REKLAMA
13-latek zażył pigułkę z czaszką i stracił nad sobą kontrolę

Protip: nie zażywajcie pigułek z czaszką.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Gazeta Pomorska
ES
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

1276

Skakał, biegał od ściany do ściany, rzucał się na maskę auta. Okazało się, że chłopiec, którego zatrzymali toruńscy municypalni jest pod wpływem ecstasy. I ma dopiero trzynaście lat.

Do dramatycznej interwencji doszło przy ul. Przymurze.

- Nastolatek był bardzo pobudzony. Sprawiał wrażenie jakby był pod wpływem silnych substancji psychotropowych. Ponadto, chłopak widząc patrol rzucił się do ucieczki, nie reagował na polecenia mundurowych, a kontakt z nim był bardzo utrudniony - relacjonuje Anna Wiśniewska z Straży Miejskiej w Toruniu.

Trzynastolatek przyznał się, iż jest po zażyciu pigułki z czaszką.

Jego stan był coraz gorszy, na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Chłopiec trafił do toruńskiego szpitala dziecięcego.

Przypomnijmy. W ubiegłym roku toruńscy lekarze uratowali roczną dziewczynkę, która była pod wpływem substancji zawartej w tabletkach ecstasy. Dziecku miało również mieć podawaną kokainę. Przed sądem stanął Damian N., ojciec. Mężczyzna usłyszał wyrok sześciu lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (dekstrometorfan)

poziom doświadczenia: DXM brałem przez dwa lata.

dawki: od 100mg do 900mg

metoda zażycia: zawsze doustnieNie opiszę tu konkretnej jednej fazy na DXM, lecz chciałbym na DXM spojrzeć z perspektywy dwóch lat brania, od czasu gdy zaczynałem do czasu gdy skończyłem z tym środkiem raz na zawsze.A więc od początku...


  • Alprazolam
  • Kodeina
  • Miks
  • Tytoń

Zmęczenie po pracowitym dniu, sam w domu, negatywne myśli i zdołowanie.

Od pewngo czasu byłem bardzo zainteresowany spróbowaniem osławionego w USA: ,,Holy trinity" lub ,,Las Vegas Cocktail" lub ,,Soma Coma". 

Jest to miks 3 substancji: Alprazolamu, Carisoprodolu (soma) i opioidu. W zależności od wyboru tego ostatniego zestawienia te różnią się nazwami. Ja postanowiłem zastosować kodeine.

Jest 18:30, w celu zwiększenia wchłanialności ostatni posiłek zjadłem o 15.

Zaczynam od somy 500mg, po 15 minutach czuję lekką euforię i rozluźnienie mięśni.

  • Benzydamina
  • Tripraport

Bez oczekiwań, wyluzowanie, spontan. Spokojne miejsce, domowe zacisze.

Długo zwlekałam z opisaniem moich doznań pod wpływem - według mnie - ciekawej substancji - benzydaminy. Jakiś czas interesowały mnie takie substancje, ponadto chciałam poczuć się inaczej, chciałam troszkę oderwać się od rzeczywistości.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Czekałem na to od ponad miesiąca, dużo znajomych opowiadało mi o tym pięknym stanie i chciałem go w końcu doświadczyć. Miało to miejsce na imprezie sylwestrowej 2017/2018. Nastawiłem się bardzo pozytywnie, miałem zarzucić wraz z 5 kumplami, tak też zrobiliśmy. Oczekiwałem niesamowitego uczucia, o którym tyle słyszałem.

Wprowadzenie:

Jestem zwykłym nastolatkiem. Chodzę do technikum mechanicznego. Uczę się nawet dobrze. Nigdy nie sprawiałem żadnych problemów. Jakieś tam doświadczenie z narkotykami miałem, dużo czytałem o MDMA i byłem przygotowany na całego tripa.

T(19:00)