Burmistrz Londynu mówi o legalizacji marihuany

Sadiq Khan, który kandyduje na drugą kadencję burmistrza Londynu, obiecuje podjąć oficjalną dyskusję na temat legalizacji marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

anglia.today
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

267

Sadiq Khan, który kandyduje na drugą kadencję burmistrza Londynu, obiecuje podjąć oficjalną dyskusję na temat legalizacji marihuany.

Polityk mówi, że zleciłby niezależnej komisji zbadanie możliwości, korzyści i przebiegu depenalizacji marihuany. Mógłby to być jeden ze sposobów walki z handlem narkotykami – mówi.

Oceniony zostałby również wpływ takiej decyzji na zdrowie, gospodarkę i działanie systemu sprawiedliwości.

Sadiq Khan uważa, że ​​takie rozwiązanie spotka się z ogromnym poparciem społecznym. Narkotyki klasy B, jakimi są konopie indyjskie, aprobuje aż dwie trzecie populacji Wielkiej Brytanii. Ponad 60% kraju popiera ich legalizację do użytku rekreacyjnego przez dorosłych – mówią badania.

Eksperci uważają, że dodatkowo ​​takie rozwiązanie przyniosłoby ponad miliard w podatkach, oraz dodatkowe miliony zmniejszając liczbę dochodzeń organów ścigania przeciwko młodym ludziom.

Duże plantacje konopi indyjskich, kontrolowane przez zorganizowane grupy przestępcze, są stale odkrywane w stolicy Wielkiej Brytanii, a policja wszczyna szereg dochodzeń w sprawie tych przestępstw.

Zdaniem polityka, zalegalizowanie marihuany pomogłoby w zmniejszeniu znaczenia organizacji przestępczych, a odpowiednie regulacje pomogły w przypadku nałogów czy wykorzystywania młodych.

Burmistrz Londynu Sadiq Khan obejmuje stanowisko od mają 2016 r. Następne wybory odbędą się dokładnie za miesiąc, 6 maja. Konserwatywny Shaun Bailey, przedstawiciel Partii Zielonych Siân Berry i Liberalny Demokrata Luisa Porritt będą rywalizować w tym roku z obecnym burmistrzem.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

duzo czytalem o tej substancji i wkoncu postanowilem sproobowac,

zjadlem [wypilem :P] jedna saszetke Tantum Rosa [2,6 zl] czyli 0,5

benzydaminy/65kg
, smak okropny.. [jak woda z sola] ale jakos przeszlo,

ponad godzine czekalem na wejscie [bylem po sniadaniu, kumpel bral na

pusty sholadek, weszlo mu znacznie wczesniej bez shadnych niemilych

efektow :]

  • Muchomor czerwony


Substancja: AMANITA MUSCARIA

3 wysuszone (upieczone) kapelusze muchomora czerwonego


  • 6-APB
  • Pierwszy raz

Dobry nastrój, wolne mieszkanie - współlokatorzy na urlopie, ciekawość w związku z testem nowej dla nas substancji. Chęć miłego spędzenia czasu z A (19).

 

W TR znajdują się treści o charakterze erotycznym – uprzedzam, bo nie każdy lubi czytać :)

 

Zacznę od tego, że od dwóch miesięcy mieszkam w UK z dziewczyną. Zaraz przed delegalizacją udało nam się zakupić trochę groszków na 6-abp w promocji. Był piątek, A wcześniej wróciła do domu. Padł pomysł, by przetestować nową substancję. Postanowiliśmy się jeszcze godzinkę przed wszystkim zdrzemnąć, po krótkim odpoczynku obiad (pieczone ziemniaki z mięsem i cebulą) i znów godzinka odpoczynku, kawa itp. by nie wrzucać od razu po posiłku.

 

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie psychicznie: spontaniczna decyzja Mega pozytywne gdyż pod wpływem alkoholu 😀

Leżąc w wannie dowiedziałam się że idę z moim chłopakiem na imprezę. W drodze w aucie pomyślałam: "co ja kurwa robię" Zamiast lezec w łóżku z mj oglądając jakieś bzdury 😂 

Doszedł do nas znajomy który miał pomoc coś ogarnąć. Zazwyczaj jest na szybko ale ze nie było wzięli piguły... słyszałam że myślą o kupnie 10 lub 15 sztuk

Ogólnie myślałam że żartują 😂 

Wjechalismy na naszą ulicę (gdyż tam gdzie mieszkamy była impreza) a tam około 30 osób, niczym na evencie 😂 Humor mi się bardzo poprawił ,byłam już po jednym piwku...