Zaopatrywali brytyjskie gangi w narkotyki. Wpadli z kokainą za 20 mln funtów

Brytyjski sąd wydał wyroki w sprawie grupy przestępczej, która dostarczała narkotyki do gangów w Anglii, Szkocji i Walii. Wśród skazanych znalazł się były zawodnik największej organizacji MMA na świecie – UFC.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

online-mafia.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

365

Brytyjski sąd wydał wyroki w sprawie grupy przestępczej, która dostarczała narkotyki do gangów w Anglii, Szkocji i Walii. Wśród skazanych znalazł się były zawodnik największej organizacji MMA na świecie – UFC.

Bracia 52-letni Alan i 40-letni John Tobin kierowali grupą od 2016 do 2020 roku. Zaopatrywali oni gangi w całym kraju, sprzedając im głównie kokainę, ale także ogromne ilości heroiny, marihuanę i ketaminę. Pierwsze uderzenie w organizację przestępczą nastąpiło w 2018 roku wraz z przechwyceniem transportu wartego 20 mln funtów.

Na autostradzie M6 oddział funkcjonariuszy zatrzymał furgonetkę, w której miała znajdować się kokaina. Jak się okazało, narkotyki zostały ukryte w specjalnej skrytce w podłodze. Skonfiskowano wówczas 186 kilogramów kokainy czystej w 90%. Na jednej z paczek ujawniono DNA starszego z braci Tobin.

Jak ustalono w trakcie śledztwa, szefowie wysyłali kurierów z narkotykami wartymi miliony funtów z Merseyside m.in. do Londynu, Manchesteru, Yorkshire, Kumbrii oraz do Szkocji i północnej Walii.

Alan Tobin został skazany na 20 lat więzienia, natomiast jego brat John Tobin usłyszał wyrok 19 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Dla gangu braci pracował m.in. były zawodnik UFC Rob Broughton. Jego zadaniem było przewożenie gotówki oraz odbieranie długów. Według śledczych chodzi o ogromne ilości pieniędzy, szacowne nawet na 30 milionów funtów.

Były sportowiec został skazany na 8 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Sędzia, który wydał wyrok, powiedział – „Nie mam wątpliwości, że mocno czujesz, iż zawiodłeś swoją rodzinę. Mam nadzieję, że kiedy wyjdziesz na wolność, na pierwszym miejscu będziesz stawiał dobro swoich bliskich”

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


święta były u mnie w domu wyjątkowo skopane, apatia ogarniająca wszystkich i

wielka złość mamy na nas i cały świat. ale pojawiła się perspektywa $$ i

decyzja zapadła - Psychedeliczna Pasterka, transowa impreza. na zewnątrz

mokro (co to za święta bez śniegu???), pełnia... mhmm, to jest ten dzień!

dojechałem do klubu około 23 zaopatrzony w pół hoffmana i pół roleksa

(mdma), poszukałem niesamowitego znajomego który już zjadł hoffmana i po

  • Piper methysticum (Kava kava)


Zdravo [u]zywankiTak chcialem pogadac. Moge?

Bedzie chyba dlugo, nie robie przerw na reklame :)


  • Narkoza

doświadczenie: zero


set und setting: jasne, sterylne pomieszczenie
no ja w sumie pierwszy raz mialem kontakt z dragami konkretnymi jakimis

wlasnie na stole operacyjnym. jak mialem 7 lat zlamalem sobie reke, a

tydzien wczesniej pies ugryzl mnie pod lewym okiem i jakby mnie dziabnal z

0.5 cm wyzej to bym byj jednookim bandytom :> bo na wsi bylem wtedy a tam

rozne rzeczy sie dzieja. i wlasnie ta reke sobie zlamalem, w trzecim czy

  • DPT

100 mg DPT wrzuciłem do 4 ml destylowanej wody, rozpuściłem dokładnie. Nie było z tym większego problemu. Cieżko było wywalić cały proch z samarki, sporo się przylepiło do ścianek, a nie chciałem go niczym wygrzebywac aby zachować możliwie dużą czystość materiału. Dawkę zatem zaokrąglam raczej w dół.

Trip I