REKLAMA
21-latka przedawkowała narkotyki. Policja szuka dilera

21-latka razem ze swoim 22-letnim mężem postanowili zażyć narkotyki w lesie, w okolicach Dąbrowca i Włostowa (powiat żarski, woj. lubuskie)...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
md, mnie
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

1214

21-latka razem ze swoim 22-letnim mężem postanowili zażyć narkotyki w lesie, w okolicach Dąbrowca i Włostowa (powiat żarski, woj. lubuskie). W pewnym momencie kobieta źle się poczuła; jej mąż wezwał pogotowie, jednak lekarzom nie udało się jej uratować.

Młode małżeństwo pojechało samochodem do lasu; siedząc w aucie zażywali narkotyki. W pewnym momencie 21-latka źle się poczuła i jej mąż zadzwonił po pomoc.

Jak podaje „Gazeta Lubuska”, kobieta miała objawy przedawkowania narkotyków; jej stan był ciężki. 21-latka została przewieziona do szpitala, gdzie pomimo reanimacji zmarła.

W środę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok kobiety, która pomoże ustalić, jaka substancja przyczyniła się do jej śmierci. Para najprawdopodobniej zażywała amfetaminę lub metamfetaminę.

22-letni mąż kobiety został już przesłuchany. Policja poszukuje dilera, który sprzedał małżeństwu narkotyki.

Oceń treść:

Average: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Styrta (niezweryfikowany)
https://zary-zagan.regionalna.pl/ps-279447-co-zazyla-w-samochodzie-joanna/ córeczka 4msc a mamusi i tatusiowi takie zabawy w głowie . Taaaa jasne zabila ją mieszanka amfetaminy z metamfetamina . ... Fety w rejonie nie zaznasz a jesli juz to bedzie to słabizna , meth .. to ile ona musiałaby jej wziac :/ ?
randomness