REKLAMA
18-miesięczna dziewczynka walczyła o każdy oddech

Alonna Bolden to 18-miesięczna dziewczynka, która została znaleziona sina na chodniku, po połknięciu heroiny. Dziewczynka walczyła o każdy oddech

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

popularne.pl
Olczi

Odsłony

142

Alonna Bolden to 18-miesięczna dziewczynka, która została znaleziona sina na chodniku, po połknięciu heroiny. Dziewczynka walczyła o każdy oddech

Dziecko znaleziono na ulicy przed domem, było samo. Uzależnieni od narkotyków rodzice leżeli nieprzytomni na kuchennej posadzce w mieszkaniu. Najprawdopodobniej dziewczynka znalazła narkotyki, które należały do jej opiekunów i nieświadoma skutków, zjadła je.

Rodzice – Brandy Estep i Jason Bolden, zostali aresztowani i postawiono im zarzuty spowodowania ciężkich obrażeń i zagrożenia życia dziecka.

Alonna była sina na twarzy i miała problemy z oddychaniem, gdy została znaleziona na chodniku w stanie Ohio. Lekarze odratowali ją wskutek podania Naloksonu, środka, którego używa się do leczenia ostrych zatruć narkotykami.

Zaskoczeni sąsiedzi nie mogą uwierzyć, co wydarzyło się na ich ulicy. Policja została wezwana na miejsce tragedii, kiedy dziewczynkę znalazła sąsiadka.

Podniosła jej małe ciało z chodnika i popędziła do mieszkania, w którym jej nieprzytomni rodzice leżeli na kuchennej podłodze.

Według FOX 28, ojciec dziewczynki obudził się i zaczął gorączkowo poszukiwać heroiny

Podobno powiedział, że nie zamierza zabrać Alonny do szpitala z obawy, że może trafić do więzienia. 26-letnia matka dziewczynki pozostawała nadal nieprzytomna. Oboje mogą zostać skazani na karę pozbawienia wolności maksymalnie do trzech lat i grzywnę w wysokości 10.000 dolarów.

18-miesięczna pacjentka jest leczona na oddziale intensywnej terapii. Jest w poważnym, ale stabilnym stanie. Dziewczynka najprawdopodobniej zostanie oddana do placówki opiekuńczej dla dzieci. Sąsiadka, która odkryła Alonnę na ulicy powiedziała:

Kiedy spojrzałam na jej buźkę, była cała sino-niebieska

Pamiętajmy, że rodzicem stajemy się na całe życie, a nie tylko na kilka dnia. Ta funkcja wymaga od nas prawdziwej odpowiedzialności!

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

Fucklogic (niezweryfikowany)
Cpuny z marginesu dostaną 3 lata hotelu i do zapłaty 10k tylko kurwa z czego i kto te 10k dostanie? Xd Fuck logic
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Piękny jesienny dzień, las i nasłonecznione zbocze na jego skraju; nastawiony jak zwykle optymistycznie, nieco podekscytowany; w podróż wyruszam samotnie

12.30. Intoksykacja. Spożywam pokarm bogów – łysiczki zanurzone w zupce grzybowej Smaczna Porcja. Nazwa nie kłamie, mimo psychodelicznego dodatku, zupa pozostaje całkiem smakowita.

Do plecaka pakuję śpiwór, wodę, odtwarzacz mp3 – i jestem gotowy do podróży!

+0.15. Po 15 minutach zaczynam już odczuwać pierwsze efekty, uczucie, że coś w środku zaczyna się dziać, jakaś nieokreślona zmiana. Wychodzę z domu i udaję się w stronę pobliskiego lasu.

  • Ketony
  • Pierwszy raz

Dom, przeważnie samotność, nastawienie na produktywność. Ostrożne, badawcze podejście do substancji po poprzednich wtopach z innymi ketonami. Na zewnątrz raczej gorąco, ani wyściubić nosa. W środku znośnie, spokojnie, z pełnym zaopatrzeniem na takie eskapady.

 

Po przejedzeniu w sumie jakichś 15 g 4-cmc postanowiłem na dobre porzucić tę substancję, gdyż nie dawała mi większej produktywności i niszczyła wszystko czego się dotknęła w moim organizmie jak jasny sk*wysyn...

 

  • Dekstrometorfan

Data : marzec 2003


Nazwa substancji: bromowodorek dekstrometorfanu - DXM HBr w postaci

tabletek Tussal)


Dawka: ja – 375mg przy wadze 60 kg (23 lata)


dudi – 375mg przy wadze 75kg czyli 7mg/kg


Doswiadczenie: ja - trawa, białe, efedryna, dxm, benzydamina, mdma


dudi – to samo


Set&Settings: wieczór, mila atmosfera, na swiezym powietrzu, dobre

nastawienie :)

  • Szałwia Wieszcza


nie wiem czemu ale odczuwam wielka chec opisania tego, co zrobila ze

mna Lady Salvia poprzedniego wieczoru.