REKLAMA
Amfetamina pod Sierpcem

Policjanci z warszawskiego oddziału CBŚ zatrzymali w okolicach Sierpca Krzysztofa K., przy którym znaleźli pięć i pół kilograma amfetaminy

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

1622

Policjanci z warszawskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego od kilku miesięcy rozpracowywali grupę zajmującą się przemytem amfetaminy do krajów skandynawskich.

Z uzyskanych przez nich informacji wynikało, że narkotyki są już przygotowane do przerzutu i zostaną w najbliższym czasie przekazane kurierowi. Członków grupy dyskretnie obserwowano.

Do transakcji doszło w Warszawie, potem kurier ruszył na północ. Policjanci zatrzymali go w okolicach Sierpca. Krzysztof K. (47 lat) w samochodzie miał 5,5 kg amfetaminy, o wartości czarnorynkowej ok. 275 tys. zł.

Kilka godzin później zatrzymany został 52-letni Włodzimierz K., jeden z organizatorów tego procederu, notowany wcześniej za przemyt 14 kg amfetaminy do Szwecji. Sprawa nie jest jeszcze zakończona. Najprawdopodobniej zatrzymane zostaną kolejne osoby.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Smoker (niezweryfikowany)
gratulacje pieski nareszcie jakas ladna ilosc 5,5 kg !!! i to tego gowna fety to najwiekszy syf z dragow !!! zostawcie ganje w spokoju i spokojnych palaczy .
ciernisty (niezweryfikowany)
Nieźle to świadczy o kręgosłupie moralnym szkiełolicji i sądów jeżeli złapany handlarz był wcześniej tylko _notowany_ za przewóz bagatela 14 kg amfetaminy. Pewnie na właśny użytek. <br>Pamiętajcie -- wkręcony w tryby tych skorumpowanych służb tylko niewinny człowiek ponosi karę!
szlaq (niezweryfikowany)
a ja słyszałem, że ten niby kurier miał amfetamine do własnego urzytku ;]
BenY (niezweryfikowany)
znowu chłopaki z CBŚ-u bedą mieli czym handlować ;)
das (niezweryfikowany)
Ale burki sie sfuraja :]
kubaj (niezweryfikowany)
Nieźle to świadczy o kręgosłupie moralnym szkiełolicji i sądów jeżeli złapany handlarz był wcześniej tylko _notowany_ za przewóz bagatela 14 kg amfetaminy. Pewnie na właśny użytek. <br>Pamiętajcie -- wkręcony w tryby tych skorumpowanych służb tylko niewinny człowiek ponosi karę!
Zajawki z NeuroGroove
  • Ayahuasca

Tekst zamieszczony niżej jest fragmentem

obszerniejszej publikacji i pochodzi z "Biblii Szamanów"

autorstwa Wojciecha Józwiaka(c);

zamieszczono go tu za zgodą autora. Tę i inne książki można

pobrać do lektury offline spod adresu
href="http://www.most.org.pl/taraka/">http://www.most.org.pl/taraka/.  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Miła wizyta u sąsiada.

19.00

Zaczęło się niewinnie. Poszedłem do sąsiada, który mieszka pode mną, aby mi załatwił trochę zielska. Oczywiście był z tym problem bo jakieś łapanki policja uskuteczniła w moim mieście (70 tys mieszczkańców). Sącząc piwo wpadłem na pomysł mefedronu (będę go dalej nazywać M). Dawno nie zażywałem. Pomyślałem, że warto sobie odświeżyć wspomnienia.

20.00

  • MDMA (Ecstasy)


Pewnego pięknego dnia :) kupiliśmy sobie z J. motorole, mieliśmy je

rozłożone na 2 dni.Pierwszego wieczoru drops nie mógł mi się

załadować (a nie była to moja pierwsza piguła) i cały czas

chodziłam i marudziłam.

  • Dekstrometorfan
  • Kodeina
  • Marihuana
  • Marihuana
  • MDMA
  • Przeżycie mistyczne

Codzienna depresja

Kilka słów wstępu

 Jakiś czas temu dodałem raport opisujący moje delirium i podróże kosmiczne pod wpływem DXM. Raport niesamowity i niewiarygodny  - jestem przekonany, że wielu czytających uważa, iż po prostu sobie to wszystko zmyśliłem. Również tym razem zabiorę Was na chore ścieżki mojego skrzywionego umysłu i mam nadzieję, że spodoba się Wam ta podróż.

randomness