających przestępczość narkotykową.

W siedzibie Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli odbyło się spotkanie otwierające projekt „Poprawa egzekwowania prawa w obszarze zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w szczególności kokainy oraz narkotyków syntetycznych White Snow”. Projekt jest inicjatywą Centralnego Biura Śledczego Policji oraz włoskiej Centralnej Dyrekcji Antynarkotykowej i jest realizowany w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Komponent Policja.

Liderem projektu „White Snow” jest konsorcjum założone przez Centrum Obsługi Projektów Europejskich MSWiA, Komendę Główną Policji reprezentowaną przez Centralne Biuro Śledcze Policji oraz włoską Centralną Dyrekcję Antynarkotykową.

W spotkaniu otwierającym projekt stronę polską reprezentowali: Dyrektor Centrum Obsługi Projektów Europejskich MSWiA Pan Mariusz Kasprzyk, I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak i Komendant Centralnego Biura Śledczego Policji nadinsp. Paweł Półtorzycki.

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Włoch, Hiszpanii, Litwy, Niderlandów, Szwecji, Kolumbii, a także przedstawiciele Komisji Europejskiej, Sekretariatu Generalnego Rady Unii Europejskiej, Interpolu, Europolu, Frontexu, Stałego Przedstawiciela Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli oraz europejskich platform działających na rzecz zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej „EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne” oraz „EMPACT Marihuana, Kokaina, Heroina”. Podczas spotkania omówiono założenia projektu oraz jego poszczególne moduły ukierunkowane na cele strategiczne, szkoleniowe i operacyjne.

Projekt jako cel podstawowy zakłada wdrożenie multidyscyplinarnych, międzynarodowych działań w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej, ze szczególnym uwzględnieniem rozpoznawania nowych szlaków i metod przemytu kokainy, a także likwidacji nielegalnych laboratoriów narkotyków syntetycznych.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Pozytywne przeżycie

Nie dotyczy

Trip raport z 17 jagód wilczej jagody który napisałem tydzień temu to tylko tłumaczenie z erowida, więc ten nie ma z tamtym nic wspólnego. 

Zafascynowany naszymi rodzimymi roślinami psychoaktywnymi postanowiłem zakupić nasiona wilczej jagody oraz bielunia w celu uprawy ich. Roślinki już są spore, więc pokusiłem się o przetestowanie "mikro-dozowania" liści wilczej jagody, bo spotkałem sie z (jeszcze) niepotwierdzonymi informacjami jakoby małe dawki alkaloidow tropanowych powodowały realistyczne i wyraźne marzenia senne. 

  • Dekstrometorfan

DXM, pierwszy raz, 450 mg w tabletkach

Wcześniej – mj, haszysz, Psycolibe, LSD, extasy, amfetamina, kokaina

  • Bad trip
  • LSD-25

Holandia, Boże Narodzenie. 1 Dzień świąt, wigilia do późna w robocie, wszystko co mogło sie zawalic, sie zawaliło. Kobieta i przyjaciel na święta w podobnie paskudnych realiach na pograniczu nędzy. Cpanie kwasa dla poprawienia nastroju i seta ?

 

„Może Narodzenie”

 Na wstępie napomknę, iż nie bylem w stanie od pewnego momentu określać czasu.

Opowieść zacznę od decyzji o wyskoczeniu do centrum Rotterdamu autobusem aby w międzyczasie naładował się kwas , popodziwiać  piękne widoki , wejść do kofa,  skoro już wszystko uległo zrypaniu to niech chociaż  coś przyjemnego, pomyślałem.

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Trudno. Niech się dzieje co chce. Nieważne, że już po 17. Nieważne, że moja dziewczyna jest na mnie zła, a jutro idę do roboty. Nieważe, że nie wszystkich tutaj znam. Ale jestem tutaj z Nimi, im ufam. W miejscu, które znam. Zjarany do tego jestem niemołosiernie i usatysfakcjonowany po ciekawym dniu.Gniotę kulkę, wyliczone 20. Smaczne.

randomness