326 gramów amfetaminy. Zatrzymano 27-latka i 26-latkę

Policjanci kryminalni zatrzymali 27-letniego Damiana K. oraz 26-letnią kobietę. W zajmowanym przez nich mieszkaniu na osiedlu Nad Jarem znaleziono ponad 326 gramów amfetaminy oraz zawiniątko z marihuaną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Express Elbląg

Odsłony

330

Policjanci kryminalni zatrzymali 27-letniego Damiana K. oraz 26-letnią kobietę. W zajmowanym przez nich mieszkaniu na osiedlu Nad Jarem znaleziono ponad 326 gramów amfetaminy oraz zawiniątko z marihuaną. Razem z narkotykami przechowywana była elektroniczna waga.

– Częste i głośne imprezy 27-latka i jego partnerki, głośno odtwarzana muzyka sprawiły, że szybko stali się oni „znani” w miejscu, do którego się niedawno się sprowadzili. Damian K. oraz 26-latka mieli wynajęte mieszkanie. – informuje podkom. Krzysztof Nowacki z KMP w Elblągu.

– On niedawno opuścił zakład karny. Policjanci mając informację o głośnym, nietypowym i uciążliwym dla mieszkańców zachowaniu się pary zaczęli sprawdzać tę sytuację. – dodaje Nowacki.

W pewnym momencie zapadła decyzja, aby złożyć im wizytę. Gdy funkcjonariusze byli w mieszkaniu wyczuli zapach marihuany. Postanowili więc przeszukać lokal. Nie pomylili się.

– Narkotyki ukryte były w trzech miejscach m.in. w kuchni. Łącznie zabezpieczono 326 gramów amfetaminy oraz foliowe zawiniątko z marihuaną. – relacjonuje dalej oficer prasowy elbląskiej policji.

Ostatniego z wymienionych narkotyków było 17 gramów. Damian K. usłyszy teraz zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających a także usiłowania wprowadzenia ich do obiegu. Może mu za to grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Ketamina
  • Kokaina
  • MDMA
  • Nikotyna
  • Przeżycie mistyczne

urodziny, Holandia

W urodziny około 13:00 przyjechał do mnie diler z zakupami za 150 euro. Od razu po wyjściu z jego auta musiałem zgubić LSD, którego potem naćpany szukałem kilka razy. Może to i dobrze, po takim miksie mogłoby mi już odwalić za mocno... Pominę tutaj pierwsze 10 godzin, podczas których wciągałem tylko sfecony koks i piguły. Przejdziemy od razu do akcji ketaminowych i mieszania. Nie będzie typowo chronologicznie, po prostu zapodam Wam kilka przeżytych filmów, bo to naprawdę dobre hity. Choć ćpałem już prawie wszystko co możliwe, nie miałem pojęcia, że mózg może zrobić takie cuda.

  • Mefedron
  • Retrospekcja

Kilkumiesięczna "zabawa" z RC

Wyjaśnienie osób i zdarzeń w pierwszej części czyli tu -> https://neurogroove.info/trip/moda-na-mefedron-vol1

 

Dzień po powrocie z urlopu zostałam zwolniona z pracy.

  • MDMA (Ecstasy)

około 40 tabletek exstasy w okresie 6 miesięcy

Zapewne każdy z nas zastanawiał się nad tym, kiedy weźmie ostatniego dropsa, wszyscy przecież mówią, że kiedyś na pewno im się to znudzi, że to nie będzie trwało wiecznie, że nie są od tego uzależnieni więc mogą w każdej chwili przerwać imprezki z cukierkami. Sęk tylko w tym, że nikt tego nie robi, nikt nie kończy, można raczej powiedzieć że exstasy "może być" dopiero początkiem!

  • Adrenalina


Czułem jak migdały i węzły chłonne mocno mi pulsowały po chwili złapał mnie straszny ból głowy.

Wyostrzyło mi narządy zmysłów szczególnie słuchu ,nie wiedziałem co się zemną dzieje chciałem

By kolega dzwonił po pogotowie bo tak miało nie być .

Ten ból strasznie mnie martwił zacząłem widzieć wszystko rozmazane to trwało gdzieś ze 3 minuty.

Potem mi przeszło mocne bicie serca i puls ustabilizował się tylko strasznie pulsował mi mózg.