REKLAMA
25-latka brała metamfetaminę w trakcie ciąży. Po urodzeniu martwego dziecka usłyszała zarzut

Amerykanka została aresztowana i oskarżona o morderstwo, gdy odkryto, że poroniła dziecko po narkotykach. Kobieta brała metamfetaminę trzy dni przed porodem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Najwyższy Czas!
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

252

Amerykanka została aresztowana i oskarżona o morderstwo, gdy odkryto, że poroniła dziecko po narkotykach. Kobieta brała metamfetaminę trzy dni przed porodem.

25-letnia Chelsea Cheyenne Becker z Kalifornii usłyszała zarzut zabójstwa pierwszego stopnia. To efekt śledztwa w sprawie martwego chłopca, którego kobieta urodziła.

Śledztwo prowadziło Biuro Koronera Hrabstwa Kings. Jak ujawniła sekcja zwłok dziecka stwierdzono toksyczny poziom metamfetaminy w organizmie.

Departament Policji miasta Hanford w Kalifornii poinformował, że śmierć dziecka to efekt brania przez 25-latkę narkotyków. – Poziomy metamfetaminy w organizmie tego dziecka był tak wysoki, że niebezpieczny nawet dla osoby dorosłej, więc uważamy, że kobieta zażywała ją prawie przez całą ciążę – powiedział rzecznik Departamentu Policji w Hanford.

Wcześniej 25-latka straciła opiekę nad swoimi trzema innymi dziećmi. Najstarsze, 4-letnie, urodziła mając 21 lat. 3-latka i roczne dziecko kobiety adaptowała jej ciotka.

Becker została aresztowana we wtorek wieczorem i usłyszała zarzut morderstwa. Kobieta przyznała się, że brała metamfetaminę trzy dni przed porodem.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

elunei (niezweryfikowany)
Dziecko pójdzie do nieba, a matka za kraty. Nie rozpaczajcie. Życie przecież jest okrutne.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Otoczenie stanowi stuletnia drewniana chata obok lasu w niewielkiej wsi. Drewno, dziury po kornikach i wspinające się po ścianach pająki. Za oknem noc z pełnią księżyca. Nastawienie na brak działanie substancji i zwyczajną spokojną noc...

Około 23 po przeżuciu kartoników, ułożyliśmy się do łóżek i czekaliśmy, aż zacznie się seans, lub okaże że substancja wywietrzała. Rozpoczęło się od delikatnych skurczy mięśni. Były to jakby spięcia, które zacząłem interpretować z tym że może mi być zimno, z tą różnicą że nie czułem w ogóle chłodu. Czułem tylko, jak niektóre mięśnie mojego ciała spinają się, a serce zaczyna bić szybciej. Wkrótce pojawiły się pierwsze symptomy, które sugerowały że substancji było dość daleko od wywietrzenia… 

  • Benzydamina

Nazwa substancji: benzydamina

Poziom doświadczenia użytkownika: MJ, #, alprozolam, aviomarin

Dawka, metoda zażycia: siup przez filtr

"set & setting": wieczór, godzina 19:00, wszyscy zdrowi

  • Marihuana
  • Zolpidem

by Ensoryt

randomness