1,8 tys. sadzonek konopi na przejściu granicznym

Konopie miały iść do oclenia?

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2353
1,8 tys. sadzonek konopi indyjskich i osprzęt do uprawy tej rośliny, z której wytwarza się marihuanę próbował wwieźć do Polski mężczyzna, który został zatrzymany przez celników z przejścia granicznego w Świecku.

Jak podała Izba Celna w Rzepinie, w środę do odprawy celnej zgłosił się Polak, który wracał do kraju samochodem dostawczym z przyczepą kempingową. Do oclenia zgłosił właśnie tę przyczepę. We wnętrzu celnicy znaleźli sadzonki konopi, sprzęt do jej uprawy i odczynniki chemiczne.

Mężczyzna został zatrzymany przez celników potem przez policję. Sprawą zajęła się prokuratura Rejonowa w Słubicach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

naltcim (niezweryfikowany)
Trzeba bylo ziaren nazwozic zamiast sadzonek i na miejscu klonowac. Ehhh... szkoda gadac <br>Btw. piekny widok to musial byc, tyleeeeeeee krzaczkow :))))
Zajawki z NeuroGroove
  • Heroina
  • Kokaina

by yakamuchi

  • Heroina
  • Pierwszy raz

Toaleta w przychodni rehabilitacyjnej.

Jeśli chodzi o opioidy, jest to mój ulubiony typ środków odurzających. Doświadczenie moje bogate jest w kodeinę, tramadol, oksykodon oraz heroinę. Ową substancje zdobyłem w iście wyrafinowany sposób. Zamówiłem. Gdy odbierałem paczkę, pół grama brązowych oczek patrzyły na mnie z woreczka strunowego. Zleciały się gołębie. Omen? Co zwiastował? Heroinę zażyłem donosowo w ilości około 150mg. Wziąłem z domu dwie karteczki. Jedna zwinąłem w rulon drugą zgiąłem w pół. Grudkę i trochę proszku wysypałem na miejsce zgięcia drugiej karteczki.

  • LSD-25

jestem teraz z moim chlopakiem. Troche sie juz uspokoilam. Co prawda nic nie pisalam, ale on zakreslil kilka slow. Nie wiem, czy wypada, ale postanowilam sie z wami tym podzielic. W pelni sie zgadzam z tym, co napisal. Zreszta, przeczytajcie sami: niedziela, 30 sierpnia 1998, 21:37. Jak pisal Tokien: "Niebezpieczne sa narzedzia wiedzy glebszej, niz ta ktora sami posiadamy." Właśnie odbyłem pierwszą psychodeliczną podróż. Nie wiem co o niej pisać. To że była wspaniała, to fakt, który nie sposób jest opisać. Coś tak niezwykłego, fantastycznego. Oszustwo. Wszystko oszustwo.