Burmistrz Londynu mówi o legalizacji marihuany

Sadiq Khan, który kandyduje na drugą kadencję burmistrza Londynu, obiecuje podjąć oficjalną dyskusję na temat legalizacji marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

anglia.today
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

259

Sadiq Khan, który kandyduje na drugą kadencję burmistrza Londynu, obiecuje podjąć oficjalną dyskusję na temat legalizacji marihuany.

Polityk mówi, że zleciłby niezależnej komisji zbadanie możliwości, korzyści i przebiegu depenalizacji marihuany. Mógłby to być jeden ze sposobów walki z handlem narkotykami – mówi.

Oceniony zostałby również wpływ takiej decyzji na zdrowie, gospodarkę i działanie systemu sprawiedliwości.

Sadiq Khan uważa, że ​​takie rozwiązanie spotka się z ogromnym poparciem społecznym. Narkotyki klasy B, jakimi są konopie indyjskie, aprobuje aż dwie trzecie populacji Wielkiej Brytanii. Ponad 60% kraju popiera ich legalizację do użytku rekreacyjnego przez dorosłych – mówią badania.

Eksperci uważają, że dodatkowo ​​takie rozwiązanie przyniosłoby ponad miliard w podatkach, oraz dodatkowe miliony zmniejszając liczbę dochodzeń organów ścigania przeciwko młodym ludziom.

Duże plantacje konopi indyjskich, kontrolowane przez zorganizowane grupy przestępcze, są stale odkrywane w stolicy Wielkiej Brytanii, a policja wszczyna szereg dochodzeń w sprawie tych przestępstw.

Zdaniem polityka, zalegalizowanie marihuany pomogłoby w zmniejszeniu znaczenia organizacji przestępczych, a odpowiednie regulacje pomogły w przypadku nałogów czy wykorzystywania młodych.

Burmistrz Londynu Sadiq Khan obejmuje stanowisko od mają 2016 r. Następne wybory odbędą się dokładnie za miesiąc, 6 maja. Konserwatywny Shaun Bailey, przedstawiciel Partii Zielonych Siân Berry i Liberalny Demokrata Luisa Porritt będą rywalizować w tym roku z obecnym burmistrzem.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana


Substancja: rzecz jasna marihuana:)

Gdzie: szkoła:)

W jakim celu: rekreacyjnym:)

Wczesniejsze doświadczenia: marihuana wiele tysięcy razy, pare razy amfa


  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Ławka, dom. Halucynacje, schizy, piękny świat, wyluzowanie, brak zmęczenia.

Godzina ok. 14.50

Odebrałem 4 gramy przetworzonej substancji od znajomego,
wziąłem dodatkowo na wszelki wypadek ze sobą dwóch dodatkowych przyjaciół i zabrałem się do eksperymentowania. (Nazwijmy ich D i M) Usiedliśmy na ławce za blokowiskami, głównie tam gdzie ludzie nie chodzą. Otworzyłem zawiniętą w folię substancje, a następnie przystąpiłem do wysypania wszystkiego na kartkę.

Godzina ok. 15.10

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport
  • Tytoń

Euforia, entuzjazm, radość, pozytywne oczekiwania, niemal pewność, że wszystko będzie szło po mojej myśli.

                                                                                       "faza taka, jaka powinna być"

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)

S&S: Wolna chata, większość czasu siedzieliśmy w małym (7,5m2) pokoju z zasłoniętymi firanami i ze zgaszonym światłem, podczas tripu raz wyszliśmy kupić browary

Dawka: 1,5g Benzydaminy, 225mg DXM i 2 piwa

O mnie: 16lat, 175cm, 55kg

Doświadczenie: THC, Amfetamina, Mefedron, Metedron, DXM, Alkohol, Datura, Gałka, Kodeina, Inhalanty, sporo shitu z dopalaczy

randomness