Burmistrz Londynu mówi o legalizacji marihuany

Sadiq Khan, który kandyduje na drugą kadencję burmistrza Londynu, obiecuje podjąć oficjalną dyskusję na temat legalizacji marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

anglia.today
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

250

Sadiq Khan, który kandyduje na drugą kadencję burmistrza Londynu, obiecuje podjąć oficjalną dyskusję na temat legalizacji marihuany.

Polityk mówi, że zleciłby niezależnej komisji zbadanie możliwości, korzyści i przebiegu depenalizacji marihuany. Mógłby to być jeden ze sposobów walki z handlem narkotykami – mówi.

Oceniony zostałby również wpływ takiej decyzji na zdrowie, gospodarkę i działanie systemu sprawiedliwości.

Sadiq Khan uważa, że ​​takie rozwiązanie spotka się z ogromnym poparciem społecznym. Narkotyki klasy B, jakimi są konopie indyjskie, aprobuje aż dwie trzecie populacji Wielkiej Brytanii. Ponad 60% kraju popiera ich legalizację do użytku rekreacyjnego przez dorosłych – mówią badania.

Eksperci uważają, że dodatkowo ​​takie rozwiązanie przyniosłoby ponad miliard w podatkach, oraz dodatkowe miliony zmniejszając liczbę dochodzeń organów ścigania przeciwko młodym ludziom.

Duże plantacje konopi indyjskich, kontrolowane przez zorganizowane grupy przestępcze, są stale odkrywane w stolicy Wielkiej Brytanii, a policja wszczyna szereg dochodzeń w sprawie tych przestępstw.

Zdaniem polityka, zalegalizowanie marihuany pomogłoby w zmniejszeniu znaczenia organizacji przestępczych, a odpowiednie regulacje pomogły w przypadku nałogów czy wykorzystywania młodych.

Burmistrz Londynu Sadiq Khan obejmuje stanowisko od mają 2016 r. Następne wybory odbędą się dokładnie za miesiąc, 6 maja. Konserwatywny Shaun Bailey, przedstawiciel Partii Zielonych Siân Berry i Liberalny Demokrata Luisa Porritt będą rywalizować w tym roku z obecnym burmistrzem.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Postanowilam, ze sobie zapodam ten caly dxm z czystej ciekawosci,jako

uzytkownik alkoholu i gandzi coby tak zobaczyc jako to tam jest. Poczytalam

sobie, poczytalam, kumple tez sie w to bawili, OK. Moge sprobowac. Nie

chodzilo mi o jakas straszna bania, tylko o "zamoczenie nog" coby tak

zobaczyc jaka jest woda i czy mozna sie w niej kompac.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex)

poziom doświadczenia użytkownika - palenie,dxm,benzydamina,efedryna,amfetamina,gałka,piksy

dawka, metoda zażycia - no zapite 30 kapsuł czerwonych które dają 900mg

"set & setting" - pełen luzik,dom itak dalej ,lekkie podniecenie

efekty (duchowe jak i rekreacyjne), - wszystko co w 4 plateu:)

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Set and setting: myślę, że to mało istotne przy tego typu narkotyku, jednak razem z przyjacielem mieliśmy dobre nastroje.

11:30 Dostalismy z kolegą mefedron, co prawda nie był to mój pierwszy raz z tą substancją, ale tak jak napisałam ''dostaliśmy'' niby na wypróbowanie. Po kilkunastu minutach, razem z nim byłam w opuszczonym budynku przy torach. Wiem, te miejsce nie brzmi zbyt przyjaźnie ale lubię tam przebywać.

  • Marihuana

To byl moj 2 raz, wczesniej palilem tylko jakas sieje ale bez efektow: za slaba, za malo, za duzo chetnych.