REKLAMA
Akcja przeciw dealerom na warszawskich dworcach kolejowych

Warszawscy policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków w ramach trzydniowej akcji na stołecznych dworcach kolejowych.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1872

Zatrzymano także hurtownika, u którego znaleziono narkotyki o wartości ok. 15 tys. zł - poinformowała policja.

Akcja była przeprowadzana od 6 do 8 kwietnia. "Policjantom udało się dotrzeć do hurtownika, u którego zaopatrywali się dealerzy narkotyków. W jego mieszkaniu na Woli znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł" - powiedziała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, że zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutów. Skierowano też do sądu wnioski o ich aresztowanie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Hugon (niezweryfikowany)
"Policjanci zatrzymali pietnaście osób pod zarzutem handlu lub posiadania narkotyków" - powinni też zatrzymywać złodzieja i policjanta, bo to taka sama parka, jak diler i narkoman.
wid (niezweryfikowany)
kur.. co to za churtownik 20g trawy 600 tablet ahhaahah <br> dobry żart DETAL całkowity DETAL tyle to mu w sobote pewnie schodziło.
9loop3k (niezweryfikowany)
znaleziono 200 g amfetaminy, 260 tabletek ekstazy i 20 g marihuany o wartości ok. 15 tys. zł <br> <br> <br>15 tysie cy za tyle dsragow ?!!
randomness