50-latek tłumaczył się, że narkotyki, które miał przy sobie znalazł przed sklepem

Sądeccy policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który miał przy sobie blisko 44 gramy kryształków MDPV. Za posiadanie substancji psychotropowej mężczyźnie grozi teraz do 3 lat więzienia.

Sądeccy policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który miał przy sobie blisko 44 gramy kryształków MDPV. Za posiadanie substancji psychotropowej mężczyźnie grozi teraz do 3 lat więzienia.

4 kwietnia br. po godzinie 20, w centrum Nowego Sącza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. Podczas wykonywania czynności służbowych policjanci zauważyli, że 50-letni kierowca pojazdu nerwowo się zachowuje, dlatego postanowili sprawdzić, czy nie posiada przy sobie substancji zabronionych. Intuicja ich nie zawiodła, ponieważ w ubraniu mężczyzny znaleźli worek foliowy z zawartością kryształowych grudek przypominających popularny psychotrop. Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że to nie jego własność, a worek znalazł przed jednym ze sklepów. 50-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przewieziony do sądeckiej komendy. Po przebadaniu zabezpieczonej substancji narkotesterem potwierdziło się, że są to kryształy MDPV o wadze blisko 44 gramów. Po nocy spędzonej w policyjnej celi mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Set & Setting: Z dobrym nastawieniem z grupką znajomych ugadaliśmy się na jaranie w m mieszkaniu pewnych koleżanek.

Dawka: 2g na czterech

Wiek i doświadczenie: 17 lat, Tytoń, Alkohol, Marihuana, Znak zapytania (Smile Shop), Bob sense, Sensimila.

Więc tak, nie będę szczegółowo odpisał jak odbywało się kupno.

Postanowiliśmy, że będziemy palić z butli. Pomysłu nie popierałem, ale cóż, jednak się zgodziłem.

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Klonazepam
  • Kodeina

Substancje&dawkowanie: sto suszonych łysiczek lancetowatych skonsumowanych we dwójkę w około 20 minut (waga ~70kg), 150mg kodeiny (thiocodin), 3mg klonazepamu, dwie szklannice „swojaka”.

Doświadczenie (psychodeliki): amanita muscaria , bromo-dragonfly, dekstrometorfan, doc, ecstasy, gałka muszkatołowa, haszysz, konopie, lsa, lsd, peganum harmala, psilocybe cubensis, psilocybe semilanceata, salvia divinorum, 4-ho-mipt, 4-aco-dmt.

  • Powoje

Substancja: LSA w formie ekstraktu z Morning Glory (Ipomoea violacea) – 6 kapsułek Druid’s Fantasy

Wiek, waga: 19lat, 60kg

Exp: LSA, Ilex guayusa, Benzydamina, DXM, THC (marihuana, haszysz), etanol, nikotyna, kofeina

S&S: Dom, las, miejscówka nad jeziorem, łąka, mistyczne drzewo życia, własny pokój

  • N2O (gaz rozweselający)
  • Pozytywne przeżycie

pozytywne, zwyczajne

Siema dzisiaj chciałbym się z wami podzielić moim pierwszym razem z N2o czyli podtlenek azotu, dodam jeszcze że jest to mój pierwszy raport więc sorry za wszelkie błędy. Od zawsze byłem ciekawy innych stanów świadomości i interesowałem się w temacie substancji psychoaktywnych, chciałem próbować róźnych nowych rzeczy jeśli chodzi o ten temat, w tamten dzień padło akurat na sprężone.