REKLAMA
ABW: Operacja „Site for freedom” zakończona powodzeniem

Na łamach publikowanego przez siebie periodyku "Przegląd Bezpieczeństwa Wewnętrznego", Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego przyznaje się do założenia i wieloletniego nadzorowania określającego się jako „największy tego typu w Polsce i zarazem jeden z największych na świecie” portalu hyperreal.info wraz z przyległościami.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Centrala ABW w Warszawie

Odsłony

510

Na łamach publikowanego przez siebie periodyku "Przegląd Bezpieczeństwa Wewnętrznego", Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego przyznaje się do założenia i wieloletniego nadzorowania określającego się jako „największy tego typu w Polsce i zarazem jeden z największych na świecie” portalu hyperreal.info wraz z przyległościami.

Zastępca szefa ABW, płk Jacek Gawryszewski, wyjaśnia:

Choć może się to wydawać kontrowersyjne, założenie i nadzór nad tego typu portalem stanowi realizację zadań ABW określonych w Ustawie z dnia 24 maja 2002 r. o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu, która wprost zobowiązuje agencję do rozpoznawania międzynarodowego terroryzmu, ekstremizmu oraz międzynarodowych grup przestępczości zorganizowanej. Tzw. społeczność hyperreala, wraz ze swą siecią globalnych powiązań, z całą pewnością wpisuje się w definicje wszystkich tych określeń. W dobie raczkującego internetu otwarła się oczywista nisza i pojawiła się możliwość, z której skorzystaliśmy, wychodząc z założenia, że lepiej, byśmy zrobili to my, niż nieodpowiedzialni narkomani.

Liczba skutecznych akcji antynarkotykowych, jakie przeprowadziliśmy dzięki uzyskanym informacjom, jest imponująca, toteż przygotowanie szczegółowego zestawienia, które będziemy mogli zaprezentować opinii publicznej, musi chwilę potrwać. Wiele z tych akcji miało zasięg ogólnoeuropejski, a nawet światowy, toteż prowadziliśmy je we współpracy z agencjami antynarkotykowymi całego świata, będąc dla nich dzięki posiadanym najwyższej jakości informacjom nie tylko równorzędnym partnerem, ale wręcz — o czym możemy teraz wreszcie z dumą poinformować – liderem.

Mamy nieskromną nadzieję, że nasi pracownicy przez wiele lat działający z narażeniem życia i zdrowia jako „administratorzy” doczekają się dekoracji właściwymi odznaczeniami, ponieważ specyfika ich pracy pozwalała dotychczas przyznawać im jedynie wyróżnienia zastępcze, tj. odznaki „Za Zasługi dla Geodezji i Kartografii”.

Operacja „Site for freedom” była jedną z najdłuższych, jeśli nie najdłuższą, realizacją prowadzoną przez krajowe służby bezpieczeństwa. Portal hyperreal.info jest naturalnie starszy niż ABW, toteż operacja została rozpoczęta jeszcze przez zlikwidowany w roku 2002 Urząd Ochrony Państwa i płynnie przejęta przez nową agencję, która od tamtego czasu wdrożyła wiele kreatywnych zmian.

Oceń treść:

Average: 10 (10 votes)

Komentarze

Rahciahu (niezweryfikowany)
O nje, jesteśmy zgubieni ; O
Anonim (niezweryfikowany)
:D
Śliczna (niezweryfikowany)
Ale blef w Polsce nie ma problemu z narkotykami one i środki zastępcze to chemia i tylko chemia typowy temat zastępczy, przecież można ABW podciągnąć pod propagowanie narkomanii oraz 8 lat za ściągnięcie narażenia życia i zdrowia wielu osób przez niezweryfikowane przez lekarzy i specjalistów informacje tu. A wogule to policjanci nie nawidza sprawa dotyczących narkotyków zwłaszcza jeśli nikt oprócz podejrzanego nie ucierpiał.Innymi słowy czas na młodych sejm wszystko w ustawie zapisać handel dystrybucję oraz miejsca z dala od dzieci od 18 r.z gdzie ludzie za swoją kasę nie będą się kryć z feta i będą mogli korzystać z niej.tylko kontrola jakości i składu chemicznego oraz podatek od działalności gospodarczej i normalne firmy chemiczne zrobić, a także robić badania nad nowymi lekami bo stoimy w miejscu.
maximumoverload
Ku chwale ojczyzny towarzysze.
Quentin (niezweryfikowany)
1 kwietnia?
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan


nazwa substancji: DXM [Acodin] + THC.[Piach]

poziom doświadczenia użytkownika: Ale co?! Do tej pory tylko. THC we Mnie i Etanol w dużych ilościach.

dawka: 300mg/75kg. 1G/3os. [Dwie myślami daleko]

sposób zażycia: Usta. Gardło. Przełyk.

stan umysłu: Doskonały

intencje: Chęć poznania.

efekty: Zmniejszenie stresu.

czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposób: Raczej nie. Wciąż ten sam tylko mniejszy dystans do tego typu rzeczy.


  • 5-MeO-DMT

KOŃ - doświadczenie: wystarczajace. set & settings: spokój, cisza, spokój wewnętrzny.

15mg - palone

Zadziałało momentalnie. W pierwszych sekundach uśmiech, błogostan, wszystko mruga,żyje. Wsytraszyłem się że przesadziałem. Przy takich dawkach można sobie wkręcić bad tripa.Wszystko mruga, dźwięki się zlewają, chce mi sie żygać, poszedłem do kiba sie wybełtać. Nie mogłem. Wszystko mruga. Boję się. Czuję sie jak przed zrobieniem czegoś ważnego. Euforia przsączona strachem.

Sucho w gardle, bolą płuca. Mętlik w uszach. Powidok, smugi, Cev'y.

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Las na niewielkich wzgórzach, dom, ławka na ogrodzie. Nastawienie pozytywne.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

Chciałbym jednak głównie opisać swoją drugą próbę z 25c. Byłem wtedy u rodziny w małej wiosce położonej w dolinie, gdzie po 2 stronach na niewielkich wzgórzach jest las.

  • Dekstrometorfan

randomness