Belgowie mogą palić trawkę

Wolna Belgia :-) Gratulacje.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio ZET/AFP

Odsłony

3803

Belgowie mogą palić trawkę

Rząd belgijski postanowił, że palenie i posiadanie marihuany nie będzie już nielegalne. Rzecznik premiera tłumaczy, że uznano marihuanę za narkotyk "miękki", w odróżnieniu od "twardych". W związku z tym od tej pory Belgowie mogą posiadać niewielką - określaną mianem "na potrzeby własne" - ilość ziela cannabisu.
Dzisiejsza decyzja to wstęp do wprowadzenia przez rząd belgijski "globalnej polityki" w stosunku do narkotyków. Linię tej polityki wyznacza kompromis między ugrupowaniami tworzącymi koalicję rządzącą: liberałami, socjalistami i ekologami.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Sith (niezweryfikowany)
Bravo Jasiu!!!!!! <br> Czas żeby polski parlament poszedł w ślady belgów, których rząd wyraźnie przejawia oznaki racjonalnego i postępowego myślenia. KONIEC ERY ASLINGERA <br> <br> pozdrawiam <br>
LaIk (niezweryfikowany)
tyle że Polski rząd do łapówkarze i populiści...
Anonim (niezweryfikowany)
<img src="http://www.pfrr.bialystok.pl/img/teraz_polska.gif"></img>
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Pierwszy raz

U siebie w domku jednorodzinnym. Niesamowita ciekawość i podniecenie temu towarzyszące. Zaraz po koncercie w mej rodzinnej miejscowości.

Nie mam pojęcia jak to się stało. Odwiozłem pijaną gromadkę kumpli do domu, został jeden. To, że byłem trzeźwy dawało możliwości i to spore. A że nudziłoby mi się niesamowicie u siebie w domowym zaciszu, postanowiliśmy jeszcze sprawdzić co dzieje się w pubach.

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Od 5 lat palę MJ, zacząłem szukać czegoś nowego nie żeby się naćpać, ale czegoś co poszerzy moją świadomość. Trafiłem na proszki, po mocnym struciu metaamfetaminą po pół roku zabawy z tym, wiedziałem że to bez sensu i że takie substancje niszczą. Dalej nie znalazłem substancji która pozwoli mi zobaczyć więcej, tak trafiłem na psychodeliki i zacząłem od 4-ho-met. Miejsca : Pub do momentu wejścia, starówka w moim mieście, dom. Samotna podróż. Refleksyjnie.

Po tym co napisałem w Set&Setting,  czułem że psychodeliki dadzą mi to czego szukam. Coś co pozwoli mi zobaczyć i zrozumieć więcej.

21 : 00

27 mg 4 ho met ląduje w chusteczce, połykam i wychodzę z domu pokazać się u koleżanki na urodzinach.

21 : 30

  • Dekstrometorfan

Waga: 48kg

Co i jak: 500mg dekstrometorfanu + 10mg hioscyny (paracetamol odpuszczę) + 10mg prometazyny

  • Marihuana

Smażonko za granicą

Zielsko jaram od ładnych kliku lat a mam ich 19.I wydaje mi sie że jestem doświadczony w te klocki.Mam wiele ciekawych historii ale ta wydaje mi sie najbardziej "egzotyczna".Haszyszu ogólnie za często nie jaram bo strasznie ryje mi banie,przez tydzień po tym jestem strasznie apatyczny.

randomness