REKLAMA
1,8 tys. sadzonek konopi na przejściu granicznym

Konopie miały iść do oclenia?

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2351
1,8 tys. sadzonek konopi indyjskich i osprzęt do uprawy tej rośliny, z której wytwarza się marihuanę próbował wwieźć do Polski mężczyzna, który został zatrzymany przez celników z przejścia granicznego w Świecku.

Jak podała Izba Celna w Rzepinie, w środę do odprawy celnej zgłosił się Polak, który wracał do kraju samochodem dostawczym z przyczepą kempingową. Do oclenia zgłosił właśnie tę przyczepę. We wnętrzu celnicy znaleźli sadzonki konopi, sprzęt do jej uprawy i odczynniki chemiczne.

Mężczyzna został zatrzymany przez celników potem przez policję. Sprawą zajęła się prokuratura Rejonowa w Słubicach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

naltcim (niezweryfikowany)
Trzeba bylo ziaren nazwozic zamiast sadzonek i na miejscu klonowac. Ehhh... szkoda gadac <br>Btw. piekny widok to musial byc, tyleeeeeeee krzaczkow :))))
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Przeżycie mistyczne

Wręcz idealne- prawie pusty dom, humory świetne, oczekiwania wielkie, pogoda piękna, wyspałem się, nie mam traum i uprzedzeń, tripowałem z najlepszym przyjacielem.

WSTĘP

 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Diazepam
 • Etanol (alkohol)
 • Klonazepam
 • Marihuana

150dxm, 50mg benzydaminy, 375msg 25c-NBOMe, 2mg clo, 10mg diazepamu, THC, alkohol.

10:00 - Połykam 1mg clonazepamu popijając energy-drinkiem

16:00 - 10mg diazepamu leci do mojego żołądka popity pluszem activ

19:00 - Połykam 500mg benzydaminy zawiniętej w chusteczkę. Czuje się wyluzowany, bezproblemowo, efekt działania benzodiazepin. Fajnie pisze mi się z ludźmi na gg, ircu, facebooku. W tle gra telewizor i dobranocka "tomek i przyjaciele"

 • Marihuana

nazwa substancji: DXM + marihuanapoziom doświadczenia użytkownika: szósty raz DXM; inne doświadczone: marihuana, LSD, feta, ecstasy, grzyby; mniej ważne mieszaniny prochów "uppers, downers, screamers, laughers" etc.dawka, metoda zażycia: 25-30 tabl (aha, moja waga: 65kg), doustnie rzecz jasna, 5tabl co 5-10min (co gwarantuje brak zwrotów) + KONIECZNIE trzeba dopalić - o czym niżej.set & setting:: mieszkanie, knajpa, potem plener; intencje? nieskrępowana zabawa jak po niczym.

 • Grzyby halucynogenne
 • Tripraport

Długo wyczekiwany dzień przez nas wszystkich, nastawienie jak najbardziej pozytywne

Ten dzień był wyczekiwany długo przez nas wszystkich, zacznę od nazewnictwa. Ja jestem K. byli ze mną D. mój dobry przyjaciel, M. tak samo dobry przyjaciel i F. mój najlepszy kuzyn. Jakoś około rok temu razem z D rozmawialiśmy o LSD, że napewno chcielibyśmy tego spróbować, ale się nam nie śpieszy. Po kilku miesiącach stwierdziliśmy, że jednak chcemy spróbować szybciej, moim podejściem na początku sterowała jedynie ciekawość, jak u każdego. D jako pierwszy zaczął więcej czytać o psychodelikach, często mi o tym opowiadał, choć nie wykazywałem większego zainteresowania, do czasu.

randomness