REKLAMA
Akcja przeciw dealerom na warszawskich dworcach kolejowych

Warszawscy policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków w ramach trzydniowej akcji na stołecznych dworcach kolejowych.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1882

Zatrzymano także hurtownika, u którego znaleziono narkotyki o wartości ok. 15 tys. zł - poinformowała policja.

Akcja była przeprowadzana od 6 do 8 kwietnia. "Policjantom udało się dotrzeć do hurtownika, u którego zaopatrywali się dealerzy narkotyków. W jego mieszkaniu na Woli znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł" - powiedziała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, że zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutów. Skierowano też do sądu wnioski o ich aresztowanie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Hugon (niezweryfikowany)
"Policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków" - powinni też zatrzymywać złodzieja i policjanta, bo to taka sama parka, jak diler i narkoman.
wid (niezweryfikowany)
kur.. co to za churtownik 20g trawy 600 tablet ahhaahah <br> dobry żart DETAL całkowity DETAL tyle to mu w sobote pewnie schodziło.
9loop3k (niezweryfikowany)
znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł <br> <br> <br>15 tysie cy za tyle dsragow ?!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Mój pierwszy kontakt z grzybami halucynogennymi miał miejsce dość spontanicznie. Już od pewnego czasu chciałem się z nimi spotkać, ale jakoś niespecjalnie czyniłem w tym kierunku starania... Stwierdziłem, że `jak przyjdzie, to będzie`. Dla jasności chciałbym jeszcze tylko dodać, że jestem zwolennikiem jedynie naturalnych środków zmieniających świadomość.

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Piękny słoneczny dzień. Słońce niedługo będzie zachodzić. Na ziemi resztki śniegu, ja sam w niezłym humorze.

 

Wkładam malutki kartonik pod dziąsło. Gorzki smak jest ledwie wyczuwalny, zdrętwienie twarzy jest również ledwie wyczuwalne. Mija 20 minut i zaczynam czuć bodyload. Bodyload jest nieoczekiwanie mały. Zero wazokonstrykcji, niemal nie chce mi się rzygać, nie odpala mi się gratisowy patologiczny kaszel. Cudnie.

  • Dimenhydrynat

Do apteki doszedlem przez przypadek. Wracajac z uczelni mialem wstapic do monopolowego po 250,

ale ze akurat jestem na srodkach uspokajajacych,ktore mi sie skonczyly trafilem do farmaceuty.

Kupilem "valeriane" spojrzalem na fundusze, krotka walka z wlasnymi myslami i zakupilem 3

opakowania Aviomarinu-15 sztuk. Pomyslalem, ze moze byc ciekawie jak na pierwszy raz. Wrocilem

do domu , wypilem herbate,pozegnalem sie z rodzina i ruszylem do kumpla. W drodze wszystko

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

 

randomness