REKLAMA
Bułgar z 1,2 kg kokainy w żołądku

Dwóch przemytników narkotyków, z których jeden miał w żołądku 1,2 kg kokainy, zatrzymano na lotnisku w Lizbonie - poinformowało MSW w Sofii.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

868
Dwóch przemytników narkotyków, z których jeden miał w żołądku 1,2 kg kokainy, zatrzymano na lotnisku w Lizbonie - poinformowało MSW w Sofii. Przemytników aresztowano po trwającej ponad 4 miesiące operacji przeciw gangom narkotykowym prowadzonej przez policje w Bułgarii, Portugalii i Brazylii. Jeden z zatrzymanych - 38-letni Bułgar - był bossem kanału przemytu kokainy z Ameryki Łacińskiej do Europy Zachodniej, a jego 30-letni kompan - tzw. mułem. Ilość przemycanej przez niego w żołądku kokainy jest bardzo duża i stwarza poważne zagrożenie dla życia. Zazwyczaj przemytnicy szmuglują w organizmie - w zależności od wzrostu - nie więcej niż kilogram heroiny czy kokainy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Prolog

DXM zażywałem niejednokrotnie, przez pewien czas niemal codziennie. Oczywiście substancja ta, jeśli jest brana zbyt często, szybko traci swój urok- chciałem więc opisać dwa najciekawsze tripy w moim życiu. Najciekawsze? Nie, to nieodpowiednie słowo... Najbardziej odmienne, najmniej DXMowe? Miałem kilka bardziej przyjemnych, głębokich tripów, ale te dwa były po prostu inne- czułem się, jakbym wziął całkowicie inną substancję. Oczywiście, nie było to możliwe- chyba że aptekarz postanowił dać mi coś, co sam uwarzył w piwnicy zamiast Acodinu.

  • Dekstrometorfan

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=---------------------------------------------------------------------------------

waze ok 65 kilo

9:55 , zjadlem 10 tabletek acodinu , w smaku rzeczywiscie

ochydne po rozgryzieniu , nie wszystkie rozgryzlem , popijam

sokiem jablkowym - malo kwasny ale zawsze troche ,

10 tabletek wychodzi jakies 2,3 mg / kg - nawet nie II plateau

efektoow zadnych

  • Grzyby halucynogenne

  • Grzyby halucynogenne


Ave

randomness