20 kilo kokainy w samochodzie

USA - trzy osoby zostały aresztowane po tym, jak w ich samochodzie znaleziono narkotyki warte ponad milion dolarów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Monitor Chicago

Odsłony

70

Trzy osoby zostały aresztowane po tym, jak w ich samochodzie znaleziono narkotyki warte ponad milion dolarów.

31-letni Jorge Vargas-Moreno z Chicago, 35-letni Bulmaro Castelan-Diaz z Chicago i 22-letnia Ylanda Tavira-Berrum z LaSalle, zostali oskarżeni o nielegalne dostarczanie kontrolowanych substancji po tym, jak samochód, którym podróżowali, został zatrzymany przez szeryfa powiatu Will w poniedziałek o godz. 8:20 wieczorem.

Do zatrzymania doszło z powodu kilkukrotnego przekroczenia środkowej linii podczas jazdy po miasteczku Green Garden.

Kierowca, Vargas-Moreno, wydawał się nerwowy i drżał, kiedy funkcjonariusz próbował z nim rozmawiać. Na miejsce zostały wezwane posiłki i pies tropiący K-9, Roxy, która odkryła narkotyki w tylnej części samochodów. Jednostka ds. walki z gangami znalazła kokainę wartości 1.125 miliona dolarów.

Wszyscy aresztowani przebywają w więzieniu powiatu Will. Na pierwszej rozprawie sędzia wyznaczył kaucję w wysokości $1.5 miliona dolarów za każdego podejrzanego. Kolejne przesłuchanie odbędzie się 26 maja.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Bylo to dnia 6.11.1998 w toruniu.... klub Baza impreza techno Inwersja najciezsza odmiana...... niemal wylqcznie minimalne granie tylkona poczqtku house`u troszke dotarlem tam leciutenko zbqkany ... jesli mialo sie li tylko 2 lufki kiepskiej samosiejki inaczej byc nie moglo mialem nadzieje ze moze kogos spotkam kto poratuje mnie ale w sumie nie liczylem na to zbytnio

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Sam w pokoju, ciekawy nowej substancji, gram w Edgeworld na Google+

Już od jakiegoś czasu chciałem spróbować kodeiny i wczoraj nadarzyła się okazja. Siostry nie było w domu, więc zająłem jej pokój na noc i miałem względny spokój ;D W chacie została mama i wścibski brat.

0:20 - Rozkruszyłem 20 tabletek Antidolu i dolałem  50ml zimnej wody. Po chwili mieszania wszystko poszło na filtr i do lodówki.  Chyba nie do końca rozpuściłem kodeinę w wodzie, bo jak przelewałem na filtr, na ściankach szklanki zostały jakieś białe kawałki.

  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Peyotl

Siedem piguł (peyotlu) wielkości grochu.

Teraz czeka mnie zadanie specjalnie trudne: nie być fałszywie zrozumianym,
co przy wyjątkowym stanowisku, które muszę zająć w stosunku do peyotlu,
jest bardzo możliwe. Mogę być posądzony o to, że odsądziwszy od czci i
wiary wyżej opisane jady, chcę udowodnić, że jedynie godnym używania jest
jedynie ten czwarty i że uratowałem się od trzech nałogów przy pomocy oddania
się innemu. Ludzie są bardzo sceptyczni na ten temat i poniekąd mają rację.
Kiedy przy pomocy peyotlu przestałem zupełnie pić na czas dłuższy (około

  • Dimenhydrynat

Raz ze znajomym zarzuciliśmy po 20 sztuk na łeb i zapaliliśmy do tego zajebistego skuna (jeden z lepszych jakie paliłem) i tak nas wyjebało poza rzeczywistość, ze krowy nam po osiedlu biegały, żaby na nas skakały, rozmawiałem z koleżanka, która w tym czasie była w Łebie, a gadka miedzy nami polegała na wymianie pojedynczych słów (część mówiliśmy a część tylko myśleliśmy sobie w głowach i nawet się dogadywaliśmy - cos ala telepatia, naprawdę dziwna sprawa).

randomness