REKLAMA
Akcja przeciw dealerom na warszawskich dworcach kolejowych

Warszawscy policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków w ramach trzydniowej akcji na stołecznych dworcach kolejowych.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1887

Zatrzymano także hurtownika, u którego znaleziono narkotyki o wartości ok. 15 tys. zł - poinformowała policja.

Akcja była przeprowadzana od 6 do 8 kwietnia. "Policjantom udało się dotrzeć do hurtownika, u którego zaopatrywali się dealerzy narkotyków. W jego mieszkaniu na Woli znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł" - powiedziała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, że zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutów. Skierowano też do sądu wnioski o ich aresztowanie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Hugon (niezweryfikowany)
"Policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków" - powinni też zatrzymywać złodzieja i policjanta, bo to taka sama parka, jak diler i narkoman.
wid (niezweryfikowany)
kur.. co to za churtownik 20g trawy 600 tablet ahhaahah <br> dobry żart DETAL całkowity DETAL tyle to mu w sobote pewnie schodziło.
9loop3k (niezweryfikowany)
znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł <br> <br> <br>15 tysie cy za tyle dsragow ?!!
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-MiPT
  • Grzyby halucynogenne
  • Problemy zdrowotne

Meo Mipt: Set nastrój dobry, podniecony, brak złych myśli. Setting: dość kolorowy pokój i chwila w mieście. Grzyby: Set nastrój dobry, trip trochę nieoczekiwany. Setting: cały czas las.

Nie jest to zwykły TR. Zamieszczam tu historię bad tripa, oraz flashbacka który nastąpił miesiąc później pod działaniem łysiczek lancetowaych, których działanie też opiszę. Użyte imiona są fałszywe. Wszelka zbieżność przypadkowa. Nie myślałem o pisaniu trip raporta więc nie zwracałem uwagi na czas.

  • Marihuana
  • Powój hawajski
  • Przeżycie mistyczne

Wieczór/noc, pokój, muzyka (kompilacja psychedeliczna).

Całkiem niedawno, bo kilka dni temu, po śmierci mojej mamy, wybrałem się w nocną wyprawę pod przewodnictwem tej rosliny. Pestki dotarły do mnie z Holandii, w sumie ponad 30. Wcześniej próbowałem na nich podróżować, ale było to stosunkowo krótko po wyprawie na LSD, więc efekt był tamtym razem mocno wypłaszczony. Po zachowaniu odpowiedniego czasu odpoczynku postanowiłem ponownie przywitać się z Duchem tej rośliny.

  • Ibogaina
  • Pierwszy raz
  • Tabernanthe Iboga

Przygotowałem sie dość dobrze, przez miesiąć oczyszczałem oganizm. Dużo czytałem na temat Ibogi. W dniu Tripa odczuwałem lekki stres przed zażyciem. Brałem w domu z osobą pilnującą. Ciemny pokój, kilka butelek wody i puste wiaderko obok łóżka. Głównym celem było pozbycie sie depresjii i ciągu do alkoholu.

Trip który opisuję był moim pierwszym i miał miejsce 4 lata temu, od tamtej pory mam już za sobą ponad 6 tripów z Ibogą.

 Piszę te słowa żeby przybliżyć po trochu tą substancję ze względu na jej lecznicze/regulujące działanie.Iboga jest bardzo silną substancją i trip może trwać nawet do 36 godzin, jest to bardzo intensywne doświadczenie zarówno dla umysłu jak i ciała.