Białoruś: Polacy aresztowani za przemyt narkotyków

Białoruscy pogranicznicy wraz z funkcjonariuszami KGB zatrzymali dwóch obywateli Polski podejrzanych o przemyt 300 gramów amfetaminy.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

2384
Białoruś: Polacy aresztowani za przemyt narkotyków

W leżącym blisko polskiej granicy Grodnie białoruscy pogranicznicy wraz z funkcjonariuszami KGB zatrzymali dwóch obywateli Polski podejrzanych o przemyt narkotyków. Przy zatrzymanych znaleziono 300 gramów amfetaminy.
Dwaj podejrzani Polacy znaleźli się w areszcie i wszczęto przeciw nim postępowanie karne. Za nielegalny handel narkotykami na Białorusi grozi od 3 do 8 lat więzienia.
W ciągu ostatnich 2 lat na Grodzieńszczyźnie skonfiskowano ponad tonę narkotyków pochodzenia roślinnego, które trafiły tu przeważnie z azjatyckich republik byłego ZSRR i prawie kilogram narkotyków syntetycznych przywiezionych głównie z Polski. 15 handlarzy narkotyków trafiło do więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


dawka : 1/4 kwasa w papierku (moja pierwsza dawka) + troche grassu (lekko)


data : 21, grudnia 2001


inni ludzie : jeden lekko pijany, raczej nie zna się na drugach...


+ inni ludzie, z którymi nie spotkaliśmy się przez moje sensacje :(

dodam, że jechaliśmy na impreze, a jak chciałem spróbować czegoś innego, mój

wybór padł na kwasa, ponieważ już wcześniej chciałem spróbować tego

specyfiku (tutaj nastąpiło to dosyc spontanicznie).  • Dekstrometorfan

S&S – znudzenie, ok. godziny 21, mój pokój

Substancja - 300mg DXM

Doświadczenie – THC, kodeina, benzydamina, amfetamina, efedryna, alkohol, grzyby

  • MDPV
  • Metkatynon

Właśnie nabyłem jedną pigułkę speedway'a, dopalacza zawierającego w swoim składzie jako główny składnik najprawdopodobniej MDPV. Zaczynam testy. Jestem już dzisiaj po trzech kotkach więc postanowiłem podejść do sprawy w miarę ostrożnie.

Dawka jaką przyjąłem to mniej więcej 1/3 tej żółto-zielonej pigułki (moim zdaniem ktoś kto kupi to i nie zajrzy na forum, od razu zje całą). Uwielbiam snuff, wciąganie nosem ale tylko w przypadku tabaczki. Nienawidzę za to zatkanego nosa i gorzkich spływów, dlatego też moją działkę wsypałem do szklanki, zalałem odrobiną wody gazowanej i wypiłem.

  • Dekstrometorfan
  • Gałka muszkatołowa

Wiek: 20 lat

Substancja: Trzy, własnoręcznie starte gałki marki kotanyi, dodam że były w środku prawie całe białe czyli dość świeże. Po trzech godzinach od zarzucenia gałki idzie 150mg DXM na "raz". To wszystko na moje skromne 65Kg. Jest to pierwszy tego typu miks, osobno z każdą substancją mam dość duże doświadczenie.

Doświadczenie: Alkohol, Amfetamina, Benzydamina, Dekstrometorfan, Gałka muszkatołowa, Kodeina, Konopie, Mieszanki "ziołowe", Szałwia wieszcza, oraz jako dodatki: Difenhydramina, Dimenhydrynat, Hydroksyzyna.

randomness