Był nadzieją Australijczyków na medal. Wpadł na zażywaniu narkotyków

Jamie Kermond przez Australijczyków był uznawany za nadzieję na medal podczas igrzysk w Tokio 2020. 36-latek nie wystartuje jednak w stolicy Japonii, gdyż został przyłapany na zażywaniu kokainy i zdyskwalifikowany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

sportowefakty.wp.pl
Łukasz Witczyk
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

45

Jamie Kermond przez Australijczyków był uznawany za nadzieję na medal podczas igrzysk w Tokio 2020. 36-latek nie wystartuje jednak w stolicy Japonii, gdyż został przyłapany na zażywaniu kokainy i zdyskwalifikowany.

Jamie Kermond miał wystartować na igrzyskach olimpijskich Tokio 2020, które zostały przełożone na 2021 rok ze względu na pandemię koronawirusa. Australijskie media widziały go nawet jako kandydata w konkursie jazdy konnej i skoków przez przeszkody.

Australijczyk w Tokio jednak najprawdopodobniej nie wystartuje. Po przeprowadzeniu u niego testu na obecność kokainy stwierdzono, że zażywał zakazaną substancję. Został zawieszony i czeka na dalsze decyzje władz.

Jamie Kermond był członkiem australijskiej reprezentacji w jeździectwie i miał to być jego pierwszy występ na igrzyskach olimpijskich. Federacja wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że test przeprowadzono 26 czerwca i próbka A dała pozytywny wynik.

Kokaina to substancja zabroniona przez australijskie i światowe przepisy antydopingowe. Kermond może teraz poddać analizie próbkę B. Jeśli ta również da pozytywny wynik, to nie uniknie on dyskwalifikacji.

Kermond wygrał krajowe mistrzostwa w skokach przez przeszkody w 2016 roku. Jest jednym z najlepszych zawodników startujących w tej dyscyplinie sportu. Jego zawieszenie to cios dla australijskiej kadry, która na dwa dni przed startem igrzysk ma problem ze znalezieniem zastępcy.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Wiek - 31 lat.


Doświadczenie: Wiele razy MJ, kilka razy DXM, benzydamina, ecstasy, raz klonazepam.
Wcześniejsze doświadczenia z grzybkami - ok. 10 razy (ilości od 20 - 50 sztuk), wszystkie je zaliczam jako kształcące i ostatecznie pozytywne.
  • 4-ACO-DMT
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Letni Słoneczny Dzień roku pańskiego 2011 :) Wycieczka po dwóch średnich miasteczkach. Dobry humor, u kolegi lekka niepewność.

Pewnego słonecznego dnia poszedłem do kolegi (K.). Po rozmowie doszedł do wniosku, że chce spróbować 4-AcO-DMT ze mną następnego dnia. Nazajutrz dwóch osobników uzbrojonych we fraktalne naboje zaaplikowało sobie po 30 mg substancji. Zaczęła wchodzić ok. 40 minut po zażyciu. Moment ten przypadł akurat, gdy byliśmy w parku. Czuliśmy się coraz dziwniej. Humor mi dopisywał, K. był zdezorientowany. Nie wiedział, co go jeszcze czeka :)

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Sam w domu, pokój pozytywnie

Po ostatniej imprezie zostało mi troche thc, więc postanowiłem wykorzystać wolny dzień w domu i dopalić resztki zapasów. Sam w domu, wszyscy w pracy/szkole. Z głośników dobiega "Susumu hirasawa - Maditational Field - Paprika Soundtrack" .Bardzo lubie palić przy muzyce. Utwór z anime Papurika (świetny film swoją drogą) wybrałem czysto losowo.

 

Do rzeczy. Ważę wiaderko, fulka w nakrętkę, ogień, ciągniemy butle................., wdech, ;xD

Potem odkryłem, że mam w fotce jeszcze odrbine zioła na dupke. Po spaleniu opaliłem fulke, bo już dojrzała.

  • Temazepam

Substancja: Temazepam, 100mg (10 tabletek)

Poziom doświadczenia: głównie lekarstwa zakupione w aptece, spora tolerancja na bdz.

S&S: godzina 15, siedzimy z kumplem na ławce niedaleko parku, nastawienie pozytywne (żarty etc.)

Pewnego pogodnego dnia postanowiliśmy spróbować leku Signopam, który jest jedną z mniej znanych benzodiazepin. W ulotce jest napisane, że działa nasennie, uspokajająco oraz przeciwlękowo.