Białoruś: Polacy aresztowani za przemyt narkotyków

Białoruscy pogranicznicy wraz z funkcjonariuszami KGB zatrzymali dwóch obywateli Polski podejrzanych o przemyt 300 gramów amfetaminy.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

2387
Białoruś: Polacy aresztowani za przemyt narkotyków

W leżącym blisko polskiej granicy Grodnie białoruscy pogranicznicy wraz z funkcjonariuszami KGB zatrzymali dwóch obywateli Polski podejrzanych o przemyt narkotyków. Przy zatrzymanych znaleziono 300 gramów amfetaminy.
Dwaj podejrzani Polacy znaleźli się w areszcie i wszczęto przeciw nim postępowanie karne. Za nielegalny handel narkotykami na Białorusi grozi od 3 do 8 lat więzienia.
W ciągu ostatnich 2 lat na Grodzieńszczyźnie skonfiskowano ponad tonę narkotyków pochodzenia roślinnego, które trafiły tu przeważnie z azjatyckich republik byłego ZSRR i prawie kilogram narkotyków syntetycznych przywiezionych głównie z Polski. 15 handlarzy narkotyków trafiło do więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Morfina


Moje doświadczenie: Blanciki częst, alkochol to chyba jak większość, kilka razy drops i amfetamina, Raz gałkei kilka razy tussi.


  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Ciemny pokój, grudniowa noc, ambient z głośników.

 

  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

Jak najbardziej poprawny

Decyzja o wzięciu "słynnego" LSD nie była łatwa, lecz mój poziom autoświadomości nie dawał mi większego wyboru. Moje życie staneło w martwym punkcie, a dzięki marihuanie wreszcie przejżałem na oczy. Ale to temat na inną historię. Postanowiłem przekroczyć kolejną granice wiedzy poprzez zażycie sławnego LSD, które rzekomo pozwala geniuszom rozwinąć skrzydła a upadłym aniołom funduje mentalne piekło na ziemi. Cel był jasny, albo stane się nowym lepszym człowiekiem, albo utone gdzieś w odmętach szaleństwa. Jak widać moje oczekiwania względem tej substancji były bardzo wygurowane.

  • Benzydamina
  • Przeżycie mistyczne

Szybkie zakupy w aptece, wyprawa do przyjaciółki i gnicie z nią, potem konfrontacja z rodzicielką i swój pokój

 Na samym wstępie dodam, że to był mój pierwszy raz z benzydaminą i nie tego się spodziewałam po Tantum Rosie. Znaczy to pasowało do opisywanych efektów, ale mogłabym je ubrać w inne słowa.

T=-17:20