Akcja przeciw dealerom na warszawskich dworcach kolejowych

Warszawscy policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków w ramach trzydniowej akcji na stołecznych dworcach kolejowych.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1887

Zatrzymano także hurtownika, u którego znaleziono narkotyki o wartości ok. 15 tys. zł - poinformowała policja.

Akcja była przeprowadzana od 6 do 8 kwietnia. "Policjantom udało się dotrzeć do hurtownika, u którego zaopatrywali się dealerzy narkotyków. W jego mieszkaniu na Woli znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł" - powiedziała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, że zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutów. Skierowano też do sądu wnioski o ich aresztowanie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Hugon (niezweryfikowany)
"Policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków" - powinni też zatrzymywać złodzieja i policjanta, bo to taka sama parka, jak diler i narkoman.
wid (niezweryfikowany)
kur.. co to za churtownik 20g trawy 600 tablet ahhaahah <br> dobry żart DETAL całkowity DETAL tyle to mu w sobote pewnie schodziło.
9loop3k (niezweryfikowany)
znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł <br> <br> <br>15 tysie cy za tyle dsragow ?!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Mieszanki "ziołowe"

Witam.

Czytam hyperreala od 4 lat, ale po tym co zdarzyło się wczoraj postanowiłem wreszcie coś napisać.

Mam 23 lata i mniej więcej od 3 lat palę codziennie zielone. Jednakże od początku tego roku thc przestało mnie zadowalać. Zmulało mnie, chciało mi się spać, nie odczuwałem euforii tak jak wcześniej, podejrzewam, że dlatego, iż paliłem prawie grama dziennie.

  • Amfetamina

Nazwa substancji: Amfetamina (to ona byla glownym sprawca nizej opisanej histori przez dwa i :P)


Poziom doświadczenia użytkownika: biale bralem 6 razy :d ale postaram sie podciagnac :D


Metoda zażycia: zawsze taka sama do nosa :=P


Efekty: opisane nizej


Czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob: Bez komentarza....


Jeżeli to nie był Twój pierwszy raz z danym środkiem, czym różnił się od poprzednich?: roznil sie i to jak cholera :D

  • 5-MeO-MiPT
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Domek w pięknej okolicy, samopoczucie dobre z lekkimi objawami wczorajszej imprezy.

11.02.2007

  • Ayahuasca
  • Pierwszy raz

Było to ceremonialne przyjęcie Ayahuasci, medytacja, modlitwa do duchów roślin i opiekunów oraz muzyka składająca się z Icaro i etnicznych dźwiękówi. Byłem wyciszony i całkowicie otwarty na to czego doświadczę, choć miałem delikatne lęki jako, że były to nieznane rośliny.

Wstęp (7 sierpnia)

Ze względu na znikomą ilość informacji na temat powyższych roślin (zwłaszcza alicia anisopetala), postanowiłem samemu je przetestować, aby przekonać się czy rzeczywiście drzemie w nich moc. 

I o ile co do zawartości DMT a akacji nie miałem wątpliwości, to już kwestia inhibitora MAO w alici była kwestią sporną. Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat, jednak większość była ze sobą sprzeczna. tak więc postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce.

randomness