REKLAMA
1,8 tys. sadzonek konopi na przejściu granicznym

Konopie miały iść do oclenia?

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2352
1,8 tys. sadzonek konopi indyjskich i osprzęt do uprawy tej rośliny, z której wytwarza się marihuanę próbował wwieźć do Polski mężczyzna, który został zatrzymany przez celników z przejścia granicznego w Świecku.

Jak podała Izba Celna w Rzepinie, w środę do odprawy celnej zgłosił się Polak, który wracał do kraju samochodem dostawczym z przyczepą kempingową. Do oclenia zgłosił właśnie tę przyczepę. We wnętrzu celnicy znaleźli sadzonki konopi, sprzęt do jej uprawy i odczynniki chemiczne.

Mężczyzna został zatrzymany przez celników potem przez policję. Sprawą zajęła się prokuratura Rejonowa w Słubicach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

naltcim (niezweryfikowany)
Trzeba bylo ziaren nazwozic zamiast sadzonek i na miejscu klonowac. Ehhh... szkoda gadac <br>Btw. piekny widok to musial byc, tyleeeeeeee krzaczkow :))))
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Jako że była to moja druga przygoda z mefedronem i mniej więcej wiedziałem już jak dawkować i czego się spodziewać, to na imprezę poszedłem we wspaniałym humorze. Nastawienie odpowiadało działaniu specyfiku.

19:30 budzę się po przespaniu siedmiu godzin. Poprzednia noc na mefedronie położyła mnie do łóżka dopiero koło południa. Umówiłem się z M i A na imprezę, jednak M zaproponował wcześniej spalić jointa, bo przez dietę nie mógł pić alkoholu, a nie chciał iść do klubu z trzeźwym umysłem. Uznałem to za świetny pomysł i poleciłem mu stawić się o 22:00 na pętli tramwajowej niedaleko mojego domu.

  • Powój hawajski


powtorzylem swoje doswiadczenie z i. tricolor. z silniejsza dawka (wczesniej jakies 300-350 ziaren) teraz 2 x wiecej.

tym razem poswiecilem na to calom noc, poprzednio dzien.


I.....


I przezycia byly niesamowite a wrecz unikalne nigdy wczesniej z czyms takim sie nie spotkalem


Najpierw oczywiscie zadbalem o techniczna strone przygotowan :

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Zażywane po powrocie do domu. Nastawienie psychiczne obojętne. Zażywane przy muzyce.

Witam. 

Tak więc zaczynam tego mojego oto trip raporta.

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

OK

Sobota, 6:45.

Bez sensu, zamiast się wyspać, wstałem. Organizm przyzwyczaił się do wstawania o 6:30.  Napiłem się piwa. Zacząłem oglądać strony internetowe. Czas mijał powoli. Pomyślałem, że może się nawalę piwem i maryśką. Piwo miałem. Zadzwoniłem do dilera o 10.00.  Nie odbiera. Nie odpowiada na SMSy. Masakra.

10.00

Nudzi mi się picie piwa. Jest niedobre, gorzkie. Paskudne. Wypiłem może ze 4 butelki i mam dosyć. To nie jest dobry sposób na spędzenie soboty.

randomness