REKLAMA
18-miesięczna dziewczynka walczyła o każdy oddech

Alonna Bolden to 18-miesięczna dziewczynka, która została znaleziona sina na chodniku, po połknięciu heroiny. Dziewczynka walczyła o każdy oddech

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

popularne.pl
Olczi

Odsłony

139

Alonna Bolden to 18-miesięczna dziewczynka, która została znaleziona sina na chodniku, po połknięciu heroiny. Dziewczynka walczyła o każdy oddech

Dziecko znaleziono na ulicy przed domem, było samo. Uzależnieni od narkotyków rodzice leżeli nieprzytomni na kuchennej posadzce w mieszkaniu. Najprawdopodobniej dziewczynka znalazła narkotyki, które należały do jej opiekunów i nieświadoma skutków, zjadła je.

Rodzice – Brandy Estep i Jason Bolden, zostali aresztowani i postawiono im zarzuty spowodowania ciężkich obrażeń i zagrożenia życia dziecka.

Alonna była sina na twarzy i miała problemy z oddychaniem, gdy została znaleziona na chodniku w stanie Ohio. Lekarze odratowali ją wskutek podania Naloksonu, środka, którego używa się do leczenia ostrych zatruć narkotykami.

Zaskoczeni sąsiedzi nie mogą uwierzyć, co wydarzyło się na ich ulicy. Policja została wezwana na miejsce tragedii, kiedy dziewczynkę znalazła sąsiadka.

Podniosła jej małe ciało z chodnika i popędziła do mieszkania, w którym jej nieprzytomni rodzice leżeli na kuchennej podłodze.

Według FOX 28, ojciec dziewczynki obudził się i zaczął gorączkowo poszukiwać heroiny

Podobno powiedział, że nie zamierza zabrać Alonny do szpitala z obawy, że może trafić do więzienia. 26-letnia matka dziewczynki pozostawała nadal nieprzytomna. Oboje mogą zostać skazani na karę pozbawienia wolności maksymalnie do trzech lat i grzywnę w wysokości 10.000 dolarów.

18-miesięczna pacjentka jest leczona na oddziale intensywnej terapii. Jest w poważnym, ale stabilnym stanie. Dziewczynka najprawdopodobniej zostanie oddana do placówki opiekuńczej dla dzieci. Sąsiadka, która odkryła Alonnę na ulicy powiedziała:

Kiedy spojrzałam na jej buźkę, była cała sino-niebieska

Pamiętajmy, że rodzicem stajemy się na całe życie, a nie tylko na kilka dnia. Ta funkcja wymaga od nas prawdziwej odpowiedzialności!

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

Fucklogic (niezweryfikowany)
Cpuny z marginesu dostaną 3 lata hotelu i do zapłaty 10k tylko kurwa z czego i kto te 10k dostanie? Xd Fuck logic
Zajawki z NeuroGroove
  • Kannabinoidy
  • Katastrofa

Wizyta u znajomych, przyjemna atmosfera

Napisałam ten artykuł, żeby przestrzec zwłaszcza osoby zaczynające doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi i tych, którzy zażycie ich planują.
20.12.15

  • Benzydamina

--- hyperreal ostrzega! ---
1. Jeśli już się zdecydujesz na benzydaminę to pamiętaj o ekstrakcji.
2. Benzydamina jest bardzo szkodliwa dla nerek.
red. hyperreal.


Zawsze lubiłem eksperymentować z dragami, więc pomyślałem, że nadeszła kolej na benzydaminę. Miało to miejsce podczas ferii zimowych tego roku, ale dopiero teraz piszę ten trip-raport ponieważ wcześniej nie miałem jakoś ochoty zabrać się za to.


  • Banisteriopsis caapi
  • DMT
  • Mimosa Hostilis
  • Pierwszy raz
  • Ruta stepowa

Mieszkanie, zgaszone światło, kadzidła i świece, medytacyjna muzyka, dobry nastrój, nastawienie na przeżycia mistyczne.

Paliłam changę na dwa razy. Doświadczenie zlało mi się w jedno, nie jestem w stanie określić, która część była częścią którego palenia. 

Próba opisu tego doświadczenia jest jak próba określenia czterowymiarowej czasoprzestrzeni linią. Kształty i odległości straciły sens. Rzeczywistość wykrzyywiła się i rozlała w koliste piksele kolorów. Istoty ze światła i tęczy uśmiechały się przyjaźnie z góry. 

  • TMA 2 (trimetoksyamfetamina)

Wcześniej na specjalnej lekkiej diecie, przed zażyciem zrobiłem ceremonię oraz przygotowałem zasilające przedmioty.

Tekst pisany w wieku 41 lat, waga: 90 kg.

Zjadłem 4 duże kartoniki, które nie wiem ile zawierały, ale spróbuję się dowiedzieć.

Zażyłem o 17, o 18 zaczęło działać...

Było bardzo mocno. Działanie było tak silne, że stwierdziłem, iż mogę się tylko poddać procesowi i pozwalać się wszystkiemu dziać naturalnie i spontanicznie uczestniczyć.

Byłem pod mocnym wpływem substancji do jakiejś 24 - kiedy poczułem, że właśnie chce mi zejść z moczem - złapałem wszystko do kubka i spożyłem jeszcze raz, co spowodowało iż miałem dalszą podróż do 9 rano...