15-letni dilerzy zaopatrywali rówieśników w narkotyki

Dobre rozpoznanie środowiska nieletnich przez otwockich policjantów przełożyło się na ujawnienie nielegalnego procederu związanego z przestępczością narkotykową, w który zamieszanych było dwóch 15-latków i 19-latek. Funkcjonariusze wstępnie udowodnili nieletnim udzielanie środków odurzających rówieśnikom.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Życie stolicy
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

114

Dobre rozpoznanie środowiska nieletnich przez otwockich policjantów przełożyło się na ujawnienie nielegalnego procederu związanego z przestępczością narkotykową, w który zamieszanych było dwóch 15-latków i 19-latek. Funkcjonariusze wstępnie udowodnili nieletnim udzielanie środków odurzających rówieśnikom. Ponadto jeden z nich w miejscu zamieszkania posiadał marihuanę. Tego samego dnia zastał zatrzymany również 19-latek, który zaopatrywał w narkotyki 15-latków. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

W zeszłym tygodniu policjanci powołani do spraw nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, w wyniku pracy operacyjnej zdobyli informacje wskazujące, że jeden z 15-latków może mieć związek z udzielaniem narkotyków swoim rówieśnikom. Funkcjonariusze natychmiast udali się do ustalonego wcześniej miejsca zamieszkania 15-latka. Tam zatrzymali nieletniego i przewieźli go do komendy. Podczas wykonywanych w obecności matki czynności, 15-latek przyznał policjantom, że od maja br. udzielał marihuanę swoim dwóm kolegom.

Następnie policjanci wnikliwie pracując nad sprawą, jeszcze tego samego dnia, ustalili kolejnego 15-latka, który mógł być zamieszany w nielegalny proceder handlu narkotykami. Nieletniego funkcjonariusze zatrzymali w miejscu jego zamieszkania, gdzie podczas przeszukania także znaleźli i zabezpieczyli marihuanę. 15-latek trafił do komendy, gdzie przyznał się do sprzedaży środków odurzających swoim rówieśnikom oraz ich posiadania. Zebrany w sprawie materiał dowodowy wstępnie uprawdopodobnił popełnienie przez nastolatków czynów karalnych z kategorii przestępczości narkotykowej. Teraz o dalszym losie obydwóch 15-latków zdecyduje sąd rodzinny.

Kontynuując czynności w sprawie policjanci z karczewskiego komisariatu, którzy pozyskali informacje od funkcjonariuszy z ogniwa do spraw nieletnich i patologii, zatrzymali 19-latka podejrzanego o udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających 15-latkom. Mężczyzna trafił do celi w komendzie. Następnego dnia usłyszał zarzut udzielania środków odurzających małoletnim. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, zobowiązując go do stawiennictwa pięć razy w tygodniu w otwockiej komendzie. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 1.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina
  • Tripraport

Lekki strach przed nieznanym, lekkie podekscytowanie, dobry nastrój. Miejscem doświadczenia był niewielki ciemny pokój z wyjściem na balkon.

Godzina zażycia : 22:00
 

  • Inhalanty

Odpowiednio nastawiony psychicznie, podekscytowanie przed kolejnym zażyciem specyfiku z którym się "przyjaźnię" od kilku miesięcy. Dom, moje osiedle, miasto, plenery, podwórko. Czasami ćpałem sam, ale częściej zdarzało mi się zażywać z ziomeczkiem.

Witam! Chciałbym zaprezentować Wam mój tripraport dotyczący kilku najciekawszych "misji" po zażyciu dezodorantów, ale najpierw krótki wstęp.

Nie widziałem wielu tr o tej substancji, więc postanowiłem się pochwalić własnymi doświadczeniami. Wiem, że ćpanie dezodorantów stawia mnie w złym świetle. Dla wielu z Was, osoby wdychające odświeżacze powietrza kojarzą się z ludźmi z marginesu społecznego, głupiej gimby, zer itd. Nie obchodzi mnie to jak mnie odbierzecie. Mi osobiście jest głupio i czuję się źle z tym faktem, lecz czasu nie cofnę...

  • Benzydamina

Substancja: benzydamina

Poziom doswiadczenia: benzydamina – nigdy

Dawka i metoda: cholerka, jakies 2,8 paczki Tantum Rosa (6 na dwooch i troche zostalo) extrakcja metoda wodna :) + wpakowanie do kapsoolek po Ascoruticalu

randomness