REKLAMA
12-letni diler zakopał narkotyki w piaskownicy

Niemiecka policja zatrzymała 12-letniego chłopca za posiadanie ponad 150 dawek heroiny i kilkuset euro w gotówce.

Koka

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

1155
Niemiecka policja zatrzymała 12-letniego chłopca za posiadanie ponad 150 dawek heroiny i kilkuset euro w gotówce. Chłopiec zwrócił uwagę funkcjonariuszy, ponieważ usiłował zakopać coś w jednym z berlińskich parków. Kiedy policjant chciał nawiązać rozmowę, chłopiec zaczął uciekać. Dziecko zostało w porę złapane. Okazało się, że chłopiec zakopał w piaskownicy pokaźną paczkę z narkotykami.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
'policja zatrzymała 12-letniego chłopca za posiadanie ponad 150 dawek heroiny i kilkuset euro w gotówce'. z ta helupa to jeszcze pol biedy, ale za posiadanie kilkuset euro to sobie posiedzi : /
Anonim (niezweryfikowany)
Dokładnie.
Borys (niezweryfikowany)
Z pewnością świat stał się lepszy od kiedy ten groźny przestępca nie przebywa już na wolności.
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: bialy krazek (chinski znaczek)

poziom doswiadczenia: zaawansowany :)

metoda zazycia: doustnie

set & setting: sylwester, wiadomo :)
Byl sylwester 03/04.Jestem juz doswiadczonym hokeista (uzytkownikiem krazka). Dzien przed sylwestrem nie moglem sie zdecydowac gdzie isc, jednak w samego sylwestra okazalo sie ze nie mam gdzie isc. Idac ulica spotkalismy chlopaka z krazkami. I mial takie, ktorych jeszcze nie jadlem. Po zainstalowaniu krazka wsiedlismy do taxowki i sie zaczelo... :)

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Spokojny letni weekend poprzedzony lekturą na temat LSD. Chęć odkrycia substancji dla rzekomego duchowego działania (przy jednoczesnym - w miarę możliwości - wewnętrznym stonowaniu się, tj. bez żądzy wielkich obrazów i napalania się). Dwójka znanych towarzyszy, żadnych obaw o możliwe "dziwne biegi wydarzeń".

Wprowadzenie: Niniejszy raport został pomyślany jako druga część psychodelicznego tryptyku. Pomysł polega na tym, że każdy z trójki osób uczestniczących w podróży, napisał na jej podstawie TR opisujący wydarzenia sprzed 2,5 roku. Nie narzucaliśmy sobie żadnej odgórnej formy ani nie dzieliliśmy się tym, kto z nas opisze konkretnie wydarzenia a kto wstrzyma się od ich przytaczania pozostawiając je dla reszty. Na pewno część wątków będzie się więc powtarzała. Zamieszczam linki do pozostałych części tryptyku:

randomness