22-latek udawał niepełnosprawnego, żeby przemycić narkotyki. W wózku inwalidzkim ukrył kokainę

Amerykańskie organy ścigania schwytały mężczyznę, który dość nietypową metodą próbował przemycić duże ilości narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

online-mafia.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

28

Amerykańskie organy ścigania schwytały mężczyznę, który dość nietypową metodą próbował przemycić duże ilości narkotyków.

Do zdarzenia doszło na początku czerwca w stanie Północna Karolina. Na lotnisku w mieście Charlotte funkcjonariusze skontrolowali podejrzanego 22-letniego Alexandra Lopeza-Morela, który wracał do Stanów Zjednoczonych z Dominikany.

Mundurowi dokładnie przyjrzeli się wózkowi inwalidzkiemu. Jak się okazało podejrzany mężczyzna, który się na nim poruszał, jedynie udawał niepełnosprawnego, aby przeszmuglować przez granicę narkotyki.

W elektrycznym wózku inwalidzki 22-latek ukrył 23 funty, czyli ponad 10,4 kg kokainy. Zakazane substancje zostały zabezpieczone, a ich wartość oszacowano na około 378 tysięcy dolarów.

Wózek inwalidzki został przekazany Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego, natomiast Lopez-Morel stanął przed sądem i został oskarżony o przemyt narkotyków.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • 6-APB
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

Czekałem na ten dzień od tygodnia... po wcześniejszych doznaniach z 25C chcieliśmy z kumplem zobaczyć jak zadziała w większej dawce (3 kartoniki po 0,5mg). Tego samego dnia koleżanka organizowała swoje urodziny więc zapowiadało się bardzo ciekawie ;)

 

Witam. Jest to mój pierwszy trip raport ale postaram się opisać to co wydarzyło się kilka dni temu.

  • Kannabinoidy
  • Przeżycie mistyczne

Dobre nastawieniem, chęć doświadczenia czegoś głębszego po raz drugi po mj. Sam w domu.

Wypiłem 4 yerby mate, przebigłem moją małą miejscowość na sprincie, po czym przy dalej wzmożonym oddechu przyjąłem w płucka pięknego spuszczaka. 

Na początku wiadomo nic sie nie dzieje, tak więc zabieram co moje z łazienki, i ruszam do zaciemnionego pokoju. Minęło juz pare mnut a mi dalej nic sie nie dzieje. Co bylo dosyć dziwne ponieważ zazwyczaj od razu mnie łapie. Tak więc zrezygnowany kładę sie na łózko, wkładam słuchawki i zapuszczam sobie piosenkę "rly real-blackbear" i zamykam oczy.

  • Dekstrometorfan

26.07.03 godz.20


miejsce: nadmorska wioska. Baltyk.


Doswiadczenie: acodin, aviomarin

Cel: dobra zabawa, nowe doswiadczenie, chec wykorzystania wolnosci

Dawka: Haribo-27 tabsow Acodinu 15


Kwadracik: 23 tabsy tej samej substancji

Godz. 20.00


Lykamy polowe, zapijajac kawa, 10 minut przerwy, pozostala dawka.

Godz. 20.20 idziemy na plaze

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Pełna euforia, komunikacja niemalże telepatyczna, dostrzeganie piękna w naturze i utożsamianie się z nią.

Psylocybina.... Piękno które dane było mi posmakować... Opowiem swoje pierwsze dwa razy, ponieważ nie chcę tworzyć dwóch TR :)

randomness