REKLAMA
Amfetamina odnaleziona u 16-latka

Policjanci zabezpieczyli należące do 16-latka "kryształki, które w swoim składzie zawierały amfetaminę". Odnaleźli je w mieszkaniu nieletniego podczas interwencji związanej z agresywnym zachowaniem 16-latka wobec domowników.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Lubelska
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

417

Policjanci zabezpieczyli należące do 16-latka kryształki, które w swoim składzie zawierały amfetaminę [???]. Odnaleźli je w mieszkaniu nieletniego podczas interwencji związanej z agresywnym zachowaniem 16-latka wobec domowników. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Policjanci z zamojskiej komendy interweniowali wobec 16-latka, który po powrocie do domu złość i zdenerwowanie wyładowywał na najbliższych. W trakcie podjętych wobec nieletniego czynności policjanci odnaleźli należące do niego pudełko po kremie kosmetycznym, a w jego dnie ukryty foliowy woreczek z szarymi kryształkami. Natomiast w pokoju zajmowanym przez 16-latka odnaleźli elektroniczną wagę.

Nastolatka załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Po nocy spędzonej w placówce służby zdrowia mógł wrócić do domu. Znalezione przedmioty zostały procesowo zabezpieczone i przewiezione do komendy. Policyjny tester wykazał, że kryształki w swoim składzie zawierają amfetaminę.

Zebrana w tej sprawie dokumentacja zostanie przekazana do sądu rodzinnego, który rozpatrzy sprawę 16-latka i zadecyduje o jego dalszym losie.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Szkoda chłopaka...
Aaa (niezweryfikowany)
Do poprawczaka gówniarza, może go tam rozumu nauczą.
Aaa (niezweryfikowany)
Do poprawczaka gówniarza, może go tam rozumu nauczą.
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

* afgan + marjanna


* doswiadczenia prawie zero


* bylo 1g jednego jak i drugiego


* miejsce spozycia -> szkola

Ot taka moja przygoda

  • Dekstrometorfan
  • Kodeina
  • Miks
  • Sertralina

lekkie fizyczne zmęczenie upalnym dniem, wczesny wieczór,pokój z otwartymi oknami, miło nastawiające towarzystwo siostry i to znane wielu osobom uczucie chęci by teraz było lepiej niż poprzednim razem

Nie wiem, czy powinno mnie to martwić, ale bardzo lubię to uczucie uspokojenia w ciągu dnia. To, które pozwala łatwiej mi znieść każde niepowodzenie. To, które stało się złotym zdaniem powtarzanym w myślach zawsze, gdy przypominam sobie swoją słabość. Świat może mi robić co chce, podczas gdy ja mam na niego najlepsze antidotum w postaci stwierdzenia, że dziś i tak coś sobie wezmę;) Tak było i w tym przypadku, którego zaistnienia w nie żałuję w najmniejszym nawet stopniu.

  • Marihuana

-Od 10 minut kompletnie nie czaje co sie dzieje.


-Bardzo wysoko ponad walką!
randomness